6 yıllık ilişkimde aldatıldım ve evlendi

ben farkında değilim tabii aylar önce bana kendi hesabından kabul etmeyincede fake hesaplardan istek attı. ben olayı öğrendikten sonra yine fake hesaptan istek attı. hesapların ona ait olduğunu nereden biliyorsun diyeceksiniz profillerin hepsi yeni açılmış ve kullanıcı adlarının çoğunda yaşadığı şehrin plakası var tesadüf olamaz diye düşündüm. çocuk bana hiçbir şey yansıtmadı hatta hayatımda biri var ayrılmak istiyorum dedi kapattı telefonu daha bir gün öncesi görüşmüştük. inanamadım dedim psikolojisi iyice bozuldu heralde çünkü uzak kalmak istiyordu hep. tanıyan kimsede ihtimal vermedi kimse inanmayınca herkes ruh haline verince o da bunu kullandı ve bana geldi çok seviyorum biz zaten birbirimize aitiz biz ayrılamayız vs. bu olaydan 2 ay sonra kız beni aradı zaten.
Dediğim gibi yasak tatlıdır. Kadında aklınca sevgilisi olan adamın koynuna girdiğinde kendini tercih edilmiş zanneder. Ama işte sizin film orada kopmuş zaten. Adam ikinizden de geçememiş, bakmış kız adam ne yaparsa yapsın sizi hayatından çıkarmıyor o devreye girmiş. Size ne söylediğinin bir önemi yok. Sizin olayda aslında tamam sevgiliniz sizi aldatmış ama adam sekiz ay o kadının koynundan size mesaj atıp ilişkiye devam ederek ona da sadık kalmamış, adam ikinizi de tercih etmemiş, siz hayatından çıkmışsınız elinde o kalmış ama emin olun ilişkilerinin başında bile o kıza sadık kalmayan adam evlilik monoton hayatında nasıl sadık kalsın, o kızın cinsinden bir başkası daha çıkar bu sefer de onu ararlar. Hayat böyle birşey. Bence neyi nasılı düşünmenin faydası yok. Siz önünüze bakın. Ne o adamın pişman olması ne kadının yaşattığını yaşaması umrunuzda olsun. Bir kere gelinen hayatta size zarar veren insanların hayatının çetelesini tutup ilahi adalet beklemenin faydası yok.

Bakalım erkek kıza ne zırvaladı.? Belki de bu kız benim takıntılım falan demiştir. Erkolardan her kalitesizliği beklerim.
Kız koştur koştur nişan düğün yapmış ya hadi kızı aradın haber verdin eee 😅
Ay ne bileyim ben kıskancım ya baksana kafaya bile takmadan evlenmiş ıy

valla bende 3 senelik ilişkimde aldatıldım 8 ay kızla ilişki yaşamış ve onla evlendi şimdi hala evliler diye biliyorum ama açıkcası umrumda falan değil ilk 1 sene falan çok acı çektim saçma sapan tripler falan şimdi bakıyorum olayın üstünden rahat 2-3 sene geçmiş iyi ki bitmiş yurt dışına geldim burada bir hayat kurma telaşındayım şimdi eğer beni aldatmasa istanbul'da asgari ücrete geçinmeye çalışan çocuklu bir kadın olacaktım kesin allah korumuş tşk.

