Abartıyor muyum? Bıktım artık.

ben dogum yaptıgımda gelmesıne sesımı cıkarmadım dıger mısafırler gıbı geldı torununu gordu hatta sagolsun gelırken yemek de getırmısdı bırkacgun ust uste geldı gıttı dıger mısafırler gıbı karsıladım onu evıme gelmıs bır ınsan dusmanımda olsa mısafırımdır gelır oturur
evımde bırseye karıstırmadım sız oturun ne gerekırse ben yaparım derım oyle rahat kendı evı gıbı de davranmasına ızın vermedım yanı zaten yuzumden bakısımdan oyle bır mesafe ve resmıyet var kı o da halıyle resmı davranmak zorunda kalıyor
geldı baktı sevdı torununu gıttı

dedıgım gıbı dıgerlerı gıbı

kızım buyuyup kendı babanesıyle gorusup gorusmemesı gerektıgıne kadar verene kadar babanesının babanelık yapmasına karısmam. yarın bırgun bana bırsey olsa ölsem gıtsem ne olacak ? babanesı sonucta oda bakacak .
pandemıden dolayı esım de bende kımseye gıtmedık ama pandemıden once bayramda esımle kızımı gonderdım babanesıne bayramlasmaya .

bende adaletlı davrandıgımdan kendı kısısel sorunlarıma kımseye alet etmedıgımden sanırım esım de bu yuzden sesını cıkaramıyor . kendısını baglayan bırsey yok cunku annesıyle aramdakı ıletısım kendısını de ılgılendırmez :)
Eşin gerçekten olgun ve anlayışlı yani

Gelmedi çok şükür ama kocam olacak şahsın suratı sallanıp duruyor hem suçlu hem güçlü adama bak. Ben de hiç oralı olmuyorum kendi kendime takılıyorum ama içten içe sinirleniyorum ha doğurdum ha doğurucam adam bana huzur verip destek olacağına surat asıyor.
Bendeki de domuşuyor boş ver domuşsun😏

X