98 den 69 a.. #resimli#

Bravoooooooo yaaaaa bayıldım tebrikler canım
Çok büyük başarı bu

süper olmuşsun harika olmuş gerçekten ameliyatsız bu işi basarmışsın . yolun açık olsun

Çok tebrik ederim, benim de bir başlangıç yapmama sebep oldunuz :)

o başlangıçtan çok geç olmadan bende yapsam iyi olacak...
hakkıyla başaran herkesi tebrik ediyorum..irade çok önemli çoookkkkk

Çok teşekkür ederim canlar
İnşallah herkes en sağlıklı kilosuna iner

Günaydın arkadaşlar..bende başladım biraz dikkat etmeye ve hareket arttırma çalışmalarına..
öyle aman aman sıkı diyetler bana göre değil..asla yapamam ve başarılı da olamam zaten..benimki sanırım uzun sürede işe yarayacak bir yöntem..
Sabah sıcak ılık limonlu su ile güne başlıyorum...haftada 2 gece yoğurt kürüne başladım.. ekmek olayını azalttım..bir de yürüyüş yapmaya başladım.. iş çıkışı servis kullanmayacam şimdilik..( hiç yoktan iyidir.) çok hızlı bi gidişat olayacak biliyorum ama çokta umrum da değil..yavaş yavaş gitsin kilolar ama yeter ki geri gelmesin bir daha..benm derdim bu...kalıcı olması.. çok hızlı verilebilir elbet ama gidenler tekrar geri geldikten sonra ne anlamı varki...? Dimi ama..?

Ben ikinhaftadir diyet yapiyorum inaniyorum ama bazen umutsuzluga da dusuyorum24 yasindaym 84 kiloyum ve hedefim 71 umarim senin gibi irademe sahip cikip bu yoldan geri donemm

Ay aferin sana canım yaa süper olmuşsunn. Ben senin yerinde olsam kotlar daracık bodyler stiletto ayakkabılar giyerim. Harikasın asla yolundan dönme, beni de gaza getirdin, aynen devam!

harika gözüküyorsun tebrik ederim büyük azim ve başarı bu halini hiç bozma sağlıklı beslenmeye devam

Harika bir değişim olmuş.. azminizi ve iradenizi takdir etmemek imkansız.. Ben de geçmişte 89 dan 57 düşmüş biriyim. Atta bir donem yasadigim bir rahatsizliktan dolayi 54 kadar indim..
Şimdilerde ise doğum sonrası kilolarımı vermeye calisiyorum. Inşallah yeniden ben de başaracağım..

Cnm N Nana m ne zmndır merak ediyor dum başarı öykünü .. yazdın mı diye baktım şimdi çok tebrik ediyorum.. yine başaracaksın..

Son düzenleme:
Tebrik ederim gercekten cok iyi kilo vermissiniz.umarim korursunuz bu kiloyu.resimlerdeo kadar fark var ki yeni biri gibi olmussunuz:)

Merhaba, 7. Takıma nasıl katılıyoruz. Benimde motive olmaya ihtiyacım yok beş gün yapıp bırakıyorum malesef

Tebrik ederim canım. Eminim kiloluyken de çok guzeldin şimdi de çok güzelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…