75'ten 50'ye... Son 9 kilo!

40 dk koşu(jessica simith indoor jogging) ve mary helen bowers outer thigh(dış bacak) ve pilates çemberi ile 50 adet iç bacak çalışması yaptım ve bacaklarım müthiş ağrıyor :KK70:Birazdan da pazar giderim

Ben de pilates topunu dizlerimin arasına alıp sıkmaya başladım canım bugün 50'şerden iki set yaptım, iç bacaklar bayağı yanıyor :KK49: Bu bacaklar ya incelecek ya incelecek :KK24:

21 Day Fix diye bir fitness programına başladım bu arada kızlar. Leslie spor değilmiş bunu anladım bugün. Ne zordu bee :KK70:

Ben de pilates topunu dizlerimin arasına alıp sıkmaya başladım canım bugün 50'şerden iki set yaptım, iç bacaklar bayağı yanıyor :KK49: Bu bacaklar ya incelecek ya incelecek :KK24:

21 Day Fix diye bir fitness programına başladım bu arada kızlar. Leslie spor değilmiş bunu anladım bugün. Ne zordu bee :KK70:
Nedense leslie ise yaramayacak gibi geliyor. Sadece terliyorum bendeki 1 saat plates yapsam

kızlar leslie'nin beğendiğim tempolu videoları var ama genelde kilosu çok olanlar yaptığında daha fazla fayda ediyor.Hakkını asla yiyemem sizinle resmimi paylaşım bakın aradaki farka maşallah diyin lütfen(LesliE sayesinde)
[photo="medium"]1181997[/photo] şu anki halim bu basenlerde gitse süper olacak[photo="medium"]1242986[/photo]

kilo az olunca tempoyu artırmak gerek mesala
4 fast slimi,4 just slimi çok beğeniyorum ama fayda etmiyorsa değiştirmek gerek mesala bana fayda etmemeye başladı.canım koşudan sonra yaptıklarım 10-12 dklıktır ama koşu beni öldürüyor

Nedense leslie ise yaramayacak gibi geliyor. Sadece terliyorum bendeki 1 saat plates yapsam

kızlar leslie'nin beğendiğim tempolu videoları var ama genelde kilosu çok olanlar yaptığında daha fazla fayda ediyor.Hakkını asla yiyemem sizinle resmimi paylaşım bakın aradaki farka maşallah diyin lütfen(LesliE sayesinde)
şu anki halim bu basenlerde gitse süper olacak

Leslie'yi ben de seviyorum ama temposu çok hafif diğer fitness programlarına göre. Daha orta yaşlı insanlara yönelik olduğunu düşünmeye başladım. Cardio programı dediğin zaman insanity workout falan olayın özü yani. Videolarını bir inceleyin derim, yapmaya cesaret bile edemedim açıkçası :)

tesdufen yazını gördüm.
bende bayağı takılmıştım 58 ve 57de megersem yağdan verip kas yapıyomuşum:)
diyetısyenım analizde söylemişti.

Teşekkür ederim canım inşallah benim de öyledir. Yoksa bu çaba boşunaysa üzücü yani. Emek vermesem karşılığını beklemeyeceğim, ama hem yoruluyorum hem de ele geçen bir şey yok :KK51:

Bu sabah ölçülerimi aldım yeniden kızlar. 21 day fix'in yarattığı etkiyi de daha iyi anlamamı sağlayacak 21 gün sonra. Şöyle değişiklikler olmuş 1 mart'ta aldığım ölçülere göre;

Göğüs : 90 --> 87
Bel : 70 --> 67
Göbek : 81 --> 79
Kalça : 101 --> 97
Bacak : 55 --> 52,5
Kol : 29 --> 28

Bilmiyorum iyi midir yetersiz midir. Yerimde saymamışım en azından diye şükrediyorum sadece :KK51:

Bu sabah ölçülerimi aldım yeniden kızlar. 21 day fix'in yarattığı etkiyi de daha iyi anlamamı sağlayacak 21 gün sonra. Şöyle değişiklikler olmuş 1 mart'ta aldığım ölçülere göre;

Bilmiyorum iyi midir yetersiz midir. Yerimde saymamışım en azından diye şükrediyorum sadece :KK51:
ölçülerin çok iyi sanırım inceldin kas yaptın yada kilon takıldı biraz daha sabret canım.Tartıya aldanmamak gerek önemli olan ölçülerdir her zaman:KK9:

Leslie'yi ben de seviyorum ama temposu çok hafif diğer fitness programlarına göre. Daha orta yaşlı insanlara yönelik olduğunu düşünmeye başladım. Cardio programı dediğin zaman insanity workout falan olayın özü yani. Videolarını bir inceleyin derim, yapmaya cesaret bile edemedim açıkçası :)

