Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar hastahaneye gittim tahliller hiiiiç içaçıcı degil kansızlık ve B12 vitamini eksikligi hat safhada. Verilen ilaçlar da iştah aćan cinsten ne yapacagım bilmiyorum.başdönmesinin ve üşümemin nedeni tespit edildi.

Selam selam selam

Artık paylaşımlara başlayayım yavaştan :p

Öncelikle kendimi tanıtayım,

Bilmem kacıncı etapta bu gruptan izne çıkıyorum diye ayrılıp 6 ay boyunca dönemedim. Buradan ayrılırken kilom 87 idi fakat kendimi acayip boşladığım bu 6 aylık süreçte neredeyse 7 kilo aldım. Şuan 94-93 arasıyım ve daha fazla kilo almak istemiyorum. Ortaokuldan lise sona kadar durmadan artan bir kilo çizelgem oldu. Fakat ne güzeldir ki lise sonda çizelgem birden aşağılara kaymaya başladı ve ben üniversiteye çok güzel bir kız olarak başladım. :KK17:Yine az bir kilom yoktu ama şişman değil balık etli dediklerindendim. :KK1: İlk iki sene o kilomu korumaya devam ettikten sonra birden ortaokul- lise arası yaşadığım yükselişi yaşadım ve şuanki kilom olan 94lere ulaşmayı başardım. :KK14: Başardım diyorum çünkü resmen kilo aldıracak ne varsa yedim,kendimi hiç önemsemedim, spor yapmadım sürekli oturdum...

An itibariyle hedefim 75 kilo olabilmektir. Önceliklerim tatlıyı hayatımdan çıkarmak ve spor yapmak olacak. Umarım hedeflerimize beraberce ulaşırız.
Bu arada 23 yaşında ve 173 boyunda olduğumu da ek bilgi olarak belirteyim. :KK28:

Yarışmacı arkadaşlara başarılar klişesini de söylemeden geçmeyeyim ve hepimize başarılar diyeyim. :)

Kızlar hastahaneye gittim tahliller hiiiiç içaçıcı degil kansızlık ve B12 vitamini eksikligi hat safhada. Verilen ilaçlar da iştah aćan cinsten ne yapacagım bilmiyorum.başdönmesinin ve üşümemin nedeni tespit edildi.

Dün doktorum programında Ayça Kaya vardı ve "kan ilaçlarını gece uyumadan önce alırsanız kilo aldırmaz" dedi bilginiz olsun. :)

Son düzenleme:
Yapcak bişey yok canım sende dersin hep önce sağlık.Sen ilaçlarını düzenli kullan iyileşmene bak.İştah açıyosa yemek porsiyonlarını biraz daha büyütürsün yeterli olur bence.Hiç üzülme sen her ikisini birden başarırsın :KK9:

Cnm cok gecmis olsun tabikide onemli olan saglik bazi insanlara verilen vitaminler ters tepebilio istah acmayabilir ama sana şunu soylim kilo alsanda farketmez sen iyi ol sonrasi hic onemli degil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam selam selam

Bilmem kacıncı etapta bu gruptan izne çıkıyorum diye ayrılıp 6 ay boyunca dönemedim. Buradan ayrılırken kilom 87 idi fakat kendimi acayip boşladığım bu 6 aylık süreçte neredeyse 7 kilo aldım. Şuan 94-93 arasıyım ve daha fazla kilo almak istemiyorum. Ortaokuldan lise sona kadar durmadan artan bir kilo çizelgem oldu. Fakat ne güzeldir ki lise sonda çizelgem birden aşağılara kaymaya başladı ve ben üniversiteye çok güzel bir kız olarak başladım. :KK17:Yine az bir kilom yoktu ama şişman değil balık etli dediklerindendim. :KK1: İlk iki sene o kilomu korumaya devam ettikten sonra birden ortaokul- lise arası yaşadığım yükselişi yaşadım ve şuanki kilom olan 94lere ulaşmayı başardım. :KK14: Başardım diyorum çünkü resmen kilo aldıracak ne varsa yedim,kendimi hiç önemsemedim, spor yapmadım sürekli oturdum...

