8 aylık evliyim ve kışları her hafta sonu bahçede olmak

Ya bunda hak veriyorum sanırım biz kışın evlendik diye hep ordaydık başbaşayız olamadık ya hafta sonu hiç doğru düzgün ama yazın arada bir gezdik arada bir evde kaldık gerçekten dedim ki evde bütün gün ne kadar sıkıcı aslında eş ile birlikte belki de kışın da havalardan dolayı pek dışarı çıkılamadığı için o zaman da bahçeye gitmeseydik de evde dursaydık tüm kış hayatımız çok mu banelleşir sıkılırdık belki de birbirimizden de sıkılırdık? Bunu yıllardır evli tecrübeli ablalarım bilir işte ben yeni evliyim bilemiyorum ki ☺️
Canım ben hala kışın bahcede ne yapıyorsun vallahı cozemedım. Kv evi o bahcenın içinde mi? Bahce sera mı? Ceviz olduguna gore acık bahce🤔E aşı eger kalem asısı ise kısın, göz aşısı ıse yazın yapılır, sen sogukta peslerinde mi geziyorsun? Kv evınde cay kahve yemek işine yardım ediyorsan da bazı hafta azat etsinler seni, onceden ac mı duruyorlardı. Büyüklerin düşünmesi lazım, bu cocukta bir hafta sonu evinde dursun diye. Herkes bahce fikrine bayılmış ama o oyle agac altında kilim serip termosla cay içmeye benzemez. O aşının yapıldığı günlerde hava soguktur, yerler genelde camurdur,oyle ponçik lavanta tarlası manzaraları yasanmaz yanı...

Ya bunda hak veriyorum sanırım biz kışın evlendik diye hep ordaydık başbaşayız olamadık ya hafta sonu hiç doğru düzgün ama yazın arada bir gezdik arada bir evde kaldık gerçekten dedim ki evde bütün gün ne kadar sıkıcı aslında eş ile birlikte belki de kışın da havalardan dolayı pek dışarı çıkılamadığı için o zaman da bahçeye gitmeseydik de evde dursaydık tüm kış hayatımız çok mu banelleşir sıkılırdık belki de birbirimizden de sıkılırdık? Bunu yıllardır evli tecrübeli ablalarım bilir işte ben yeni evliyim bilemiyorum ki ☺️
Ben de 4 yıl olacak Kasım'da. Ama gerçekten bir aktivite yoksa arada bir evde kalmak güzel. Ama sürekli sürekli evde olunca insan sıkılmaya başlıyor:) TV izle film izle yemek ye ay nereye kadar. sen git bahçeye ya

Git bahçeye biraz ot kopar hayvan besle
Bir seyler dik sonra topla yemek yap
Kışlık hazırlık yap köy sevilmez mi ❤️

X