Teşekkür ederim canım inşallah benim de öyledir. Yoksa bu çaba boşunaysa üzücü yani. Emek vermesem karşılığını beklemeyeceğim, ama hem yoruluyorum hem de ele geçen bir şey yok :KK51:
Haklisin canım . Başka bir cardio bulayım bari. Yarım saat yapsam iyi olur . 1 saat yürüyüş ip atlama yada basliyacam. 15 dakika zaten karın egzersizi yapıyorum

Canım şu 21 Day Fix bir link atarmisin bende ordan yapayim

ölçülerin çok iyi sanırım inceldin kas yaptın yada kilon takıldı biraz daha sabret canım.Tartıya aldanmamak gerek önemli olan ölçülerdir her zaman:KK9:

Teşekkür ederim canım benim moral oldun bana :KK54:

Haklisin canım . Başka bir cardio bulayım bari. Yarım saat yapsam iyi olur . 1 saat yürüyüş ip atlama yada basliyacam. 15 dakika zaten karın egzersizi yapıyorum

Canım şu 21 Day Fix bir link atarmisin bende ordan yapayim

Bu 21 day fix de her gün 30 dakikalık videolar yaptırıyor. İnşallah işe yarar kızlar ya leslie ile bir saat yapmaya alışınca garipsedim böyle kısacık videoları :)

Ben torrentten indirdim canım internet üzerinden linki var mı bilmiyorum ama sanmıyorum çünkü tek bir video değil dediğim gibi. Şöyle bir takvimi var;

- 21 Day Fix Calendar -.jpg

Y yahsi1981 torrent kullanmayı bilmiyorsan jillian michaels'in 30 days shred programı var galiba youtube'da, onu bir araştır istersen :)

Teşekkür ederim canım benim moral

Bu 21 day fix de her gün 30 dakikalık videolar yaptırıyor. İnşallah işe yarar kızlar ya leslie ile bir saat yapmaya alışınca garipsedim böyle kısacık videoları :)

Ben torrentten indirdim canım internet üzerinden linki var mı bilmiyorum ama sanmıyorum çünkü tek bir video değil dediğim gibi. Şöyle bir takvimi var;

Eki Görüntüle 1802550

Y yahsi1981 torrent kullanmayı bilmiyorsan jillian michaels'in 30 days shred programı var galiba youtube'da, onu bir araştır istersen :)
Sagol canım bilmiyorum ama bir araştırayım. Youtu.be baktım jillian baya zorluyor oda

Merhaba kızlar. Pazar gününden beri yeniden düşük karbonhidrat diyeti uyguluyorum. Geçen hafta perşembe günü başlamıştım 21 Day Fix programına ama cumartesi günü ani bir şekilde Kuşadası'na gitmem gerektiği için o gün diyet de spor da aksadı. (pişman değilim, güzel bir gündü :KK49:) Pazar günü 21 Day Fix'e tekrar başlamayı tercih ettim. Zaten pazar günlerini severim biliyorsunuz :) Bugün 5. gün bitti. Sabah aynaya baktığımda "evet ya" dedim, "oluyor!" Belim ve karnım neredeyse hedefime ulaştığımı düşündürecek duruma gelmiş. Şunu anladım ki benim kendimi fit hissetmem için 50 kilo olmama gerek yok. Ha şu anda da "evet bu kadar yeter, bırakıyorum" demeyeceğim ama 8 kilo daha değil de 3-4 kilo versem gayet ince bir kız olacağım. Çünkü tartıdaki rakam çok değişmese de yağ oranım azalıyor, kas oranım artıyor bunu hissediyorum. Bacaklarım için ekstra bir çalışma yapmam gerekiyor sadece. Bir de kolların iç kısmı fena sarkmış, onun da çaresine bakmak lazım. O kadar spor yaptım yine de kurtulamadım, nasıl tişört giyeceğim hiç bilmiyorum şu an :KK70:

Haberlerinizi bekliyorum canlarım :KK25:

Merhaba herkese. Bu sabah tartıldım ve 57.5 kg geldim. Kilo bazında pek bir fark yok ama bel çevremi ölçtüm kızlar, geçen hafta 67 cm iken bu sabah 65 cm :KK49: Yaza kadar eriyip fit olacağız inşallah :KK36:

Kızlar merhabalar,
uzun zaman oldu çok ihmal ettim sizi biliyorum artık geri döndüm. Gerçi yokluğum pek hissedilmemiş ama olsun alınmayacağım bu durumdan :) MinervaMcGonagall MinervaMcGonagall canım bravo azmine aynı bıraktıgım gibisin. ben en son 63 olmuştum ama 62 yi göremeden tekrar 64.20 oldum malesef son 20 gündür kendi ailem eşimin ailesi hep birlikteydik kalabalıkta sporda diyette hak getire daha fazla alacagımı ummuştum ama 1 kilo almışım buna şükrediyorum bugün itibariyle tekrar spora başlıyorum. Artık havalar da ısındı çok bi engel çıkmaz inşallah. görüşmek üzre

X