An itibariyle hedefim 75 kilo olabilmektir. Önceliklerim tatlıyı hayatımdan çıkarmak ve spor yapmak olacak. Umarım hedeflerimize beraberce ulaşırız.
Bu arada 23 yaşında ve 173 boyunda olduğumu da ek bilgi olarak belirteyim. :KK28:

Yarışmacı arkadaşlara başarılar klişesini de söylemeden geçmeyeyim ve hepimize başarılar diyeyim. :)
Tekrar hoşgeldin aramıza canım :KK71:Malesef biz tontişlerin genel sorunu bu kilo korumayı bilmiyoruz malesef.Eminim beraber hem zayıflıycaz hemde kilomuzu kontrol etmeyi öğrencez birlikte :21:Yaşın ve boyun çok müsaitmiş birazda azimliysen oldu bitti bu iş :KK34:

Yapcak bişey yok canım sende dersin hep önce sağlık.Sen ilaçlarını düzenli kullan iyileşmene bak.İştah açıyosa yemek porsiyonlarını biraz daha büyütürsün yeterli olur bence.Hiç üzülme sen her ikisini birden başarırsın :KK9:

evet önce sağlık ama ben ilaç yoluyla tedaviyi pek sevmiyorum o yüzden doğal yolla almaya gayret edicem.bakalım.
B12 emilimide olmadığı için ne yersem değişmezmiş tek çare direk kana karışan iğne imiş. ama ben daha önce o iğneden kullanmıştım da kilo yapmıştı
şimdilik hazirana kadar onuda kullanmayı düşünmüyorum.B12 eksikliğinde unutkanlık en çok beni yıpratan yanı.her şeyi eşime tembih ediyorum ben unutuyorum diye.
ilaçları aldım ama şimdilik bunları içmeye hazır değilim.umarım doğal yollarla açığı kapatabilirim. tekrar farklı bir doktora gitmeyi düşünüyorum daha teşekküllü. bakalım yaaa
hormon ve şeker çok süpermiş ama en azından bundan dolayı mutlu oldum

Cnm cok gecmis olsun tabikide onemli olan saglik bazi insanlara verilen vitaminler ters tepebilio istah acmayabilir ama sana şunu soylim kilo alsanda farketmez sen iyi ol sonrasi hic onemli degil

teşekkür erim canım. ilaç kullanmaya hazır değilim doğal yollardan deneyeyim öyle besleneyim bakalım biraz belki biraz değişir. hazirana kadar böyle denicem.
ben daha önce B12 eksikliği iğnesi kullandım hem iştahımı açtı hemde kilo yaptı normal olarak.
doktorda vücut kan yaparken enerji harcayacak o yüzden de acıkacak enerji verici şeyler isteyecek,dolayısıyla da iştahın açılacak diye açıkladı zaten.

Son düzenleme:
Selam selam selam

Aramiza hosgeldin cnm :) oncelikle boy avantajin var benimde boyum 171 71.5 kiloyum ona ragmen arkadaslar hep 60 65sin die tahmin ediolar 71.5 diincede inanmiolar umarim sende en yakin zamanda hedefine ulaşırsın

Kizlar benim lahana diyeti yalan oldu ; ( Tek düze beslenemiyorum ben, feci tiksinti geldi midem bulaniyor .bana bir fikir verin bi kurala bir düzene de uymak istiyorum . Varmi onerebileceginiz bir diyet :KK43:(

Tekrar hoşgeldin aramıza canım :KK71:Malesef biz tontişlerin genel sorunu bu kilo korumayı bilmiyoruz malesef.Eminim beraber hem zayıflıycaz hemde kilomuzu kontrol etmeyi öğrencez birlikte :21:Yaşın ve boyun çok müsaitmiş birazda azimliysen oldu bitti bu iş :KK34:

Ayy hadi inşallah :)

aramıza hoş geldin canım.tavsiyen için de teşekkürler :))

Teşekkür ederim, çok hoş buldum. :)

Aramiza hosgeldin cnm :) oncelikle boy avantajin var benimde boyum 171 71.5 kiloyum ona ragmen arkadaslar hep 60 65sin die tahmin ediolar 71.5 diincede inanmiolar umarim sende en yakin zamanda hedefine ulaşırsın

İnşallah canım, çok haklısın 75 ken bana da 68 filan diyorlardı aahhh ahh ne günlerdi :KK70:

Kizlar benim lahana diyeti yalan oldu ; ( Tek düze beslenemiyorum ben, feci tiksinti geldi midem bulaniyor .bana bir fikir verin bi kurala bir düzene de uymak istiyorum . Varmi onerebileceginiz bir diyet :KK43:(

Tekdüze beslenmek kesinlikle iğrenç. ben bir ara bir liste uygulamıştım şuan lor peyniri ve kepekli pirinç aklıma gelince midem bulanıyor.