Yazmayı sevmem bu konumu ama yazayım bende lise döneminde lise birde biriyle tanıştım üniversite bitene kadar görüştük 6 sene falan sürdü toplam ama bizimki toksik bir iliskiyfi ama elinde sonunda bana hep geri dönüyordu. Size yine soğuk yapmış uzaklaşmak gerek falan demiş bana annemlere şöyle seni istemeye gelecez dedi düşün artık. Daha sonra bana saçların kısa uzun olmazsa evlenmem diye bahane uydurdu yani boktankigina bak bahane deki sadece güldüm ve sen salagin tekisin dedim 2019 yılında oldu bu olay ayrılik konuşması bile yapmadan birbirimizle iletişimi kestik ben 24 yaşındaydım o dönem kendisi 26 aradan biraz zaman geçmiş baktım evlenmiş inan hiç üzülmedim bile belliki ben hayatindaykrn o kizfa hayatindaymis arada bir profillerine bakıyordum ortak kullanıyorlardı kız kabul olmuş duamsin falan filan neler neler yazıyordu dedim demekki mutluluklar. Ama ben bir ah etmiştim belanı bul çok güvendiğin babandan da arkandan çekilsin diye duydum ki babası vefat etmiş covidden çok üzüldüm kendimi sucladim sonra duydumki çocuğu olmuyormuş eski erkek arkadaşımın arada. Biraz zaman geçti baktım bana faceden adımı yazarak msj atmış engelledim direkt ve anladığım kadarıyla şuan da da ayrilar karısıyla resmiyette değil ama ayrilar diyeceğim şu ki Allah belasını bir sekidle verecek ve karısı da beni biliyordu eminim çünkü beni hemen Instagram'dan engellemisti bilmese nasıl engellesin ? Şuanda da bir ilişkim var Allah'ım bozmasın çok mutluyum inşallah boylrdr devam eder 🧿🧿🧿🧿 o yüzden sende içini ferah tut biri gelir ve herşeyi siler

kız bana sen o kadar yüzsüzsün ki onu bırakmadın ama o beni tercih etti dedi.
Yüzsüze bak,ne kadar avam. Siz ona bir şey dediniz mi?
Daha sonrası sevgili kişisi size telefonla ulaşıp veya mesaj yoluyla açıklama yaptı mı yoksa hiç bir şey demeden yoluna devam mı etti

Bakalım erkek kıza ne zırvaladı.? Belki de bu kız benim takıntılım falan demiştir. Erkolardan her kalitesizliği beklerim.
evet erkek de kalitesiz asıl iğrençlik onda zaten ama ne derse desin ya ilişki var mı var bitir öyle gel demeli bir kadın. ayrıca takıntılı olduğumu düşünse neden fake hesaplardan takip etsin. hazımsızlık ne diyeyim

İlahi adalet elbet tecelli eder ikisinede sen Allaha havale et. Beni esas sinirlendiren karşıdaki kadının salaklığı ''sen o kadar yüzsüzsün ki onu bırakmadın ama o beni tercih etti''. Bu lafı hangi kafayla diyor altı yıllık ilişkide ikinci kadın olan o. Sizde yazamadınız mı yüzsüz olan sensin metres diye? ben olsam onu kudurtmak için ilişkilerinin olduğu dönemden adamın seni seviyorum'lu mesajlarını atardım gerçi onlarıda görmemeyi tercih eder. ÇOK MUTLU OLUN İNŞALLAH ALLAH İYİ İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN SİZİ

Yüzsüze bak,ne kadar avam. Siz ona bir şey dediniz mi?
Daha sonrası sevgili kişisi size telefonla ulaşıp veya mesaj yoluyla açıklama yaptı mı yoksa hiç bir şey demeden yoluna devam mı etti
allah ikinizinde belasını versin dedim kapattım telefonu. beni aradan zaman geçtikten sonra ağlayarak aradı helallik istedi sana olan sevgim zaten bitmişti o hayatıma girdiğinde falan dedi. allah bildiği gibi yapsın sizi dedim kapattım. ya bazen öyle anlar oluyor ki söyleyecek bir şey bulamıyorsunuz. belki tuhaf gelecek bu tutumum ama kimseden hesap sormadım sessizce çekildim ve yoluma devam ettim. ne diyebilirsiniz ki nereden tutsanız elinizde kalır cinsten

