Abim ile başımız belada

Kızlar merhaba Sabır gösterip okuyan herkesten Allah Razı Olsun :KK14: konuya hemen girmek istiyorum az önce aldığım telefondan sonra gerçekten artık yerle bir oldum biz üç kardeşiz bir ablam bir abim var ablam evli yuvasını kurdu gitti yıllar önce bende evlendim artık ama en büyük sorun abimiz en büyüğümüz o da evlendi ve boşandı geçen yıl ama bu yalanları verdiği sözleri tutmamaları artık bizi gerçekten kanser edecek noktasına geldi geçtiğimiz yıllarda babama kredi çektirdi kendisi ben size destek olacağim baba siz benim için kredi çekin yardım edeceğim dedi babam güvendi 50.000 tl kredı cektı annem ve babam emekli babam kendi evini ipotek yaptırdı ve aldı kredıyı elıne surmeden abıme verdı al işin için makına al dedi bu gitti araba aldı ödemedi parayı yedi dedık lanet olsun bundan adam olmaz en azından kredıyı oder onu da odemedı annem ve babamın emeklılerı kredıye zor yetıyor babamlar sıkıstı ıyıce babam artık bı kredı borcu odemek ıcın baska bankadan kredı cektı yapacak bırseyı yoktu cunku kımseden ıstemedı bırınden ıstedı o da yok dedı mecburen kredıye basvurdu telefonla ararız kendisini telefonlarını acmaz sureklı bıze yalanlar soyler sana telefon aldım getırecegım der getırmez geçen beni arıyor ev alacağım şu kadar peşinatla napıyorsan yap dedim konuşmaya çalışıyorum çok sinirli bir anda parlıyor konuşmaya gelmiyor sürekli insanlara yalan söylüyor artık gerçekten kuracığı bir cümle vereceği bir fikir bile sürekli yalanlarından dolayı herkes içinden bu sözü de yalandır bunun diyip ciddiye almıyor eski karısına sana araba alacağım demiş yeminler etmiş araba yok firmalara iş yapar zamanında teslim etmez firmalar telefon ile ulaşamaz ona bir sürü mailler atar onları da söylemez telefonunda mailler de gördüm o yazışmaları babam der oğlum kredi ödemesi geldi destek olacaktın bize bizim emeklileri krediye verince bizim avucumuzda kalmıyor geçinemiyoruz der tamam baba şu firmaya iş yaptım şu gün bankada hesabımda olacak şu kadar para der o gün gelir babam sorar annem sorar yattı yatacak öğleden sonra alıcam der insanları umutlandırır sonuç hüsran ben konuşayım babam konuşursa kötü olacak diyorum bir anda sinirleniyor konuşmaya gelmiyor, az önce çok değil yarım saat önce eskiden çalıştığım bir tanıdığım aradı canım nasılsın hal hatırdan sonra hayır mı abla dedim hayır değil canım dedi ne oldu dedim senin bu abinin başına çok kötü şeyler gelecek benden söylemesi haftalardır telefonlarımı açmıyor mesajlarımıza dönmüyor eşim erkek kardeşim onu arıyor tırım tırım dedi geçen gün iş yerinde yakaladılar abin çocuğunun üstüne yeminler etti 2 hafta geçti hala ses yok diyor 800 tl paramı aldı sana telefon getireceğim dedi ne telefon var ne param dedi telefon getirmiyorsan paramı getır diyorum dedim paramı da getirmiyor eşim erkek kardeşim yakalarsa çok kötü şeyler olacak abine söyle kusurabakma seninle ilgisi yok ama tek sana ulaşabildim Üzülme ama Sana Yakışan Bir abin yok sen onun gibi değilsin dedi nasıl dokundu o laf şimdi arayamıyorum iş yerindeyim malum insanlar var zaten yeterince mahçup oldum :KK14: watsaptan yazdım dönmedi mesaj attım tık yok face den yazdım kapalı face i bunu gidip annem ve babama söylesem babam ramak kaldı buna bir şey yapmamaya korkuyorum bir şey olacak diye hem ona hem babama :KK14: :KK14: :KK14:

