2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

merhaba kızlar..birkaç gündür yoğunum eşim,n rahatsızlığı ile ilgili koşuşturuyoruz hastanelerde falan...teşhisimiz de korkulacak birşey yok diye sevinirken dün akşam görüştüğümüz Beyin Cerrahı farklı bir tespit de bulun du ve Mr görüntülerini inceledikten sonra şikayetlerini ve belirtileri değerlendirip beyincik sarkması teşhisi koydu aha detaylı bir MR çekinmesini istedi gün aldık hemen....araya birilerini daha sokup öne çektik ve yarın Çekilecek....ve ne aşamada Ameliyat olması zorunlu mu gerekli mi ne aşamada bakılacak..Ben hala teşhisin sadece şüphe olarak kalmasını diliyorumm ne yerdeyim ne gökteyim..tek yapabildiğim dua etmek...harıl harıl doktor profesör araştırıyoruz...Mr ımız çıksın gezeceğiz doktor doktor...yarın da karşıya geçecem görümcemin sözlüsü tarafı nişan bohçasını getirecekmiş çağırıdlar abi ve yenge olarak bizi....durumlarımızı da merak ediyırlar hergün arıyorlar zaten....haaftaya da Nişanı var görümcemin...önümüzdeki hafta da gene sonuçlarımız çıkmış olur onun peşinde dolanıyor olacağız dualrınızı esirgemeyinn Rabbim korktuğumuza uğratmasın hayırlısıyla şifamızı göndersin inşaallah:KK16::KK16::KK16:
Geçmiş olsun...Nedir son durum?
Selam kızlar özledim sizi valla topiğe giren kızlar öle yazdıklarımızı beğenip kaçmayın iki satır bişi yazın :KK9: ben de bi arkadaşa bakıp çıkıcam topikten :KK1: çook ders çalışmam gerek :26:

Arkadaşa bakıp çıkacağım ha:KK1:
Kızlar ne alemdesiniz? Hediyesini almayan yok galiba..:KK55:

günaydınlarrrr :KK16:
geçen hafta pek gelemedim yoğunluktan çok özledim burayı
nasılsınız kızlarrrrrr :KK16:

Geçmiş olsun...Nedir son durum?

Arkadaşa bakıp çıkacağım ha:KK1:
Kızlar ne alemdesiniz? Hediyesini almayan yok galiba..:KK55:
Sağol canımm:KK16::KK16:
bu hafta sonuc çıkmaz bekliyoruz ...inşaallah haftaya güzel haberler gelir..ben çok yorulmuşumm ..kv de baya yorulduk temizlik ti yemek ti misafirlerdi ee benim yolum da uzun ve yorucu kaç vasıta değiştiriyoruz..kanapede yayılıyorumm bugün heryerlerim ağrıyorr...
hediyeleşme faslını bitiridk zaar..herkes işine gücüne döndüü...:KK34::KK76::KK76::21::21:

selam kızlarrrrr :) yeni yılda her şeyin en güzeli sizin olsun, sağlıklı , huzurlu, neşeli bir yıl diliyorum

Sağol canımm:KK16::KK16:
bu hafta sonuc çıkmaz bekliyoruz ...inşaallah haftaya güzel haberler gelir..ben çok yorulmuşumm ..kv de baya yorulduk temizlik ti yemek ti misafirlerdi ee benim yolum da uzun ve yorucu kaç vasıta değiştiriyoruz..kanapede yayılıyorumm bugün heryerlerim ağrıyorr...
hediyeleşme faslını bitiridk zaar..herkes işine gücüne döndüü...:KK34::KK76::KK76::21::21:

Canım çok geçmiş olsun hayırlı haberlerle dönesin inşallah

canım arkadaşlarım 2014 yılında herşey gönlünüzce olsun sağlık huzur mutluluk ve bol para versin hepimize :KK9: sizleri iyi ki tanımışım arkadaşlığımızın 2014 yılında devam etmesi dileği ile nice yıllara :KK15:

hep birlikte nice senelerimiz olsun kızlar inşallah :KK16:
hepinizin yeni yılı kutlu, mutlu, umutlu, sağlıklı olsun :KK16:

yeni yılda yeni çekilişlerle beraber oluruz inş hanımlar :KK16::KK16: yeni yıl sağlık mutluluk huzur,bol kazanç getirsin bize:KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba hatunlar,kk da sorun vardı epeydir giremedim ve bu mesajları şuan okuyabildiğime çok üzülüyorum.bende çekilişde olmayı çok isterdim ama kısmet değilmiş.kurayı çektiniz değil mi :KK14:

X