İlahi adalet elbet tecelli eder ikisinede sen Allaha havale et. Beni esas sinirlendiren karşıdaki kadının salaklığı ''sen o kadar yüzsüzsün ki onu bırakmadın ama o beni tercih etti''. Bu lafı hangi kafayla diyor altı yıllık ilişkide ikinci kadın olan o. Sizde yazamadınız mı yüzsüz olan sensin metres diye? ben olsam onu kudurtmak için ilişkilerinin olduğu dönemden adamın seni seviyorum'lu mesajlarını atardım gerçi onlarıda görmemeyi tercih eder. ÇOK MUTLU OLUN İNŞALLAH ALLAH İYİ İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN SİZİ
zaten benim ona attığım mesajı görmüş de öyle aramışmış - birlikte fotoğraf ve videolarımızı atmıştım- numaramı alıp aramış. üstelik bana bak o da yanımda şu an dedi. sonradan öğrendiğime göre çocuktan habersiz aramış. yani o zaten her şeyi çok iyi bilip görüyordu diye düşünüyorum

allah ikinizinde belasını versin dedim kapattım telefonu. beni aradan zaman geçtikten sonra ağlayarak aradı helallik istedi sana olan sevgim zaten bitmişti o hayatıma girdiğinde falan dedi. allah bildiği gibi yapsın sizi dedim kapattım. ya bazen öyle anlar oluyor ki söyleyecek bir şey bulamıyorsunuz. belki tuhaf gelecek bu tutumum ama kimseden hesap sormadım sessizce çekildim ve yoluma devam ettim. ne diyebilirsiniz ki nereden tutsanız elinizde kalır cinsten
Bence onların seviyesine düşmeden çingellik yapmadan cool bir şekilde ayrılmışsınız. Çok güzel çok iyi olanı yapmışsınız. Öz saygınız olur.
O da sizi hep kaliteli ve artık ulaşılmaz olarak hatırlayacak yanındakiye baktıkça kıyaslayıp gelen gideni aratır diyecek.
Siz tertemiz mis gibi bir sayfa açın.Ortada 3 çocukla kalmadınız gençsiniz eğitimlisiniz karşınıza kendiniz gibi kaliteli adamlar çıksın.
Giden yıllarım arabeskini de geçin o olsada olmasa da 6 yıl geçecekti gençlik hatam deyip önünüze bakın

merhaba kızlar
amacım içimi dökmek ve daha önce böyle bir olay yaşayanlar varsa onlarında deneyimlerinden faydalanmak. çok güzel giden bir ilişkimiz vardı üstüme titrerdi bir dediğimi iki etmezdi ta ki son birkaç aya kadar. bir soğukluk vardı adını koyamadığım telefonlar bazen kapalı ya da meşgul olurdu ve o beni aramadan duramayan adam daha az aramaya başladı. evliliğe giden bir ilişkiydi ve maddi sorunlar vardı iş ciddileştikçe maddi açıdan bunaldığını düşündüm hep, işi de yoğundu asla aklıma başka bir şey gelmedi. neyin var dediğimde kafamı toplamam lazım bana zaman ver deyip duruyordu niçin zaman istiyorsun dediğimde iyi değilim çok bunaldım herşeyden diyordu. ayrıca uzak mesafe ilişkisiydi. birkaç ay geçtikten sonra beni bir numara aradı ben sevgilisiyim biz birlikte yaşıyoruz diye. meğerse aylarca beni kandırmış. olayı öğrendikten sonra tek kelime etmedim kimseye ve kendi yoluma gittim o ise aradan 1 ay geçtikten sonra ağlayarak helallik istedi ama vermedim. ben olayı öğrendikten hemen sonra nişan ve ardından hemen düğün yapıldı. çok şükür kurtulduğuma seviniyorum ama bir yanımda buruk giden onca sene ve emek var. o kız ise beni bilerek onunla oldu ondan ayrıca midem bulandı zaten. adam bana hiçbir şey hissettirmedi kız beni arayıp söylemeden önce bile seviyorum seni falan demeler benimle görüştüğünde sarılmalar öpmeler, allahım nasıl bi oyunculuk ya. 6 ay olacak olayı öğreneli onlar bu sürede evlendi nişanlandı bense daha güçlü ayağa kalktım ve devam ediyorum. tek dileğim ilahi adaleti görmek buraya yazma sebebimde benzer olaylar yaşayanlar varsa nasıl sonuçlandığını bilmek. çünkü bu hikayeler hep aynı biter. o kız hakkında da zamanında herkese takıldığım biri var çok saplantılı diye bahsetmiş ayrıca ha alkolede başlamış onunla birlikte olduğu süre boyunca. al birini vur ötekine. allah korusun hepimizi böyle karaktersizlerden
gerçekleri erken gördüğün için sevinmelisin