Kilonu boyunu ve kaç kg fazlalığın olduğunu bilmiyorum ama bence abur cubur yememek,akşam yemeğinden sonra sıvı harici gıda almamak gibi basit ama etkili kurallarımız olursa, zayıflarken daha mutlu oluruz gibi geliyor bana. :)

Kızlar bu arada sizin niçin kilo çizelgeleriniz yok, çizelge güncellemek en motive eden şey bence. :KK8:

Gerçi size diyorum ama benim çizelge de pert olmuş cuma tartılınca güncel kilomu yazayım. :KK70:

Tekdüze beslenmek kesinlikle iğrenç. ben bir ara bir liste uygulamıştım şuan lor peyniri ve kepekli pirinç aklıma gelince midem bulanıyor.

Kilonu boyunu ve kaç kg fazlalığın olduğunu bilmiyorum ama bence abur cubur yememek,akşam yemeğinden sonra sıvı harici gıda almamak gibi basit ama etkili kurallarımız olursa, zayıflarken daha mutlu oluruz gibi geliyor bana. :)

Canim öncelikle hoşgeldin aramıza. 164 boy 89.700 kilocuk um :) abur cubur yok haftada 1 kere sütlü tatli yiyorum. Söyle şok diyet felan uygulamak istiyorum iradem yok. Bugün depresifim galiba lahanana hayal kirikligi oldu bende ; (

selam kizlarrr nasilsiniz bakalim ben harikayim cok hafif beslendim yesil cayimi ictim suyumu aksatmiyorummm eeeee daha ne olsun demi ama :KK1:

Merhaba kizlar bu ayarlama isini tabikide yapmayi cok isterim yardimlarinizla ama cok anladigim bisey diil ama yapmaya çalışıcam elimden geldigince mesela sunuda anlayamadım ben bu hafta 1.3 kilo vermisim ama baska arkadaslar 3 kilo vermis o nie birinci degilde ben birinciyim bunuda anlayamadim

canim yuzde lik sonuca bakiliyor ondan bide 3 kilo veren arkadsimiz 2 hafta da 3 kilo verdi bide kilosu ikiye bolundu yani olay cok basitt arkadaslar yadimci olacaklardir sana hemencecik ogrenirsin...
Hepimize motivasyon olsunnn

ayyyyy inanmiyorum senmisin bu masallah :nazar: ne guzel olmussun kutluyorum senii:KK9::KK9: aynen devammmmmm:KK76:
Hoşgeldin canım burdan ayrı kalmak hiçbirimize yaramıyor.hadi bakalım geçen hafta miladım olacak diyordun sözünü unutma. Senden ekstra efor bekliyorum bu hafta.
hemde ne sozler verdim ne sozler ama hic birini uygulayamadim ama artik kacis yok isalllah guzel sonuclar beni bekliyor bu sefer olacak :KK9:
cok gecmis olsun canim saglik herseyden onemli once iyiles ilac kullanarakta yemene dikkat edersin mesela aciktiriyormu sende kalorisi az yiyecekler le avutursun kendini dolabina kalorisi yuksek yiyecek sakin koymaa :KK52::KK52:
Selam selam selam

tekrardan hos geldin tatlimm:KK54:
lahana yi yiyebilen icin super bir liste ama kimse kolay kolay yiyemiyor saat 6 dan sonra yemek yemeye bilirsin veya spor arttira bilirsin ya nebilim hersey elimizde zaten biz istekli oldukmu gerisi kendiliginden geliyor zatenn....
Kızlar bu arada sizin niçin kilo çizelgeleriniz yok, çizelge güncellemek en motive eden şey bence. :KK8:

Gerçi size diyorum ama benim çizelge de pert olmuş cuma tartılınca güncel kilomu yazayım. :KK70:

cumayi bekleme hemen yappp hemen tartill ertelemek yokkk:KK39:

Yazılı diyetler yapma canım.Diyet bitince yeniden kilo alıyouz en güzeli zayıflar gibi beslenmeyi öğrenebilmek.Hem yazılı diyet yapınca insanın canı listede olmayan şeyleri çekip duruyor:KK50:Benim tavsiyem sabahları 2 dilim ekmek peynir yumurta domatesli bir kahvaltı öğlen sebze yemeği ve yoğurt akşamda et ve salata dan oluşan bir diyet.

selam kizlarrr nasilsiniz bakalim ben harikayim cok hafif beslendim yesil cayimi ictim suyumu aksatmiyorummm eeeee daha ne olsun demi ama :KK1:

Hoşgeldin canım :KK54: Azmin daim olsun :nazar: Ben temizlik yapıyorum misafirim gelcek yetiştiremiycem diye panikteyim stresten de midem kazınıp duruyor ağlamak istiyorum :KK14:Millet stresliyken ağzına lokma koymaz benimki niye kazınıyoki yaa :18:

X