Ablam

burccee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2020
65
39
29
Arkadaşlar merhaba,
Arkadaşlar detaylı yazmadığım için sanki ablamı istemiyormusum gibi olmuş düzeltme yapıyorum. kocam şehir dışında çalışıyor götürü iş alıyor 1 yılı kadar var bende 1 çocuk var 4 yaşında. Ablam eşinden ayrılıyor 2 çocuk var 9 11 yaşlarında eşin dönene kadar sende kalayım diyor şuan kendi ailemin yanında babam ve abim baskıcı olduğu için orda kalmak istemiyor. eşim suan birşey demiyor ara ara gelip kalıyor şuan ama eşin gelene kadar burda kalayım diyor. ama nafaka durumu dışında herhangi bi geliri yok çalışmamış şimdiye kadar bir ev kurması çok zor. belki tekrar babamlara gider. eşim şuan birşey demiyor ama yarın ne der bilemiyorım çunkü gerçekten sinirli ve lafın nereye gittiğini bilmez karşımdakine ayıp olur diye birşeyi yok kalkıp bi laf eder ablama ki eder diye çekiniyorum. ablam şuan çok zor biri oldu sinirli agrasif alıngan ama kendine o kadar odak halde ki çocukları gözü görmüyor yoksa hem manevi hem maddi yani sigarasına kadar düşünürüm inanın ki... önümüzdeki ay iş durumum olacaktı ama şu psikolojiyle ablama bırakamam çocukları kendi çocuklarını bile ölsem kurtulsam lafı ağzında sürekli... gerçekten ne yapayım şaşırdım kendinizi benim yerime koyup fikirler vermenizi rica ediyorum, konuyu gelen sorulara göre anllatım

Son düzenleme:
Esinizin bu durumu istemeyeceginizi dusunuyorsunuz hem sinirli biriymis de. Ablanizin kalacak baska bir yeri yok mu?

Ablanız neden evden ayrılıyor ayrıldığı adam evden gitmiyor?
Ablanız çalışıyor mu? Siz çalışıyor musunuz?
İhtiyaçlarını kim karşılayacak hani ablanızın?
Ayrıca eşiniz evde değilse neden buna sinirlensin yaralığı parmağa işenebilir

pandemi de var.
Konuda ayrıntı vermemişsiniz

Son düzenleme:
Zaten "eşin gelene kadar" demiş bu durumda eşiniz neye sinirlenecek anlamadım.
Eşinizi geçin siz aynı evde uzun süre yaşayabilir misiniz? Ablanızla ilişkiniz nasıldır? Evet ablanıza bu dönemde destek olmanız çok güzel ama kaş yapayım derken göz çıkması ihtimali de var

Eşiniz dönene kadar sizde kalayım demiş.Esiniz yoksa nasıl bagirip sinirleniyor anlayamadim

bugün yardım etmeyecekseniz ne zaman edeceksiniz, belli ki psikolojik olarak bir süre destek istiyor. Eşinizde azıcık vicdan varsa size destek olur, ablanız kendini hazır hissedene kadar sizde kalmak istiyorsa lütfen ona kapınızı açın, evliliğin 2 çocukla bitmesi kolay değil, maddi değil manevi anlamda bir süre yalnız kalmak istememiş olabilir

Ablanız o sıIn.Demekkı mecbur kalmış.Yoksa kımse kımsenın evınde kalmazŞimdi destek olmucaksınızda be zaman olucsksınız.Kocamı onemlı yoksa ablamı .

Ben öyle düşünmedim. Belki konu sahibinin eşi maddi olarak extra masraf cıkacak dıye dusunmus olabılır. Bu da konu sahıbını abla ve kocası arasında bırakır. Nihayetınde 3 kısı extra kalacak. Belkı bugun peynır ekmek yemek zorunda ama evde ınsan var dıye fazladan alısverıs yapmak durumunda kalacak, yoksa kımse durduk yere ablasını ıstememezlık etmez dıye dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…