6 Haftada kanama yaşayan varmı ?

yasby

Guru
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2011
234
33
hamile olduğumu adet gecikmesiyle kaset testen öğrendim ve geçen hafta salı günü beta verdim 20ydi değerim dünkü değerim ise 461 doktor güzel arttığını cuma günü 700-800 olarak artarsa kese görebiliriz dedi progestan folik asit ve genetik testlerimde iki gende heterizigot olduğiu için oksapar verdi dün gece başladım kullanmaya bu sabah uyandığımda peçetede kanama olduğunu gördüm ped taktım pedimede gelmiş sildiğimde de geliyor hala benimle aynı şeyi yaşayan ama hamileliği devam eden güzel sonuçlar alan varmı 33 yaşındayım 9 yıllık evliyim daha önce 9 haftalıkken kalp durması ve 4 kimyasalım var ama diğer kimyasallarda hiç bu değerleri görmemiştim

hani duyuyoruz 9 ay boyunca kanama yaşamış ama bebeğini kucağına sağlıkla almış diye 9 ay boyunca kanamam olmasına yada ne bileyim herşeye razıyım ama insan birşeyler duymak istiyor kimseye söyleyememiştim hamile olduğumu kaybetme korkusundan eşime bile geç söyledim ama şimdi nasıl dicem kanamam başladı diye

hani duyuyoruz 9 ay boyunca kanama yaşamış ama bebeğini kucağına sağlıkla almış diye 9 ay boyunca kanamam olmasına yada ne bileyim herşeye razıyım ama insan birşeyler duymak istiyor kimseye söyleyememiştim hamile olduğumu kaybetme korkusundan eşime bile geç söyledim ama şimdi nasıl dicem kanamam başladı diye
Durumunuz nedir acaba ? Bende kanama geçiriyorum

X