ablamın düğünü iptal oldu

lindse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
494
91
31
Merhaba arkadaşlar ablamın pazar günü düğünü vardı ancak bi kaç gündür suren problemler yüzünden ablam ayrildi. Ceyizde 4 gün önce gitmişti biz bütün beyaz esyalari almistik ve hepsinin kurulumu oldu sorum su bu beyaz esyalari ne yapacaz hepsini bosh dan almistik kredi karti ile ne yapılabilir fikri olan varmi

selen16

hayırlı bir kapı aç Rabbim..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2012
3.901
174
hiç mi tekrar birleşme durumları yok:26:

caninfistigi

Süper Fantastik Üye
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
10.746
18.158
Merhaba arkadaşlar ablamın pazar günü düğünü vardı ancak bi kaç gündür suren problemler yüzünden ablam ayrildi. Ceyizde 4 gün önce gitmişti biz bütün beyaz esyalari almistik ve hepsinin kurulumu oldu sorum su bu beyaz esyalari ne yapacaz hepsini bosh dan almistik kredi karti ile ne yapılabilir fikri olan varmi

Aldığınız yerle hiç konuştunuz mu? Yani kurulumu da yapıldıysa en fazla internette satılabilir durum anlatılıp. Umarım arkadaşların daha parlak fikirleri olur.

Mihmandar_34

Rabbime şükür 🤲
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
5.843
5.128
31
Benim arkadaşım da düğüne çok az bir zaman kala ayrıldı, tüm beyaz eşyaları, mobilyaları iade ettiler. Sizin de böyle bir şansınız varsa iadede bir sorun çıkmaz sanıyorum:26:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 237 gün geçti.

lindse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
494
91
31
Eşyalar paketlerinden çıkip kurulumlari yapildi simdi aldigimiz bayiye gidiyoruz bakalim ne diyecekler

Sibelim84

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2011
9.773
3.582

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 186 gün kaldı.

Sırt ve pelvik ağrılara ek olarak, relaxin karpal tüneli denilen bilek alanından işaret parmağınıza giden sinirlerde de değişikliğe sebep olabilir. Baş parmağınızda, işaret parmağınızda ve orta parmağınızda karıncalanma, uyuşma ve/veya acı başlıca belirtileridir. Bir düğmeye basarken, fermuar çekerken veya bileğiniz yardımıyla tencere veya kahce fincanı kaldırmaya çalışırken zayıflık hissi meydana gelir. Bu tarz belirtileri değerlendirmesi için lütfen doktorunuzla paylaşınız. Bebeğinizin saç folikülleri gelişmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sibelim84

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2011
9.773
3.582
En fazla 2 hafta oldu

tam tarıhı çok onemlı.zira 7 gun olan cayma hakkı 14 gune cıkarldı.ama karar yayınlandımı yenımı çıkarıldı bılmıyorum.siz genede bastırın alsınlar.almazlarsa Tuketıcı Mahkemelerınde hakkınızı arayacagınızı soyleyın.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 186 gün kaldı.

Sırt ve pelvik ağrılara ek olarak, relaxin karpal tüneli denilen bilek alanından işaret parmağınıza giden sinirlerde de değişikliğe sebep olabilir. Baş parmağınızda, işaret parmağınızda ve orta parmağınızda karıncalanma, uyuşma ve/veya acı başlıca belirtileridir. Bir düğmeye basarken, fermuar çekerken veya bileğiniz yardımıyla tencere veya kahce fincanı kaldırmaya çalışırken zayıflık hissi meydana gelir. Bu tarz belirtileri değerlendirmesi için lütfen doktorunuzla paylaşınız. Bebeğinizin saç folikülleri gelişmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Shanna

Bana yeni düşmanlar lazım , eskileri hayranım oldu
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2013
5.329
3.655
Birini daha duymuştum teyzemin üst katına gelecekti gelin. Düğüne bir hafta kala ayrılmışlar. Eşyaları geri vermişler hemen.
Ay ama çok çok zordur ablanız için Allah kolaylık versin, bundan sonra hayırlı insanlarla karşılaştırsın :KK31:

Sadecesen2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2013
3.109
1.637
Ya bu evlilik ne zormuş geriliyorum vallahi. her iki tarafta unutamaz şimdi üzücü bir durum.Allah hayırlı kapılar açsın herkese.

lindse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
494
91
31
tam tarıhı çok onemlı.zira 7 gun olan cayma hakkı 14 gune cıkarldı.ama karar yayınlandımı yenımı çıkarıldı bılmıyorum.siz genede bastırın alsınlar.almazlarsa Tuketıcı Mahkemelerınde hakkınızı arayacagınızı soyleyın.

8 Gun olmuş su an bayideyiz kurulan üründe iade alinmiyor diyorlar

DuyguUtcu

BarışTuna
Pro Üye
22 Temmuz 2013
1.667
362
Çok üzüldüm canım.. Ablanın hakkında hayırlısı olsun.
Umarım bayiden olumlu cevap alırsınız.