6 haftalık hamilelikte karın ağrısı

Amin inşallah yok küçük olduğu için kendisi düşmüş kalmamış içimde bi şey
Çok şükür canım bunada şükür en azindan kürtajla ugrasmayacaksin. Hic uzme kendini yine olur ❤️ daha önce düşük yapmış miydin birden fazla dusugun olduysa genetik araştırma yaptir diyecektim

Çok şükür canım bunada şükür en azindan kürtajla ugrasmayacaksin. Hic uzme kendini yine olur ❤️ daha önce düşük yapmış miydin birden fazla dusugun olduysa genetik araştırma yaptir diyecektin
İlk hamileliğim doğumla sonuçlandı bu ikinciydi oda kısmet olmadı 😔

Evet ama şimdide çok çok fazla üzülüyorum aklımdan çıkmıyor
İnşallah önümüzdeki ay yine hamile kalırsın üzme kendini kanamalar olduğu için ileri haftada da sıkıntı yasama ihtimalin olacakti hep korkuyla gecerdi hamileliğin şimdi inşallah sağlıklı bir bebegin olur cok rahat bir hamileligin olur dua ediyorum senin icin🤲🙏

İnşallah önümüzdeki ay yine hamile kalırsın üzme kendini kanamalar olduğu için ileri haftada da sıkıntı yasama ihtimalin olacakti hep korkuyla gecerdi hamileliğin şimdi inşallah sağlıklı bir bebegin olur cok rahat bir hamileligin olur dua ediyorum senin icin🤲
Çok sağolun umarım öyle olur 😔🤲

İnşallah önümüzdeki ay yine hamile kalırsın üzme kendini kanamalar olduğu için ileri haftada da sıkıntı yasama ihtimalin olacakti hep korkuyla gecerdi hamileliğin şimdi inşallah sağlıklı bir bebegin olur cok rahat bir hamileligin olur dua ediyorum senin icin🤲🙏
İnşallah çok teşekkür ediyorum 🌸🌺

X