80'den 72'ye✔️

Maşallah günü erkenden kapamissin. Ben de eliptik yapmak üzereyim. 💪
Tesekkur ederim,minik bi ara öğün yaparım ama ana öğün bitti benim icin bugün. Eliptik de iyi,ne güzel. Evde yapiyordun dimi? Birazdan kızımla parka gidicez insaallah. 2-3 bin daha atabilirim adım. Yuruyus yapmam mumkun degil kızımla. 🥰 Evdekinden daha cok adım atmis oluyorum tabi ki.

Tesekkur ederim,minik bi ara öğün yaparım ama ana öğün bitti benim icin bugün. Eliptik de iyi,ne güzel. Evde yapiyordun dimi? Birazdan kızımla parka gidicez insaallah. 2-3 bin daha atabilirim adım. Yuruyus yapmam mumkun degil kızımla. 🥰 Evdekinden daha cok adım atmis oluyorum tabi ki.
Evet balkonumda yapıyorum. Kolay gelsin...☺️

Aslında açık havada yürüyüşü daha çok seviyorum. Ama o sonbahar ve kış sporum. Yazın eliptik...😍 Gerçi eliptik de keyifli oluyor, kâh dizi seyrediyorum, kâh müzik dinliyorum. Neyse ne, onemli olan günlük sporumu atlamiyorum...💪😍
Evet. Terden dolayı anlatmistin . Ben de acik havada severim🤭

Adım sayım

Eklentiler

• IMG20220814221848.jpg
    IMG20220814221848.jpg
    100,3 KB · Görüntüleme: 55
14 AGUSTOS PAZAR

Kahvalti
Klasik+ üç dilim buyuklugunde ekmek diyebilirim+fıstık ezmesi+çiğ badem

İkinci öğün
siyez bulgur pilav
Çoban salata
1 kefir

Aralarda, sonlarda, ortalarda...
2 Yesil cay
Kahve
Elma
2 kakaolu karisim
3 minik elma
1 nektari
Çiğ badem

1918 kalori

ADIM 33.332

🌸Saat ayarları gayet iyi ama söylemem. Gelip dank diye yorum yaparlar, aman amann.. istemez😁
🌸Kalori miktarlarini ayrintili hesapladim ama aciklama yapmicam, toplam kaloriyi yazdim iste. Pilavdan kac tabaksa tabak. Hahayttt

💃💃💃

Eklentiler

• IMG20220814221848.jpg
    IMG20220814221848.jpg
    100,3 KB · Görüntüleme: 55
X