2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Büyük gün... Kısmetse bu akşam minik yavrumun cinsiyetini kesin olarak öğreneceğim. Çok heyecanlıyım :KK16:

kızlarrr sizlere bi haberimvar bebişimin cinsiyeti kız :KK16::KK16::KK16: prensesim geliyo çok mutluyum :KK54: isim bulun kızlaaaaar :KK52::KK52:

Kızçeler selamlar herkese:KK3::KK3::KK3::KK3:

Hepiniz iyisiniz inşallah ya koptuk sanki, 8 Mart yaklaşıyor yavaştan çekilişi ayarlasak mı artık?

Aminnnn canım aminnn :KK16:

Şimdi de beğen butonu kaybolmuş :KK53:

Mevlid Kandilimiz mübarek olsun kızlar:KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16:
Eki Görüntüle 929634

amin darısı bizlere olur inşallah hayırlısı ile

kızlarrr sizlere bi haberimvar bebişimin cinsiyeti kız :KK16::KK16::KK16: prensesim geliyo çok mutluyum :KK54: isim bulun kızlaaaaar :KK52::KK52:

oyyyy 2 tane prenses geliyor desenize :KK69:
maşallah kızlar.. Allah isteyen herkese versin
ben de kızım olsun çok istiyorum ilerde :KK16:

oy hadi bakalım prenses anneleri hayırlı olsun kızçeleriniz :KK16::KK16:

canım arkadaşlarım 2014 yılında herşey gönlünüzce olsun sağlık huzur mutluluk ve bol para versin hepimize :KK9: sizleri iyi ki tanımışım arkadaşlığımızın 2014 yılında devam etmesi dileği ile nice yıllara :KK15:

Geçmiş olsun...Nedir son durum?

Arkadaşa bakıp çıkacağım ha:KK1:
Kızlar ne alemdesiniz? Hediyesini almayan yok galiba..:KK55:

selam kızlarrrrr :) yeni yılda her şeyin en güzeli sizin olsun, sağlıklı , huzurlu, neşeli bir yıl diliyorum

Canım çok geçmiş olsun hayırlı haberlerle dönesin inşallah

hııııııııııımmmmmmmmm en son benlemi kapanırki bu topik

günaydınnnn....

rosacım geçmiş olsun tatlımmmm:KK54:

altınkaya bende de migren var, doktorum bana ilaç kesmezse başının altına buz koy demişti, o yüzden ben önce buz koyuyom kesmezse, ki genelde kesiyo, o zaman ilaç yada iğneye sarılıyorum... aklında olsun tatlım

selam kızlarrrr.herkes ıyıdır ınsallahhh.:KK16: benım safak azaldı pek yazamadım burayada .)) aklım burda kalıyor ama.herkes hedıyelerıne kavusmustur umarmmm

aynen temizlik yemek derken bi bakıyosun gün bitmiş :KK43: allah bağışlasın yiyenlerini de ya biz ne zaman görüşsek ki :KK14:

Aklimdasiniz kizlaar, egitimdeyim de caktirmadan sizide kolacan ediyorum. Sey_ren en guzel gunlerde kullan bitanem... Alangu tekrar tekrar kesene bereket tatlim... Hepinizi cok opuyorum:KK16::KK54:

kızlar nerdesinizzz:KK53::KK53:hediyeler tamamlanınca kimsecikler konuşmuyor :KK9:ben yatıyorum midem çok kötü ayağa kalkcak halim yok öpüyorum hepinizi:KK54::KK54:

bu gün hediyelerim geldi .. Katilim CYLNTSDMR , çok teşekkür ederim canım çok beğendim hepsini, kullanmayacağım hiç bir şey almamışsın..
her birini beğenerek kullanacağım ve bi an önce iyileşip giyinip çıkmak istiyorum :) çok mutlu oldum canım düzeldiğimde mutlaka görüşmeliyiz :)

Hu hu kızlarrrrrrrrrrrr

X