ablamın aptallığı bende sorunlara yol açıyor.

Bulaşıklar sineklenene kadar bir el ataydın çok biliyorsan.
ben yemekleri yapıyorum. çünkü hanımefendi gezmekle meşgul. ayrıca evi sineklendirdiklerinde evde değildim. zaten orada sinekleri 1 haftada bitirdiğimi, bu tip yüzünden yeniden başladığını yazmıştım.

Deterjandan haberi yok ki daha, hepsi aynı sanıyor. Lafa bak edene bak.
bulaşık yıkamasak inanacağız. muhtemelen siz de herkes gibi fışfış sabun sürüp 10 saniye bile geçmeden duruladığınız için fark edemiyorsunuz. umarım tuvaletten çıkınca da böyle yapmıyorsunuz.

ben yemekleri yapıyorum. çünkü hanımefendi gezmekle meşgul. ayrıca evi sineklendirdiklerinde evde değildim. zaten orada sinekleri 1 haftada bitirdiğimi, bu tip yüzünden yeniden başladığını yazmıştım.
Gezer size ne. Beğenmiyorsanız ayrı eve çıkarsınız. Bu kadar hakaret etmeye hakkınız yok.

Bütün bunlar işsizlikten.

Zihin beklemeye gelmez, işle oyalanmazsa gider başka şeylere takılır.

Düzenli işiniz olsa ne ciğerli sütlaçları görürsünüz ne de muskatı. Sonuçta yaptıklarını size zorla yedirmiyor, yemezsiniz geçer gider.

Temizlik deseniz, yahu evde iki kişisiniz, nasıl sinekler gelecek kadar bulaşıklar bekliyor? Hadi o beceremedi, siz yapsanız?

Kedi kısmına girmeyeyim, dediğim gibi işsizliğin getirdiği takıntı olmasa canımm diyip instaya foto atılacaktı.

Bence en temizi alabiliyorsanız destek alın, olmadı arkadaşlarınızla çay içmeye çıkın, kafayı dağıtın. Kendinizi oyalayabilecek birşeyler bulursanız da çok iyi olur.
ben sinekleri bitirdim, o yeniden sineklendirdi. çöpün kapağını kapatmadığı ve meyveleri dışarıda bekletmeyi marifet sandığı için sürekli sinekleniyor.

İyi de gerçekten öyle. Market markasını boylamasına boca ediyorsun anca fayda ediyor, bilindik iyi marka olan bulaşık deterjanını bir damla koysan yetiyor.
Ben de okurken şey dedim: “E zaten öyle değil mi?” Yoksaaa?

bulaşık yıkamasak inanacağız. muhtemelen siz de herkes gibi fışfış sabun sürüp 10 saniye bile geçmeden duruladığınız için fark edemiyorsunuz. umarım tuvaletten çıkınca da böyle yapmıyorsunuz.
Hee aynen ya, fışfış. 😂 Hanımefendi ben yağlı tavalara sarı güç sıkıyorum, tencereleri cifte ovuyorum, köpürsün diye de f*iry koyuyorum 1 damla. O dandirik market markalarına kalsak çöplü yemek yiyorduk. Elaleme temizlik titizlik satana bak ya ahahahah iyi eğlendim.

Niye on saniye bile geçmeden durulayalım yahu, önce hepsini sabunlama işini bitirip sonra durulamaya geçiyorum ben. Asıl biz bulaşık yıkamasak inanacağız size. 🫠

Ev sinekleniyor diye kedi sahiplenmiştir belki ajhdkdj ablanı çok sevdim ben 💅

Ben ellerimi ve malum yeri tuvaletten çıkınca yarım saat çamaşır suyuna basıyorum

Hee aynen ya, fışfış. 😂 Hanımefendi ben yağlı tavalara sarı güç sıkıyorum, tencereleri cifte ovuyorum, köpürsün diye de f*iry koyuyorum 1 damla. O dandirik market markalarına kalsak çöplü yemek yiyorduk. Elaleme temizlik titizlik satana bak ya ahahahah iyi eğlendim.
Hadi bugün de bulaşık deterjanı yüzünden tartışma çıksın. Katip misin savcı mısın nesin hadi göster bakalım deterjanını hangi markayı kullanıyorsun?!

X