Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Selam Herkese bende dün başladım diyete inş. yaptıklarımın sonucu alırım çok kararlıyım beynime koydum kg vermeyi ama istiıorum ki hep beraber yapalım

hayırlı olsun güzelim aman pazartesi diyeti olmasın sakınyerimseniben inşallah hep beraber başarıcaza.s.

Bende geldimmm :lepi:
15 günde kendi çalışmalarımla 92.3 kg'dan 90.1'e düştüm sporda yapamıyorum işimden dolayı düzensiz besleniyorum nasıl olucak bu kilolar off :çok üzgünüm:

selam arkadaslar,

ben son 6 yildir, hayatimdaki degisiklerle kilo aldim. once hamilelik, 28 kilo aldim. sonra 2 yil bebigimi emzirdim(bu surede kilolarimin hepisini veremedim.bir kismini verdim) sonra bebis 3 yasina gelince calisma hayatina dondum. surekli oturarak calistigim ve surekli kahve-cikolata aralari vs derken, verdigim kilolari da aldim veee hamileligimin son ayindaki kiloya tekrar ulastim.

inanamiyorum kendime ama sabahlari ac karna tartildigimda tam 95 kiloyum!

bilmiyorum.. artik bi seyler yapmaliyim diyorum ama yol uzun. sabir ve sureklilik istiyor.

hepimize basarilar...

cuma yarismasina katilmak istiyorum. yeni uye oldum kadinlar klubune. simdi 90 kilo uzeri ayni grupta mi olacak?
ben 95 kiloyum. amacim 80leri gormek tartida. yani ilk hedefim 89. sonrasi kolay gibi geliyor. cok ozledim 80leri.

herkese saglikli , mutlu gunler..

selam kızlar geldim sonuna kızım rahatsız siteye pek giremiyorum...

bana gelince rahatsız oldugum için sporu bırakmıstım dün yine tam gaz basladım insallah bu cuma sonucum iyi çıkar :)

hazirana 70 leri görsem ne güzel olurrrrrrrrrrrr allahımmmm:)) yapacam beyaaa zati herseyde biz suçluyuz düzenli yapmayınca gitmiyo bu kilolar yapısıyor bize ki yetti canıma tak etti gayrı:KK43: bu iş bu yaz bitecek AHADA BURAYA YAZIYORUM

arkadaslar, kucuk ama kalici degisikler ile kilolarimizdan kurtulup yasam kalitemizi artiricaz insallah.

bu hafta hayatimda kalici iki degisiklik yaptim.

bu haftaki degisiklik - > - artik her ogunde 2 dilim kepekli ekmek (baska ekmek yenmeyecek)
- pazar gunleri yuzme dersine basladim.

simdilik ara ogunlerin icerigine dokunmuyorum.ilerde onlari meyveye ceviricem.

78,6 :teytey: sabah tartildimmm
16.12.2008 de basladim diyet ve sporr
her gece yatmadan önce en az 100 mekik cekiorum.....

a.sarkadaşlar ben dün diyetisyene gittim özel hastaneye her hafta çağırıyo aylığı 40lira bakalım böyle deniycem sonuç neolacak:emir_bebek:

selam claire,

bebis istyenlerdenim demissin. aman kilo ver, sonra hamilelik kilolari da eklenince cok zor olmasin senin icin. ben 72 falan civari idim, hamile kaldigimda hamilelikte aldigim kilolari bi turlu verip normale donemedim. insallah simdi kararliyim. bu kilolarla ikinci hamileligi dusunemiyorum, su an 95 kiloyum cunku. ya da cok asiri dikkat edip cok az kilo ile hamileligi tamamlamak gerekir ama o da hamilelik de cok yaw.

ogunlerimde sadece iki dilim kepekli ekmek yemege devam ediyorum. aksam ara ogun olarak meyve yiyorum 3 gundur. (sabah ve oglen ara ogunlerime dokunamam simdilik. onlar bana ozel kalsin simdilik, cok da kotu degilller aslinda ama. )

sabahlari ayiptir soylemesi duzenli olarak wc'yi ziyaret ediyorum. hazimsizlik, kabizlik durumlari yok. ay ne iyiymis ya geceleri kabuklari ile elma yemek. cok sukur.

tuvaletemi götürtüyor kabuklu elma :)
aslinda ishal yapan ilaclardan icmek lazim :)) daha cabuk zayiflarizz :roflol:
saglik acisindan tartismali bir konu tabii :)

kabuklarini soymadan gece yatmadan 1 saat once meyve yemek barsaklari iyi calistiriyor.
en azindan cok sukur ben de ise yaradi.:nazar:

denemesi bedava , yani 1 elma parasi . umarim sende de ise yarar askito.

sindirim sisteminin iyi calismasi kilo vermek icin onemli. bunun icin meyveleri kabuklu yemek, posali yiyecekler tuketmek, bol su icmek ve egzersiz onemliymis. daha once bunlara pek dikkat etmedigimden sindirim sistemim cok iyi calismiyordu.

bir de beyaz ekmek ve pilav yemiyorum artik. kepekli ekmek yiyorum. onun da cok onemli etkisi var tabi. pilav yerine bulgur daha iyi sanirim. su an evde bulgur yok, ama canim cok pilav isterse, bulgur yapmayi dusunuyorum.

ya afferin bana haa. ogunlerde iki dilim kepekli ekmekten baska ekmek yemiyorum.
ay cok hos. buraya yazmak da iyi oldu.

hayatimda asansoru de kaldirdim, teknoloji karsiti oldum. yasasin dogal yasam.

ya saka bi yana, boyle iyi oluyomus kucuk hedefler koymak. bana diyetisyenim onerdi. hic bir diyet listesi vermedi. yapabilecegim kucuk ama kalici degisikleri yavas yavas hayatima oturtmayi tavsiye etti.

hadi arkadaslar ya, 80'lere inelim de su gruptan cikalim :KK66:

optum sizi...

selam kisslarr, 95 kiloluk bu arkadasiniz 1 kilo verdi. :teytey:

cok mutluyum. uzun bir aradan sonra dikkat etmeye baslamistim. artik 94 kiloyum. yani 80lere 5 kaldi.

bir ay sonra insallah 89 olucam. :dance:

siz de ne var yok. yoksa 90'lik kimse kalmadi mi. :1shok:

slmmmmm hanımlarr
ben papatyanın kardeşiyimm
bende aranıza katılmak istedimm
90 kiloyumm ve acilll kilo vermek istiyorumm
bana taktiklernizi sölerseniz sevinirim boyumda 1,70

selam kızlar ben aralık ayında 80 kiloydum ciddi bir demir eksikliği problemi yaşadım ilaç almam nedeniye tam bir ay içinde tam 8 kilo aldım ve kıyafetlerime sığmıyorum nefesim daralıyor..malum birde 40 yaşı 4 geçince vermek zorlaşıyor bana bu konuda yardımcı olurmusunuz....

papatya89 ve suri, hosgeldiniz a.s.

birlikten kuvvet dogar. birbirimize destek olalim. basarabiliriz insallah. bi de sadece guzellik degil, artik 90'lar saglik acisindan kritik. kurtulmamiz lazim..

ben diyetisyenin tavsiyelerini sizinle paylasabilirim. ama tabii onemli olan bunlari hayata gecirmek. onemli olan karar vermek.

X