zaten benim ona attığım mesajı görmüş de öyle aramışmış - birlikte fotoğraf ve videolarımızı atmıştım- numaramı alıp aramış. üstelik bana bak o da yanımda şu an dedi. sonradan öğrendiğime göre çocuktan habersiz aramış. yani o zaten her şeyi çok iyi bilip görüyordu diye düşünüyorum
Bir kadın başka bir kadına bunu yapmamalı ya. Karşı taraf kötülüğünde boğulsun. Dilerim sizin karşınıza kalıteli, güzel, sadık insanlar çıkar.

İlahi adalet illaki tecelli ediyor. Ben bunu çevremde çok gördüm. Siz görmeyebilirsiniz. Ama illaki yaşar yaptıklarını. Yaşayanları çok gördüm bu kadın bu kadar kötülük yapıyor hiçbir şey olmadın dediğim biri vardı 10 yıl sonra hayatı mahvoldu. Ona olduysa herkese olur.

merhaba kızlar
amacım içimi dökmek ve daha önce böyle bir olay yaşayanlar varsa onlarında deneyimlerinden faydalanmak. çok güzel giden bir ilişkimiz vardı üstüme titrerdi bir dediğimi iki etmezdi ta ki son birkaç aya kadar. bir soğukluk vardı adını koyamadığım telefonlar bazen kapalı ya da meşgul olurdu ve o beni aramadan duramayan adam daha az aramaya başladı. evliliğe giden bir ilişkiydi ve maddi sorunlar vardı iş ciddileştikçe maddi açıdan bunaldığını düşündüm hep, işi de yoğundu asla aklıma başka bir şey gelmedi. neyin var dediğimde kafamı toplamam lazım bana zaman ver deyip duruyordu niçin zaman istiyorsun dediğimde iyi değilim çok bunaldım herşeyden diyordu. ayrıca uzak mesafe ilişkisiydi. birkaç ay geçtikten sonra beni bir numara aradı ben sevgilisiyim biz birlikte yaşıyoruz diye. meğerse aylarca beni kandırmış. olayı öğrendikten sonra tek kelime etmedim kimseye ve kendi yoluma gittim o ise aradan 1 ay geçtikten sonra ağlayarak helallik istedi ama vermedim. ben olayı öğrendikten hemen sonra nişan ve ardından hemen düğün yapıldı. çok şükür kurtulduğuma seviniyorum ama bir yanımda buruk giden onca sene ve emek var. o kız ise beni bilerek onunla oldu ondan ayrıca midem bulandı zaten. adam bana hiçbir şey hissettirmedi kız beni arayıp söylemeden önce bile seviyorum seni falan demeler benimle görüştüğünde sarılmalar öpmeler, allahım nasıl bi oyunculuk ya. 6 ay olacak olayı öğreneli onlar bu sürede evlendi nişanlandı bense daha güçlü ayağa kalktım ve devam ediyorum. tek dileğim ilahi adaleti görmek buraya yazma sebebimde benzer olaylar yaşayanlar varsa nasıl sonuçlandığını bilmek. çünkü bu hikayeler hep aynı biter. o kız hakkında da zamanında herkese takıldığım biri var çok saplantılı diye bahsetmiş ayrıca ha alkolede başlamış onunla birlikte olduğu süre boyunca. al birini vur ötekine. allah korusun hepimizi böyle karaktersizlerden
Verilmiş sadakan varmış bence

Sevgisi bittiyse ayrılmak zor olmamalı ya. Artık siz hayatınıza bakın. Boklarında boğulsunlar.

Kız tam bir oo..puymuş. Aldatan adama müstehak Allah böyle iğrenç insanları hayatınızdan ayıkladı şükürler olsun deyin .Çünkü hiç hissetmemişsiniz ya bir kaç çocuğunuz olsa yeni bir hayata başlamak daha zor olacaktı sizin.
Her karanlığın ardından güneş açar

X