6 yıllık evliliğim bitiyor.

Teşekkür ederim... İnşallah. Hayatta mükemmel insan yoktur. Benim hatam mükemmel insan da varmış demek oldu. Kendini öyle kamufle etti ki demek, mükemmeldi benim için. Etki alanına girdim mi zaten bir girdaba girmiş gibi istesem de kurtulamıyordum.

Çocuktan önce çalışıyordum, ama onun istediği yerde ve maaşımın çoğunu istiyor alıyordu.
Bunlar erkek diye kafamızda belirlediğimiz kriterlere ne yazık ki uymuyor belki de erkekler aslında böyle ve adam gibi adam kavramını bunlar uydurmuş. Kısacası benimki ben iş değiştirmek istediğim ve ailem destek vermediği için beni kandırıp ben destek olurum diye evlenme teklifi etti. Sonra ilk aydan itibaren ailecek benim düğün altınlarına kondular, ne kavgalar edilmişti düğün öncesinde adam sen ne istersen o olacak dedi ama düğün sonrası evlendik artık dedi ve değişti. Evlenme öncesi annesinin adına geçirip ev almış ve krediyi benim paramla ödedi. Kartım ondaydı ve hemen EFT yapıp kendi hesabına gönderir bana harçlık verirdi. Ben pazarda, dolmuşta, o babasının adına olan arabası, kredisini biz ödüyoruz vs. Cüzdanımı bile karıştırırdı. Sürekli kavga çıkarır ve benim aklımla oynardı. Yani bir söylediğini sonra söylemedim der ve sen yanlış hatırladın derdi. Bu adamın babası narsist, annesi narsist ve kendisi de böyleydi. Sıkıntı şu benim babam ve abim de farklı tipleri olan yine narsistler ve ben erken bu yüzden uyanamadım. İyi olduğunda harika davranır, beni haketmediğinde bahşeder, sürekli ağlardı. Ayaklarımın altını öperdi ya. Kısacası bir günlük iyi bir gün bok gibi hissederdim

Banada şu yönden mantıklı geldi.Mesela bana suçlayıcı tarzda bir mesaj gelse hemen karşılığını veririm hayır öyle değil yalan söyleme yada iftira atma gibisinden.Hani derler ya susmak kabullenmektir.O yüzden bana mantıklı geldi bilemiyorum tabi işleyiş tam ne şekilde

Avukata sorun yine de

Maasini kendi rizan ile mi veriyordun? Cocuktan sonra calismamak kendi rizan miydi? Bunlari taniklarla ispatlayabilirsin.
Manipüle ediyor, tabiri caizse alttan girip üstten çıkıyor ne yapıp edip alıyordu. Çocuk ve eşimin tayini aynı aylarda oldu, işten mecbur ayrılacaktım zaten. Sonrasında çalışmak istedim, ama eşim ondan habersiz başvuruda bulundum diye sinirlendi. Hatta telefonda beni önizlemeye çağıran kişi erkek olduğundan türlü senaryolar yazdı, erkeklerle konuşuyormuşum iftirası attı. Sonra da birkaç gün sonra hiçbir şey olmamış gibi gelip şu kadar para verirlerse kabul et demeye getirdi. Biliyor ya yine o alacak maaşımı.

Buda gul vs yolladı ailesiyle geldi babamın iş yerine gitti ikna etmeye çalıştı bizim eve geldiler ailecek ben komşuya saklandım çocuğuyla oynayıp gitti...o bana hakaret ederken ben ya sabır çekip aileme zarar vermesin diye ...bak dedim biz bosanicaz mesaj yazdım asla konuşmadım telde...cocunla istediğin vakitte gorusebilirsin dedim istediğin vakitte görüntülü konuşabilir miyiz sin dedim o senin evladın yani bu süreci öyle atlattım yani alttan aldım sebebi ..anneme babama zarar vermesin ve çocuğuma zarar vermesin ..yoksa bana ne yaparsa yapsın umrumda değildi..am şu an umrumda çünkü hamileyim ve çok hayalim var..bak düşün bu adamdan boşandım evlendim hala can tehlikem var kadın olmak böyle bir şey işte ...iyiki ahiret var iyiki cehennem var ..

