72'den 56'lara :) RESİMLİ

maşallah çok güzel gözüküyorsun :nazar: darısı ben ve benim gibi zayıflamak isteyenlerin başına :KK52:

tebrik ediyorum böyle azimli insanları çok seviyorum ya helal olsun..

ben de bazı sıkıntılı şeyler atlatınca, babamın sağlık sorunu falan gibi, kendimi yemeğe vermiştim.

çok şükür tekrar zayıfladım :)

zayıf olmak harika bişey...

ama en önemli şey sağlık hayatta.

herkes zayıflayabilir, yeter ki kafamız, vücudumuz sağlıklı olsun.

vucdun yeni duruma kolay uyum sağladı mı sarkma veya çatlaklar oldu mu? bende 77 kiloyla başladım 1 hafta önce şuan 74 oldum ama çok korkuyurum sarkmalarım olacak diye.

Anladım canım. Bende de olur herhalde ya. Önerebileceğin bir şey var mı? Göğüslerim konusunda çok korkuyorum. Büyüktüler zaten ameliyat oldum küçüldüler şimdi hiç deforme olmasını istemiyorum. Geri kalan yerlerin önemi yokta göğüslerime bir şey olmasın ya
gögüslerde sarkma oldu malesef cnm :KK43: tbrk eden tum arkdslarada tesekkurler bu arada :)

Tebrik ederim darusu basima... yalniz ben fotolari goremiyorum :KK43: foruma telefondan girdigim icin mi acaba???

çok güzel orantılı bir şekilde vermişsin kilonu
fiziğin çok güzel görünüyor
tebrikler :)

çok güzel zayıflamışsın,inanılmaz orantılı duruyor,galiba henüz doğum fln yapmadın:)bu arada gögüs meselesine gelince çok mu sarkıyo yoksa birazcık mı?
ve de kendini önceden nsl hissederdin,şimdi nsl hissediyorsun bize detay verirsen mutlu oluruz.
mutlaka kilonu koru,nazar değmesin.

X