2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

:KK1:Seda Sayan vari Güüüüü-nay-dın(dudaklar büzüştü :KK54:el dudaga gitti ikide beli kıvırdık:KK76: ve kokulu öpücükler atıldı:KK52::KK53::KK24:

Selam kızlarrr iyisinizdir inşallah,ben 17 gündür hastane doktor ugraştım hem oglum hemde ben iyi hasta olduk,şükür atlattık sayılır

:KK1:Seda Sayan vari Güüüüü-nay-dın(dudaklar büzüştü :KK54:el dudaga gitti ikide beli kıvırdık:KK76: ve kokulu öpücükler atıldı:KK52::KK53::KK24:

Selam kızlarrr iyisinizdir inşallah,ben 17 gündür hastane doktor ugraştım hem oglum hemde ben iyi hasta olduk,şükür atlattık sayılır

aaa çok geçmiş olsun:KK31:

evet kızlar çekiliş olursa benimde haberim olsun :KK9:

Geçmiş olsun çok:26::26:

günaydın kızlarrr:KK3::KK3:
çekiliş olursa haberimiz olsun:KK16::KK16::KK54::KK54:

Ondan topladım ya sizi :) Çekiliş yapmıyo muyuz :)

Son düzenleme:
solitarywomangeranino teşekkür ederim kızlar Rabbim hastalık da verecekse hayırlısından versin,bedenimizin sadakası ama döküldük resmende şükür atlattık bakalım.
Aranızda çok fazla olamıyorum ama kalbim sizinle,hem çalışıyor hem hala topiğimde ürün satışım devam ediyor o yüzden pc ye pek vaktim kalmasada girdiğimde ilk önce buraya bakıyorum:KK16:

X