Benim doktora yapmami hic istememisti. Bebek hic istemeyen adam doktoraya baslayinca sirf egitimimi yarim birakiyim diye cocuk cocuk diye tutturdu. Butun bu surece annem sahitti.
Birsey soyleyim mi aslinda cok korkulacak birsey yok. Mahkemeler oyle filmlerde gordugun gibi degil. Sen ve esin hic konusmayacaksiniz mahkemede. Hatta davalar cogu kez dilekceler uzerinden yuruyir ve sadece taniklar dinleniyor. Yani davalara bile gitmene gerek yok. Sadece taniklarin dinlendigi davada avukatin gitmeni isteyebilir. Cunku herseyi bilmedigi icin sana soracagi seyler olabilir. Ama sen ve esin hic konusturulmayacaksiniz.

Ayy ben buna çok sevindim.Diyordum ki bu adam benim sinirlerimi bozar kavgaya tutuşur bide salondan atılırız...Çünkü laf kesmeyi ve insanı bastırmayı mükemmel başarır.

Sizin konunuz var mıydı bdv'de ?
İnşallah bundan sonra hep mutlu olursunuz.

Ayy ben buna çok sevindim.Diyordum ki bu adam benim sinirlerimi bozar kavgaya tutuşur bide salondan atılırız...Çünkü laf kesmeyi ve insanı bastırmayı mükemmel başarır.
merak etme ciftleri kavga cikar diye sanirim konusturmuyorlar. Hatta davalar 5-10 dakika. Cok kisa. Sizinki bitiyor diger kisiler giriyor. Oyle filmlerdeki gibi ititaz ediyorum hakim bey falan demek yok. Amerikan filmlerindeki gibi avukatlar da muvekkilim soyle boyle diye savunma yapmiyor. Hersey evrak ve dilekce uzerinden. Hakim zaten durusma oncesi dosyayi incelemis geliyor. Sadece tek konusturulanlar taniklar... adliyeye gidip bir bosanma davasini izlemeye gidebilirsin.

Allahım içim şuan o kadar rahatladı ki anlatamam Ben kara kara orda bizi de konuşturcaklar sanıyorum.diyorum bu adamla kesin kavga ederim çünkü herşeye itiraz eder huyudur

Sizin konunuz var mıydı bdv'de ?
İnşallah bundan sonra hep mutlu olursunuz.
Vardi bir çok konum bir buraya birde başla platforma yazıyordum bazen..yazdıklarım yaşadıklarımin yüzde 1i ancak tabiki.. zorda olsa kurtulmuş halim bu ..yani olgunlasmam için bir süreçti bunu böyle görmem gerekiiyor ama bazen düşündükçe çok kötü oluyorum hiç uzman yardımı almadım şu anki eşim uğraştı benimle alsam daha iyi olur belkdie içimdeki bu öfke yi atsam rahatlicam

Aynısı bende de var. Rabbim yardımcımız olsun. İki haftaya doğumum var ve ben ayrılma kararı aldım. Ailem ile yaşıyorum. Rabbim tez zamanda kurtarsın

Aynısı bende de var. Rabbim yardımcımız olsun. İki haftaya doğumum var ve ben ayrılma kararı aldım. Ailem ile yaşıyorum. Rabbim tez zamanda kurtarsın
Canımın içi ya senin için dua edeceğim. İnşallah tez zamanda kurtulur ve hayatına tertemiz başlar, yeni ve mutlu bir aile kurarsın. Tekrar evlenmene bile gerek yok, yanlış anlama sakın eğer istediğin buysa. Allah yardımcın olsun. Diğer narsistlerle alakalı sayfaları, forumları okuyun mutlaka. Öpüyorum sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…