ablamın aptallığı bende sorunlara yol açıyor.

Hadi bugün de bulaşık deterjanı yüzünden tartışma çıksın. Katip misin savcı mısın nesin hadi göster bakalım deterjanını hangi markayı kullanıyorsun?!
Bulaşık deterjanını tabaklarda bekletmek mi gerekiyor yav. Ben direkt köpükleyip duruluyorum

ciğerli sütlaç, nutellalı balık ekmek gibi tarifler dener,
Gerçekten ilginç denemeler inşallah yiyin diye zorlamiyordur😁
bulaşıkları da lavabonun içine doldurur, klozet suyundan hallice şeyden çıkardığı tabakları sabunlayınca temizlendiğine inanır.
Bu hoş değil haklısınız
balkonda 5 tane çamaşır ipi var. balkonun içinde 5 tane daha var. ancak dafaatle uyarmama rağmen çamaşırları benim odama getirip çamaşır teline asıyor.
Oda içerisinde çamaşır asmak ve deterjanı solumak zararlıdır disarda kurutmak daha mantıklı
daha önce de anne bir kedinin yavrusunu bırakmasını bekleyip, sonra kaçırıp eve getirmişti. hemen ertesi gün çorum'a gitti
Bu kısmı da beğenmedim saçmalamış
bunun mutfakta malzeme var mı bakmaksızın yemek yapmaya çalışıp sonra ayy malzeme yokmuş bi koşu gidip alsana demesinden bıktım
Bu da sinir bozucu

Konu sahibi uslubunuz bozuk hakikaten ama sinir olmuş dolmussunuz bence. Ama alintiladigim yerler bence de sinir bozucu. Size yüklenen mesajları da anlayamadım açıkçası. Ama deterjan konusunda ablanıza hak verdim.

Pek karışmayın napiyorsa yapsin kendi kendine siz de kendi kendinize takılın iş bulun evden taşının. Başka yapacak bir şey yok.

Bulaşık deterjanını tabaklarda bekletmek mi gerekiyor yav. Ben direkt köpükleyip duruluyorum
Tek bir şey yıkayacaksam sabunladıktan sonra ben de başında dakika tutup beklemem ama birkaç parça şeyse mecburen bekletmiş oluyorum. Şart değil bence ama temizlik gurusu Poine öyle diyorsa öyledirskdkddk

Ablanızı rahat bırakın, sizin de fikirlerinizin çoğu yanlış ve saçma. Hayvanseverlik konusunda yorumunuz sesli güldürdü bu kadar cahil olmanız çok üzücü.

Markası olan bulaşık deterjanı da daha etkili ayrıca :KK53:

İyi anlaşmaya çalışın. Aynı evde yaşamak zorundaysanız başka çareniz yok. Böyle her davranışı irdelemeyin. Sizin de fikirleriniz ciğerli sütlaçtan geri kalır değil. Herkesin artısı eksisi var. İyi geçinmeye bakın.

Ablan doğayı, hayvanları seven biri anladığım kadarıyla çöpleri ayrıştırması sizi niye bu kadar rahatsız etti? Ablan avrupalı sen değilsin bu kadar basit
Hayvanların yaşam alanı yok biz heryeri işgal ettik onların cinselliğe de ihtiyacı yok senede bir kez doğurması gereken kediler 3-4 kez doğum yapıyorlar mevsim normallerinde gitmediği için
Ablanla iletişim sorunun var onu anlamaya çalışmak yerine uzaktan yargılıyorsun
Siz de kendinize hayata tutunacak birşeyler bulun ablan bulmaya çalışıyor

Gördüğüm çoğu küçük kardeş aynı bu tip niyeyse. Kendi ilgi alanları ve uğraşları olmuyor, akademik başarıları da daha düşük oluyor genelde. Yetersiz hissediyorlar ablalarına bakınca ve bunun hırsını yine ablalarından çıkarıyorlar. Ablaları genelde entel dantel veya sevgi kelebeği tipler oluyor ve aslında kardeşlerine bir şey yaptıkları da yok. Kardeş kıskançlığı yapanlar küçükler oluyor genelde. Tamamen yetersizlik duygusu yüzünden aile ilişkilerini bozup kendilerini de mutsuz etmek için çaba harcıyorlar resmen. Son zamanlarda bu tip kız kardeş ilişkileri çok görmeye başladım.

Konu sahibi ne temizlikten anlıyorsun ne de hayvan severlik hakkındaki çıkarımların doğru. Sen ablan gibi duyarlı, yeni şeyler öğrenmeyi ve denemeyi seven biri olmayabilirsin ama sen de bilmediğin konularda dahi emin bir şekilde konuşacak özgüvene ve karşı tarafta yoğun duygular uyandıran coşkulu bir hitabete sahipsin. Siyasetle ilgilenmeyi düşündün mü 🤓 Ablanı rahat bırak, senin derdin kendinle.

zaten hayvanları sevdiğini söyleyen biri neden onu eve kapatır, tırnaklarını kesip savunmasızlaştırır, cinsel hayatını yaşatmaz ve tek tip mamayla beslemeye çalışır orası da muamma
Dimi yaa? Halbuki gerçek hayvan severler onları sokakta ölüme terk eder.
Hayvanlar açlıktan ölür, dayak yer, tecavüze uğrar ama olsun önemli değil sonuçta tırnakları kesik değil.
Tek tip mamayla da beslenmiyorlar çünkü açlar!

X