Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Tartimda 73leri gördüm kızlar. Buraya 69 la gelip sizinle paylaşmayı çok istiyorum ♥️
Sizde bendensiniz ne hissedecegimi anlarsınız ♥️
Kısa zamanda olurmu bilmiyorum ama kalıcı olur inşallah 😍🤲
canım çok iyi gidiyorsun tebrikler, kolaylıkla 69 larıda gör inşallah :dua: seni takip ediyorum örnek alıyorum bende 3 4 gündür dikkat ediyorum umarım biraz olsun yüklerimden kurtulurum:KK74:

canım çok iyi gidiyorsun tebrikler, kolaylıkla 69 larıda gör inşallah :dua: seni takip ediyorum örnek alıyorum bende 3 4 gündür dikkat ediyorum umarım biraz olsun yüklerimden kurtulurum:KK74:
Hepimizi etkileyenler var. Bende seni örnek alıyorum canım. Biz mutfağımızda pisenlere dayanamazken sen hergun dayaniyorsun. Sadece kendine şunu şöyle bunlar benim, istediğim hergun ulaşabilirim 😍
Yemeklerin verdiği hissi hiçbir şey vermiyor ama sağlığımız hepsinden önemli ♥️
Hamd olsun öyle büyük sağlık sorunlarım yok. Ama yinede bedenin her parçası eskiyor iyi bakmak lazım 🙄

Ahh benim güzel grubum . Ne güzel senelerimiz oldu, günler aylar demiyorum. 15 seneyi aşkın burada idik.
Çok anlamlar yükledik ağladık , güldük . Sabaha dek süren sohbetlerimiz için de zayıflamaya çalıştık .
Yıllardır reelde de hala görüşmeye devam ettiğim 8 can dostum oldu . İyi ki varlar.
Ve iyi ki +90 grubunda bulunmuşuz .🥰

Ahh benim güzel grubum . Ne güzel senelerimiz oldu, günler aylar demiyorum. 15 seneyi aşkın burada idik.
Çok anlamlar yükledik ağladık , güldük . Sabaha dek süren sohbetlerimiz için de zayıflamaya çalıştık .
Yıllardır reelde de hala görüşmeye devam ettiğim 8 can dostum oldu . İyi ki varlar.

Oyyyyyy ❤️❤️❤️

Canım Yenam aradada olsa böyle gelmen! seviyorum seni😘
Dikkat edince veriyorsun kilo kuzum .
Böyle devam et. 😘
Mecburen sağlıklı beslenmeliyiz de hep salıyoruz işte al ver al ver yıllarımız böyle geçti🫣
Anaaam sende mi burdasın hep geeel yaa sensiz buraların tadı yok inan ❤️🤩
Hey gidi günler hey ne sohbetler yaptık ne kilolar verdik sonra aldık sonra yine verdik sonra yine aldık........😅💕
OOO adaş 🤩 müsait zamanında tekrar gelde yine verelim kilolarımızı
Kalıcı olan dostluk oldu canımlar ❤️
Canımsın❤️
Çoluk çocuğu büyüttük
Büyütük bir uçtan evlendirmeye bile çalışıyoruz 🤩❤️

Hey gidi günler hey ne sohbetler yaptık ne kilolar verdik sonra aldık sonra yine verdik sonra yine aldık........😅💕
Ahahha kilo alıp vermek bizim işimiz 😁
Çoluk çocuğu büyüttük
Değil mi ya . Oglanı emziriken buradaydim şimdi kızı evlendiecegim 😁😁
Canım Yenam aradada olsa böyle gelmen! seviyorum seni😘

Mecburen sağlıklı beslenmeliyiz de hep salıyoruz işte al ver al ver yıllarımız böyle geçti🫣

Anaaam sende mi burdasın hep geeel yaa sensiz buraların tadı yok inan ❤️🤩

OOO adaş 🤩 müsait zamanında tekrar gelde yine verelim kilolarımızı

Canımsın❤️

Büyütük bir uçtan evlendirmeye bile çalışıyoruz 🤩❤️
Seviyorum merkez 😁🥰

İyi mısın canım. Verdiklerin duruyor değil mi sorunun yok inşallah 🤲 (yst38 ben Kayseri)(emret komutanım 🤣🤣🤣)
Merhaba canım nick değişince tanıyamadım .
İyiyim sen nasılsın .
Evet korumaya çalışıyorum sorun yok şükür .
Op tan 8 ay sonra filan safra kesem de alındı iç organlarımı epey azalttım 😁

Merhaba canım nick değişince tanıyamadım .
İyiyim sen nasılsın .
Evet korumaya çalışıyorum sorun yok şükür .
Op tan 8 ay sonra filan safra kesem de alındı iç organlarımı epey azalttım 😁
Yaa çok geçmiş olsun. Bı ara ağrılar için konuşmuştuk o dönem mi acaba 🙄
Onunla geçmiş olsun canım
Ben artıya geçtim ama şuan ameliyatla indigim kiloya döndüm. Kendi cabamla inşallah daha iyisi olacak bu sefer 🤲

Yenam, Asumanzeynep ikinizi de çok özledik. sizleri burada gördüğüme çok sevindim :KK60: düzenli gelin artık sohbet edelim :KK68:
Asumanzeynep evet verdik aldık verdik aldık ama çok güzel dostluklar kurduk :KK19: sizler olmadan buralar çok sessiz kaldı. diğer arkadaşlar da artık pek gelmiyor. tekrar toplanalım 🤲🏻

FB_IMG_1704618519045.jpg

X