80den 65 kiloya uzuun bir yolculuk başladı

tavsanbidik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
293
73
1 litre su,bitki çayı içildi.

13.00
2 yumurta ile omlet
3 dilim hindi füme
1 küp light süzme peynir
3 yeşil zeytin

15.00
filtre kahve
3 ceviz,6 badem

18.00
4 yk barbunya
4 yk mantar-arpacık soğan sote
1 bardak ayran

Fyyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2015
435
206
30
Aslına bakarsan günlük kalorimi azaltmaya çalışıyorum. Sabahları bir saat eliptik yapıyorum. Bugünde kahvaltı iki yumurta bir dilim tam tahıllı ekmek domates salatalık öğlen kabak yoğurt arada fıstık atıştırdım akşam bir tane biber dolması az yoğurt

tavsanbidik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
293
73
Aslına bakarsan günlük kalorimi azaltmaya çalışıyorum. Sabahları bir saat eliptik yapıyorum. Bugünde kahvaltı iki yumurta bir dilim tam tahıllı ekmek domates salatalık öğlen kabak yoğurt arada fıstık atıştırdım akşam bir tane biber dolması az yoğurt

güzel gayet ben de ketoya başladım olumlu da sonuç alıyorum inşallah

tavsanbidik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
293
73
bugün uyandım tartıldım ve 75 kiloya inmişimmm, 2 günlük keto diet 1 kilo verdirdi. Çok mutluyummm buna devam edicem umarım kilo vermem devam eder.

13.00
2 haşlanmış yumurta
light süzme peynir
3 yşeil zeytin
2 dilim hindi füme
klasik kahvaltımı tamamlamış oldum

3e doğru da filtre kahve yanında ceviz badem atıştırıcam

Gamze9393

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2020
105
20
27
Bu foruma gireli 6 yıl olmuş ve her başlık açtığımda 85 kilo başlamışım,
ilkinde 72ye inmişim,
diğerinde uzun bir sürede de olsa 64 kiloya inmişim( kim inanır ben inanmazdım)
VE YİNE GERİ DÖNDÜM 82 KİLOYU GÖRÜP BEYNİMDEN AŞAĞI KAYNAR SULAR DÖKÜLÜNCE BURAYAA...
5 mayısta 82 kilo ile başladım her gün yarım saat ağır tempoda spor ve diyete başladım NE Mİ OLDU 3 HAFTADA 2 KİLOCUK
BÖYLE Bİ ŞEYİ KABUL EDEMİYORUMM YARABBİM
Şimdi yeni bir taktikle hiç spor yok, kalori açığını abartarak bir diyete başlıyorum
ARTIK SON KİLO VERMEM OLSUN DİYENLER FAVLIYOR AMA ASLA BANA İNANMIYOR DEĞİL Mİ DOSTLARIM ÇÜNKÜ ÖMRÜM BÖYLE GEÇİCEK BİLİYORUM...

BOY 1.70

5 MAYIS-------82 KİLO
29 MAYIS-----80 KİLO
1 HAZİRAN----78 KİLO
3 HAZİRAN
----- 77.5 KİLO
10 HAZİRAN--- 77 KİLO
17 HAZİRAN--- 76 KİLO

26 HAZİRAN--- 76 KİLO (HALA...)

28 HAZİRAN--- 75 KİLO

Ben spor antrenörlüğü yapıyorum. Genelde kadınlara ve çocuklara. Kendim de 5 yaşından beri spor yapan bir bireyim. Sana tavsiyem tatlım sadece diyetle asla bir yere varamazsın. Tekrar tekrar başa dönersin. Gün-de bir saat hayatta 30 dakika bile olsa spor yap. Benim ogrencilerim asla aynı kilolarına dönmediler. Çünkü sporu yaşam tarzı olarak benimsemeden bırakmıyorum onları. Dilersen sana ücretsiz program bile yollarım mutlaka spor yap öptüm çok

tavsanbidik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
293
73
Ben spor antrenörlüğü yapıyorum. Genelde kadınlara ve çocuklara. Kendim de 5 yaşından beri spor yapan bir bireyim. Sana tavsiyem tatlım sadece diyetle asla bir yere varamazsın. Tekrar tekrar başa dönersin. Gün-de bir saat hayatta 30 dakika bile olsa spor yap. Benim ogrencilerim asla aynı kilolarına dönmediler. Çünkü sporu yaşam tarzı olarak benimsemeden bırakmıyorum onları. Dilersen sana ücretsiz program bile yollarım mutlaka spor yap öptüm çok

ya biliyorum evet ama spor yapmak inanılmaz zor geliyo, alışınca yapıyorum ama dizimde de menisküs yırtığı var o yüzden çoğu harekette çok zorlanıyorum. Sıkıntı da bacaklarımın çok kalın oluşu zten... Dizime zarar vermeyen bcak egzersizleri önerirseniz çok sevinirim cidden çok sağoluun :)))

tavsanbidik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
293
73
17.00
peynirli salata
1 bardak ayran

erken yediğim için çok acıktım ve ceviz,badem biraz avuç avuç yemiş olabilirim...
Genelde 1000kcalı aşmamaya çalışırım bugün 1200ü geçti gibi

35 gram karb,60 gram protein,90 gram yağ aldım bugün

tavsanbidik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
293
73
18.00
5 ev köftesi
1 kase yeşillik salatası
3 kaşık yumurtasız menemen

akşam yine acıkıcam 2-3 dilim hindi füme yerim..

tavsanbidik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
293
73
daha demin biraz peeynir ve 5 yeşil zeytin yedim

bugün 1115 kcal aldım
28 gram karb,72 gram protein,78 gram yağ makro alımlarım bugünlük böyle

tavsanbidik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
293
73
Ketojenik diyetime devam ediyoruum yine her sabah klasik kahvaltim 2 yumurta peynir hindi fume zeytin
Aksamlari da et mantar beraber veya tonbalikli salata tarzi seyler yiyorum
Sehirdisindayim tartilamadim donunce kilo bildirimi yapicam