64.85 kilodan geriye

Eğer sütlü tatlı yaparsam hani borcamda yapıyorum sonra oturup onun hepsini bitiriyorum o yüzden tek yemelik 1 tane böyle çikolata alıyorum fazla da almıyorum eve adet dönemi nasıl tutacağım kendimi bilemiyorum inanın bir hafta var kendimi frenlemek çok zor oluyor resmen freni boşalmış kamyon gibi oluyorum
Tek porsiyon yap mesela incir uyutmasi, sütlü irmik gibi

Saat 16:00
110 gr tavuk fileto

Saat 18:00
4 adet pişi

Geriye kalan kalori 466 akşama doğum günü pastası var 1 dilim mecbur yenir spor da yaparsam 200 kalori açığı anca olur

1 dilim yaş pasta 100 gr civarıydı 250 kalori ben fazladan kalori yazdım 362 kalori kaldı geriye 103 kalori günlük aşımı yapmadım 👀bu akşam sevdiklerimin doğum günüydü mecburdum yemeye 😍

Sabah 08:00
1 adet bitterli yulaf bar

Kahvaltı 10:30
2 adet pişi 244 kalori
4 adet çikolatalı pankek 123 gr 298 kalori
Toplam kahvaltı kalori 542 kalori

Kahvaltı sınır kalorim 547

Ara öğün 15:00
2 pankek bol çikolata sürmeli

Akşam yemeği 18:00
1 kuşbaşılı cantık
Yarım lahmacun
1 bardak gazoz

Bugün baya olanlar oldu akşam spor yapmam şart

Bu akşam 56 dk 318 kaloriden oluşan spor ile haftalık 170 dk spor yapmışım haftanın 4 günü spor yapmışım benim için ideal bu akşam biraz başlamak çok zor geldi üşendim falan ama 50 dk yapacağım deyip hedef koyunca işe koyulmam kolay oldu üşenmemi yenmeme neden olan bir sebep de vücut ölçüleri alıyorum düzenli olarak kalça ölçüm 96 lara kadar düşmüşken yine 100 e çıkmışım bazı kıyafetlerim yine dar gelmeye başladı canım sıkıldı yine aynı ölçülere gelmek istiyorum püff bir ileri bir geri artık yorucu oluyor

Eklentiler

• 20230507_234214.jpg
    20230507_234214.jpg
    86,1 KB · Görüntüleme: 24
  • 20230507_234148.jpg
    20230507_234148.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 17
Sabah 06:00
1 adet hurma

Kahvaltı 10:00
Yarım domates
3 zeytin
1 dilim ezine peyniri

Ara öğün 14:00
1 fincan şekersiz Türk kahvesi
1 adet Lifalif bitterli yulaf bar

16:00 civarı 1 orta boy elma

Akşam yemeği 17:30

162 gr taze fasülye 79.2 kalori
Ev yoğurdu 100 gr yani bir küçük kase 64.1 kalori
1 adet köfte 67.1 kalori

Toplam akşam yemeği kalori 210 kalori

Ben de diyete niyetlendim diyetisyenle yarın alışveriş yapıp başlayacak da şu saat mevzuları canımı sıkıyor. 8.30 kahvaltı bacım ben sabahları acikmiyorum ki 😏yok öyle başlayacak diyo
Aslında kahvaltı en önemli öğün az da olsa yemelisiniz ama benim takip ettiğim spor hocası acıkmıyorsanız yemeyin diyor bünye acıkınca yiyin diyor ama ben öğün atlamayı sevmiyorum bir sonraki öğün için çok acıkmamak için

Aslında kahvaltı en önemli öğün az da olsa yemelisiniz ama benim takip ettiğim spor hocası acıkmıyorsanız yemeyin diyor bünye acıkınca yiyin diyor ama ben öğün atlamayı sevmiyorum bir sonraki öğün için çok acıkmamak için
Benim malesef bu konuda sorunlarım var 3-4 gün bile yemek yemeden durabiliyorum sıfır acikma. Ama bazen de hiç durmadan da yemek yiyebiliyorum sonu kusma ile biten asla aciktigim için değil sadece yemek için yiyiyorum nedensiz ve amaçsız. O yüzden hızlı kilo alıp hızlı kilo veriyorum bu da bunyemi deforme ediyor.

O
Benim malesef bu konuda sorunlarım var 3-4 gün bile yemek yemeden durabiliyorum sıfır acikma. Ama bazen de hiç durmadan da yemek yiyebiliyorum sonu kusma ile biten asla aciktigim için değil sadece yemek için yiyiyorum nedensiz ve amaçsız. O yüzden hızlı kilo alıp hızlı kilo veriyorum bu da bunyemi deforme ediyor.
O zaman diyetisyene gitmeniz çok iyi olmuş öğünleri hiç aksatmayın ben öyle faydasını gördüm ama öğle öğünü almıyorum onun yerine ara öğün yapıyorum

X