8 aylık hamilelikte havalimanına karşılamaya gelmeyen aile

Kızlar merhaba. Konu size gereksiz alınma gibi gelir mi bilmiyorum ama yinede içimde tutacağıma buraya yazmak istedim. 1 buçuk ay sonra doğum yapıcam ailemin yanına Erzincan’dan İstanbul’a gitmeyi planlıyordum bu cuma ve acayip şekilde bel ağrılarım var. Tüm aile büyüklerim orda olacağı için bebeği görmeleri hasret giderme vs. İçin orda yapıp gelirim diye düşünüyordum doğumu taaa kiii abimle konuşana kadar havalimanından kim alacak beni diye sorduğumda hafta içi hepimiz çalışıyoruz metroyla 3 aktarma yap gel dediler bana .. yani önemsenmemek çok kötü normalde her gittiğimde kendi imkanlarımla giderdim eve kadar ama şimdi hamileyim çocuğumun eşyaları benim eşyalarım tek başıma çok zor eşimde diyor bu kadar özensizler sana karşı bence burda yap hem ayrı kalmamış oluruz . Gereksiz bir konu mu sizce ben onları düşünüp 18 saatlik yolu hamile halimle gidiyorum onlar beni havalimanından alamıyorlar 3 kişiler hadi biri işinden izin alamadı diğeri de mi almadı …
İlk doğumunuz mu bilmem ama doğum özel bir andır ve anne de baba da bir arada olmalıdır bence. Yerinizde olsam gitmezdim. Ha doğum sonrası yardımcı olurlar diye gidiyorum diyorsanız da sizi almaya gelmemelerinden yardımcı olup olmayacakları da ortada bence.

Umarım kolay bir doğum olur. Öncelikle ben şahsen sizin yerinizde olsaydım gitmezdim. Herkes çalışıyor diyorsunuz doğum başladığı vakit tek olmayı göze alamam. Birde bu çocuk sadece benim değil ki. Eşimle birlikte yolunu gözleyip doğuma niye annemin yanına gideyim o gelsin bana. Bir değerinizi arttırın. 18 saatlik yolu onlar gelmeli minicik bebek ve siz değil. Ayrıca babaya da saygı duyup onunla durmanız daha adil olur. Gitmeyin boşa herkesin kendi önceliği olur sizin önceliğiniz de eşiniz ve bebeğiniz olmalı. Annenizi de kırmadan iyi hissetmiyorum gelemeyeceğim deyin. Eşiniz de bu durumdan memnun olur sağlıklı bir doğum ve lohusalık dönemi geçirin inşallah..

Saka gibi konu. Cocuk dogacak bana olmayacak.
Belliki aile istemiyor bile orada dogum yapmani. Herkesin isi gücû ailesi kendine gôre hayatlari vardir, dogum yapan biriyle ilgilenme durumlari olmayabilir. Gayet normal bu.

X