Annen ve baban resti çekecek,maddi yardımı bırakacak biraz da tavır alacaksınız kendiyle kalsın.
Fakat seni arayan şu abla da pek hoşmuş.Senin abin olması,her yaptığı kusurun faturasının sana çıkarılmasını gerektirmez.Sonuçta evin ayrı barkın ayrı.Çalışıyorsun.İş yerinde snei arayıp moralini bozması ne kadar doğru.Hem de üstü kapalı tehdit ediyor.Başıan kötü şeyler gelecekmiş.Napacaklar 800 lira için adam mı dövüp öldürecekler.Ya da parayı verirken sana sormuş mu?Elden parayla telefon almasaymış.Hiç mi tanımıyor abini.Tanımıyorsa elden ne veriyor parayı.Onun ulaşamadığına sen nasıl ulaşacaksın.Evin ayrı adam senin evinde kalmıyor ki.Bence hiç karışma.Bu saatten sonra abinde olsa kimseyi değiştremezsin.Kimin ne sorunu varsa gitsin kendi çözsün

Annen ve baban resti çekecek,maddi yardımı bırakacak biraz da tavır alacaksınız kendiyle kalsın.
Fakat seni arayan şu abla da pek hoşmuş.Senin abin olması,her yaptığı kusurun faturasının sana çıkarılmasını gerektirmez.Sonuçta evin ayrı barkın ayrı.Çalışıyorsun.İş yerinde snei arayıp moralini bozması ne kadar doğru.Hem de üstü kapalı tehdit ediyor.Başıan kötü şeyler gelecekmiş.Napacaklar 800 lira için adam mı dövüp öldürecekler.Ya da parayı verirken sana sormuş mu?Elden parayla telefon almasaymış.Hiç mi tanımıyor abini.Tanımıyorsa elden ne veriyor parayı.Onun ulaşamadığına sen nasıl ulaşacaksın.Evin ayrı adam senin evinde kalmıyor ki.Bence hiç karışma.Bu saatten sonra abinde olsa kimseyi değiştremezsin.Kimin ne sorunu varsa gitsin kendi çözsün

Akşam iş çıkışı eşim aldı beni ona da anlattım çok kızdı bize ne seni neden karıştıyorlar bu konuya abinide arama bizi ilgilendirmez biz evlendik artık başkalarının sorunlarıyla uğraşacak halimiz yok bizim derdimiz bize yeter o kadın seni neden arıyor sana mı sordu parasını verirken dedi bir daha da seni arar mesaj atarsa bende ulaşamadım abime lütfen beni bu konulara karıştırmayın eşim ile huzursuzluk çıkıyor aramda de ve kes muhabbetini de dedi, bu arada abim ile konuştum dayanamadım başına kötü birşey gelmesin yine de abimdir canımdır diye sabah haber verdi verdim paralarını haberin olsun güzelim dedi sonra kadında watsapdan yazmış canım verdi parayı abin dedi konu kapandı ama eşimde çok kızdı bu olaya :KK50:

Son düzenleme:
Akşam iş çıkışı eşim aldı beni ona da anlattım çok kızdı bize ne seni neden karıştıyorlar bu konuya abinide arama bizi ilgilendirmez biz evlendik artık başkalarının sorunlarıyla uğraşacak halimiz yok bizim derdimiz bize yeter o kadın seni neden arıyor sana mı sordu parasını verirken dedi bir daha da seni arar mesaj atarsa bende ulaşamadım abime lütfen beni bu konulara karıştırmayın eşim ile huzursuzluk çıkıyor aramda de ve kes muhabbetini de dedi, bu arada abim ile konuştum dayanamadım başına kötü birşey gelmesin yine de abimdir canımdır diye sabah haber verdi verdim paralarını haberin olsun güzelim dedi sonra kadında watsapdan yazmış merve verdi parayı abin dedi konu kapandı ama eşimde çok kızdı bu olaya :KK50:
Kızmakta haklı.Sonuçta bu sorunlar,senin üzülmen eşini ve evliliğini de etkiler.

Öyle abiyi tenhada yakalasınlar ne hali varsa görsün... Koskoca emekli ailesini düşürdüğü duruma bak. Beter olsun :KK19:

Annenizle babanıza kiyamadim onca sene çalış emekli ol tam rahat edecekleri yerde hakkın olanı oğlundan iste Allah ıslah etsin ne deyim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X