8 Mart Kadınlar Günü Hediyelerimiz

Hanımler bugün uğrayamadım yaw fazla,
eee yardım edebileceğim bi konu falan var mı?
Bi de bana özel mesaj gönderen arkadaşlarım hemen hemen herkeze geri döndüm
Eğer cevap vermediğim birisi var ise kusura bakmasın lütfen bi daha irtibata geçebilirmiyiz?

Hanımler bugün uğrayamadım yaw fazla,
eee yardım edebileceğim bi konu falan var mı?
Bi de bana özel mesaj gönderen arkadaşlarım hemen hemen herkeze geri döndüm
Eğer cevap vermediğim birisi var ise kusura bakmasın lütfen bi daha irtibata geçebilirmiyiz?

Adresler ne zaman gelecek?
Hediyeleri ne zaman göndereceğiz?
Ben kimim? Burası neresi?

Adresler ne zaman gelecek?
Hediyeleri ne zaman göndereceğiz?
Ben kimim? Burası neresi?

Bak abla seninle çok denk geliyoruz sanırım
Sen beni araştırıyorusunn delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
Hediyeler için daha var sanırım 22 şubatta yollayacağız.
Adresleri songül abla canı ne zaman isterse ozaman yollarsempatiksalakcinni
Şaka bi ya erken yollama olmasın diye bekliyor.
Sen anuşkasınkaydirigubbakcemile5
burası da kadınlarkulubu delikafadulden

Bak abla seninle çok denk geliyoruz sanırım
Sen beni araştırıyorusunn delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
Hediyeler için daha var sanırım 22 şubatta yollayacağız.
Adresleri songül abla canı ne zaman isterse ozaman yollarsempatiksalakcinni
Şaka bi ya erken yollama olmasın diye bekliyor.
Sen anuşkasınkaydirigubbakcemile5
burası da kadınlarkulubu delikafadulden

Ser veririm de sır vermem.:jeyyar:

tria mııııakannehirakannehirakannehir

canım 14 şubat yaklaşıyor sen istersen bunu herife çaktırr...

ooo benim herife kalırsa tria miria hak getire adamın arabasına kadar ben aldım ödüyorum şeker o beni küçük şeylerle kandırıyor ben bir safımmm beni hreşeyle kandırabilirsiniz bir elmaşekerine bile

Tamam canım, istediğin bir Joop, bir de Tria olsun :))

nalansu gördünmü ben kimin kurbanıyım belli oldu tamm bide özelliklerimi yazdığım yere bi baksan sen bu ikisinin yerine onu alsan aslında
TheOriginal le çıkmayı çok hayal ettim belki o günün hatrına makinasını bana hediye eder falan diye ama onunki izmirde oyyy oyyy oda gitti
Kendimi uçmuş gördüm fazla neyse anuşkacığım sen elmalı şeker göndersen bile yeter bana ben kknın en safı olarak onada kanarımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nalansu gördünmü ben kimin kurbanıyım belli oldu tamm bide özelliklerimi yazdığım yere bi baksan sen bu ikisinin yerine onu alsan aslında
TheOriginal le çıkmayı çok hayal ettim belki o günün hatrına makinasını bana hediye eder falan diye ama onunki izmirde oyyy oyyy oda gitti
Kendimi uçmuş gördüm fazla neyse anuşkacığım sen elmalı şeker göndersen bile yeter bana ben kknın en safı olarak onada kanarımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:
makinayı virmem ama modelim olursan ünlü yaparım seni aklinialirimsmile
hazır acil modele ihtiyacım varken aklinialirimsmile

buldum sonunda buldum ne alacağımı opuyorumnanaktan
pijama alıcam yumuş yumuş
birde çok beğendiğim bir ev terliği vardı onu alıcam
pamuklu iç çamaşırıda aldım mı tamamdırsempatiksalakcinni

:roflol::roflol:
makinayı virmem ama modelim olursan ünlü yaparım seni aklinialirimsmile
hazır acil modele ihtiyacım varken aklinialirimsmile

şişman bir modele ihtiyacın varsa seveseve canımcığım ama bir bebeğim olduğu zaman seni çağıracam doğum fotolarımı sana çektirecem yada kardeşimin düğünü olursa bi gün zor görünüyor ama belli olmaz düğün fotoğrafcısı olmanı talep edecem bu beni herşeyden mutlu eder

şişman bir modele ihtiyacın varsa seveseve canımcığım ama bir bebeğim olduğu zaman seni çağıracam doğum fotolarımı sana çektirecem yada kardeşimin düğünü olursa bi gün zor görünüyor ama belli olmaz düğün fotoğrafcısı olmanı talep edecem bu beni herşeyden mutlu eder

seve seve canım benim :asigim:
biraz etlisi daha ideal ne öyle kuru kuru aklinialirimsmile

ders028atiyedz11nh4.gif

hayırlı sabahlar ve hayırlı cumalar canlarım
az çok ne alacağıma karar verdim bakalım inşallah kurbanımda beğenir aldığım hediyeleri opuyorumnanaktan​

vallahi ben hediyelerime karar verdim birtanesi kolay birtanesini yaptırdım da asıl istediği hediyeyi artık kendi zevkime göre alacam umarım beğenir

vallahi ben hediyelerime karar verdim birtanesi kolay birtanesini yaptırdım da asıl istediği hediyeyi artık kendi zevkime göre alacam umarım beğenir

Ne şanslısın. :nazar:Demek ne istediğini biliyorsun. a.sBen pek bir şey bilmiyorum hakkında.:çok üzgünüm:
Yani yazmış, kendini tanıtmış ama karar vermemi kolaylaştırıcı bir bilgi yok.fisfisfis

Ne şanslısın. :nazar:Demek ne istediğini biliyorsun. a.sBen pek bir şey bilmiyorum hakkında.:çok üzgünüm:
Yani yazmış, kendini tanıtmış ama karar vermemi kolaylaştırıcı bir bilgi yok.fisfisfis

ben sana bilgi veririrm anuşkacığım sen bana alacaksın ya öyle giiyim ayakkabı bere örgü falan sevmem ben neyse gideyimde diğier tarafta bahsedeyim kendimden bira daha ip ucu olsun sanada:)))))))))))))

X