98 den 69 a.. #resimli#

Darısı basıma , tum zayıflamak ısteyenlerınbasına inşallah..

O kadar zayiflama hikayesi okudum. Ama Senin azmin bambaska. Insallah bende veririm en kisa zmanda bu kilolari

N Nana seni gercekten tebrik ederim.aZmedip başarmışsın.fotoda Aradaki fark mükemmel gerçekten.Ben 10. Takimdayim simdi ve vermem gereken 15 kilo var inşallah bu fazlaliklardan kurtulup bosu boşuna kilolarima amelelik yapmayacam artik kararliyimm

Seni tebrik ediyorum cok güzel bir iş başarmışsın.ve duygularini cok guzel ifade etmişsin. Bende 10 kilo verdim daha da vercem insallah . Bu is meşakkatli cok fazla morel isteyen bir iş . Kilo almak kadar vermek kolay degilmis o yüzden biz gücümüzün irademizin ne kadar üst seviyede oldugunu kanıtladık herkese en çokda kendimize.umarim verdigimiz kilolari geri almayız bundan sonraki guzel günlerimizi hep fit bayanlar olarak geciririz inşallah.

Merhabalar.. Acaba hala birileri var mı bu grupta? Zayıflamaya ihtiyacım var benim de ama motivazsyon eksikliğim çok maalesef. Motivasyon ve diyetler hakkında yardım istiyorum.

Merhabalar.. Acaba hala birileri var mı bu grupta? Zayıflamaya ihtiyacım var benim de ama motivazsyon eksikliğim çok maalesef. Motivasyon ve diyetler hakkında yardım istiyorum.
Canım diyet gruplarında , cuma yarışmalarına katılmak isteyenler kısmı var oraya yazarsan gruplardan davet alırsın tatlım

teşekkür ederim. Siteye daha yeni üye oldum ve alışmaya çalışıyorum. inşallah dediğiniz yeri bulabilirim. :)

Bayıldımmmm nanam bayıldım

darısı başımıza ama birinin bana lazım

Bravoooooooo yaaaaa bayıldım tebrikler canım
Çok büyük başarı bu

süper olmuşsun harika olmuş gerçekten ameliyatsız bu işi basarmışsın . yolun açık olsun

o başlangıçtan çok geç olmadan bende yapsam iyi olacak...
hakkıyla başaran herkesi tebrik ediyorum..irade çok önemli çoookkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…