Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kizlar ben bir sure izine ayrilmak istiyorum.
Bu haftasonu degil sonraki haftasonu izmir yolcusuyuz insallah. Ne kadar dikkat edicem desemde yapamiyorum ornegini ramazanda gordum. Izmirden gelincede tayin isleriyle ugrasicam duzenimi kurayim en kisa zamanda listeye tekrar girmek isterim. Bu surecte listeyi kotu etkilemek istemiyorum. Diger arkadaslarimin basarilarini golgelemeyeyim. Tabiki burdan kopamam yazmaya devam

****8. TAKIM 629. ETAP****

mavimli ( 79.4 / / / %) sabit
Zarpy ( 67.9 / 67.7 / 0.2 / 0.29 % )
HasibeG ( 93.5 / 93.2 / 0.3 / 0.32 % )
aijoo ( 88.2 / 86.9 / 1.3 / 1.47% )
Frytiop ( 72.7 / 71.5 / 1.2 / 1.65 % )

8. Takım Ortalaması; 0.746 %

Canım o zaman bu haftadan mi ayırım önümüzdeki hafta mı hani dönüşüne göre sen karar ver malum izne ayrılınca 2 hafta dönmedurumu olmuyor ancak 3.cu cuma donebilirsin ♡

Kızlar listeyi ilk paylaşan biz olduk şimdi bana bir müsaade deli gibi başım ağrıyor az uzanayim Bakarım yine biraz kendime gelince

Merhaba canlar
İşim bitsin rahat yazayım diye bekledim ama işler bitecek gibi değil ara ara okuyorum @YENA ablacım teşekkür ederim
Yeni ev de kombi falan değişti onları bekledik, ev sıfır ama kombiyi ikinci el takmışlar oda bozukmuş değiştirdiler, son bi temizliği kaldı, şu an herşey paket halinde bekliyor halılar temizliğe gitti felaket haldeyiz yani

Allah yardımcın olsun canım ♡♡♡♡ İşin zor ve cok ama sonra oturup keyfini süresince inşallah ♡♡♡

Bende biraz kendime gelebildim şükür ♡ Bundan sonra da daha iyi olacağım Allahın da izniyle

Hava cok sicak nemli. Ölüyorum. Bide dayimlara kurana gittik yusrayla dusunun halimi :)

Allah kabul etsin. ...Aminnnn
Valla bende vantilatör eşliğinde oturuyorum ancak

Diyetisyen bana corekotu yagi ve hindistan cevizi yagi onerdi. Kullanan var mi? Marka onerisi lazim

Marka bilmem ama çörek otu yağı için soğuk sıkım olması gerekli diye biliyorum Umarim faydasını görürsün

Selam kizlar...ben gec kaldim bildirimde...bende gecen haftadan 500 gr fazlayim...69.2 deyim. Haftaya inşallah bende listedeyim

Canım sen izne ayrıldığını kilodan %5 fazla olunca 6 ayı da geçtiği için dönebiliyosun
İnşallah bu sefer seni mezun ederiz ♡♡♡

Bende acayip menümü vereyim
Sabah 6.40
2 kepek ekmekli sandvic

Oglen
Peynirli domates salata

16.30
1 dilim peynirli kek
1 borek
1 dilim tatli
1 kase kuskus salatasi
Olmamaliydi biliyorum. Ama salata tutmadi, dayanamadim yedim...

19.30
Kabak domates sote. Yumurtam yoktu oyle yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…