62 kilodan 54,80 kiloya düştüm ancak basen bölgesi hiç bir şekilde gitmiyor gibi

zorunlualann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
1.479
713
28
Kendi çabalarım ile 62 kilo iken ekmek yemeyi bıraktım 17 ocakta bu sürece başladım sonra 17 marta kadar 57 kiloya geldim , ama porsiyonları küçültmedim dışarıdan yemeyi bıraktım yürüyüşe gittim , bu süreçte tatlı da yiyordum sonra 57 den aşagı düşmediğini farkettim ve şekersiz 21 gün yaptım bu sefer 53.60 a kadar kilom gitti , ancak şunu anladım ki mesele kilo vermek değil de çünkü sadece belirli bölgeler inceliyordu , hareket etmek çok fark ettiriyordu , ancak işyerinde oturarak çalışma ve mesai bütün düzenimi bozunca tekrar 55,60 oldum dün diyetisyene gittim vücudumda çok fazla yağ oranı yüksek çıktı bana diyet listesi verdi dün ki kilom 54,80 ile diyete başladım hedefim 45 kiloya kadar düşmek inşallah 🙏

Kendi çabalarım ile 62 kilo iken ekmek yemeyi bıraktım 17 ocakta bu sürece başladım sonra 17 marta kadar 57 kiloya geldim , ama porsiyonları küçültmedim dışarıdan yemeyi bıraktım yürüyüşe gittim , bu süreçte tatlı da yiyordum sonra 57 den aşagı düşmediğini farkettim ve şekersiz 21 gün yaptım bu sefer 53.60 a kadar kilom gitti , ancak şunu anladım ki mesele kilo vermek değil de çünkü sadece belirli bölgeler inceliyordu , hareket etmek çok fark ettiriyordu , ancak işyerinde oturarak çalışma ve mesai bütün düzenimi bozunca tekrar 55,60 oldum dün diyetisyene gittim vücudumda çok fazla yağ oranı yüksek çıktı bana diyet listesi verdi dün ki kilom 54,80 ile diyete başladım hedefim 45 kiloya kadar düşmek inşallah 🙏
Boy kaç bende aynı dertten muzdaribim 47ye düştüm yine gitmedi 54 kiloyum 4 kilo vermeye çalışıyorum

Takipteyim sizi hedefimiz ayni

Spor yapmadan incelemezsin .
Bölgesel özellikle çalışman lazım.
Basen sorunu varsa bacak kalça çalıştırıcan.
YouTube da güzel videolar var bir tanesiyle başla.
Ama ben şunu tavsiye ediyorum tamam sadece basen problemi vardır ama karın kol da çalışılmalı.
Yani haftada 3-4 kez antrenman yapılmalı .
Öğrneğin bir gün kol karın antrenmanı.
Diğer gün basen kalça .
Ama problemli bölge neresiyse oraya yoğunluk verilebilir.

45 kilo çok az boy kaç bilmiyorum ama .
Sporsuz incelme istediğiniz gibi zaten olmaz.
Bence sıkı olmak şartıyla 50 kilo idealdir.

Arkadaşlar Merhaba diyete devam ediyorum bugün üçüncü günüm boyum 1.55, diyete 54,80 ile başladım

X