Abiye meselesi

blackorwhite

Ağzımızın tadımız kaçmasın🧿🌿🌸
Kayıtlı Üye
11 Mart 2024
91
171
26
Merhabalar, daha önce konu açtım fakat belki daha çabuk cevap gelir diye buraya da açıyorum.yaza evleniyorum. Söz-nişan bir arada ve bizim evde olacak. 4 yıl önce bu abiyeyi başka bir siteden almıştım dayımın düğünü için. Sadece o gün giydim. Denedim hala içine girebiliyorum, elbisede de problem yok. Para harcamayayım diye değil, abiyelere bakarken aklıma geldi neden olmasın diye düşündüm. Böyle sözde nişanda evdeki abiyesini giyen var mı aramızda? Siz olsanız ne yapardınız?
Screenshot_2024-03-11-02-54-17-772_com.android.chrome.png

Merhabalar, daha önce konu açtım fakat belki daha çabuk cevap gelir diye buraya da açıyorum.yaza evleniyorum. Söz-nişan bir arada ve bizim evde olacak. 4 yıl önce bu abiyeyi başka bir siteden almıştım dayımın düğünü için. Sadece o gün giydim. Denedim hala içine girebiliyorum, elbisede de problem yok. Para harcamayayım diye değil, abiyelere bakarken aklıma geldi neden olmasın diye düşündüm. Böyle sözde nişanda evdeki abiyesini giyen var mı aramızda? Siz olsanız ne yapardınız?
Eki Görüntüle 3399289

Rengi güzelmiş elbisenizin. Giyebilirsiniz; neden olmasın.

ben de çok beğenerek almıştım🥹 acaba görünce "daha önce giymişti, para verip elbise almamış bile" diyen çıkar mı o yüzden çekiniyorum sanırım..
Kesinlikle çıkar. Ben takmam diyorsanız dert etmeyin. Adetlere pek uyan biri değilim ama nişanda elbiseyi erkek almıyor mu zaten? Evleneceğiniz adama laf ederler daha çok. Aman kim ne derse desin diyebilecek bir insansanız ki bence öyle olmalısınız o zaman giyin.

Gayet giyilebilir.
Begeniyor ve içinde rahat hissediyorsaniz bir sorun yok bana göre.
O güne özel alınacak diye bir kural yok, takilmamak lazim bu tür şeylere.
çok beğenerek almıştım, elbise de rahat. akrabalardan kendini bilmezin biri laf eder adım varyemeze çıkar mı diye endişeleniyorum 🥹

Kesinlikle çıkar. Ben takmam diyorsanız dert etmeyin. Adetlere pek uyan biri değilim ama nişanda elbiseyi erkek almıyor mu zaten? Evleneceğiniz adama laf ederler daha çok. Aman kim ne derse desin diyebilecek bir insansanız ki bence öyle olmalısınız o zaman giyin.
ben de adetlere pek takılmam, açıkçası biz düğün kına filan da yapmayacağız sadece nikahla evleneceğiz. yani elbiseye gelene kadar daha çook eleştiri olur muhtemelen🥲 söz-nişan kız tarafına ait olduğundan elbiseyi kız tarafı alıyor diye düşünmüştüm🤔

ben de adetlere pek takılmam, açıkçası biz düğün kına filan da yapmayacağız sadece nikahla evleneceğiz. yani elbiseye gelene kadar daha çook eleştiri olur muhtemelen🥲 söz-nişan kız tarafına ait olduğundan elbiseyi kız tarafı alıyor diye düşünmüştüm🤔
Benim de ablamın da nişanında eşlerimiz aldı. Gerçi bilmiyorum benim eşime kalsa her şeyi kendisi alabilir 😂 Ben nişan-kına-düğün hepsinde elbise, ayakkabı ve kuaför masrafı erkeğe ait diye biliyorum. Ancak eşimin nişan kıyafetini de eniştem hediye almıştı. Bu da bir adet mi bilemiyorum.

Konuşmak isteyen konuşur içinize sindiyse kimseyi duymayın, borçları siz ödeyeceksiniz konuşanlar değil . Hiç bir adeti umursamadan evlendim , her gün şükrediyorum yoksa hala borç oduyor olacaktim
aynı şekilde düşünüyoruz sevgilimle. ne aileler zora girsin ne de biz çok masraf ettik diye gençliğimizin en güzel yıllarını heba edelim dedik. içime sindi ama destek bekledim galiba 🥹

Bu renk herkese yakışmaz size çok yakışmış. Fotoğraftaki siz misiniz bilmiyorum ama sizseniz fiziğiniz de çok güzel. Ben büyük ihtimal yeni bir elbise almayı tercih ederdim ama bu kıyafet de nişan için gayet uygun olur.
yok ben değilim internet sitesinden bu fotoğraf. elbiseyi kendime yakıştırdım o zaman da çok beğenmişlerdi uzun boylu ve zayıfım, modeldeki gibi duruyor üstümde 🥹 beline inci veya taş mı işletsem acaba

yok ben değilim internet sitesinden bu fotoğraf. elbiseyi kendime yakıştırdım o zaman da çok beğenmişlerdi uzun boylu ve zayıfım, modeldeki gibi duruyor üstümde 🥹 beline inci veya taş mı işletsem acaba
Bence gerek yok ya kaş yaparken göz çıkarmamak lazım. Gereksiz kemer detayları bazen elbiseleri epey basitleştiriyor. Bu haliyle bence güzel. Saçınıza incili bir aksesuar,taç alabilirsiniz. Saç, makyaj ile öne çıkarsınız veya boynunuzda güzel inci bir kolye şık durabilir.

Bence gerek yok ya kaş yaparken göz çıkarmamak lazım. Gereksiz kemer detayları bazen elbiseleri epey basitleştiriyor. Bu haliyle bence güzel. Saçınıza incili bir aksesuar,taç alabilirsiniz. Saç, makyaj ile öne çıkarsınız veya boynunuzda güzel inci bir kolye şık durabilir.
inci takı ve saç aksesuarı güzel fikir, teşekkür ederim🥰

X