ablamın düğünü iptal oldu

Evet gergin olduğun belli zira kötü bi'şey yazmadım.
Pazar günü düğünü olacak birinin son anda iptal olması feci yıkıcı olur gibi gelmişti bana.
Demek ki durumlar başka başkaymış.
Hayırlısı olsun.
Ancak paketi açılan ürün ikinci el durumuna girer.

Ablam çok istiyordu ama ailem istemiyordu çünkü herkes iyi değil dedi ama ablamm sevdi öyle değil dedi nisan oldu 8 ay sonunda düğün olacakken ailesi herşeyden bize hakaret eder oldu ablamda kaldiramadi ve dun aksam bitti dedi biz hepimiz destek olduk babamda senin arkandayiz deyince toparlandi artik biktirdilar cunku

Son düzenleme:
konu hakkında bilgim yok, ablanız zaten avukatmış, en uygun çözümü bulacaktır
çok üzüldüm, geçmiş olsun diliyorum
şu anda şokta sanırım o yüzden eşyaları dusunuyor

Anladım umarım halledebilirsiniz sorunu.

Birini daha duymuştum teyzemin üst katına gelecekti gelin. Düğüne bir hafta kala ayrılmışlar. Eşyaları geri vermişler hemen.
Ay ama çok çok zordur ablanız için Allah kolaylık versin, bundan sonra hayırlı insanlarla karşılaştırsın :KK31:

Ya bu evlilik ne zormuş geriliyorum vallahi. her iki tarafta unutamaz şimdi üzücü bir durum.Allah hayırlı kapılar açsın herkese.

Çok üzüldüm canım.. Ablanın hakkında hayırlısı olsun.
Umarım bayiden olumlu cevap alırsınız.

konu hakkında bilgim yok, ablanız zaten avukatmış, en uygun çözümü bulacaktır
çok üzüldüm, geçmiş olsun diliyorum
şu anda şokta sanırım o yüzden eşyaları dusunuyor
Ablam gün boyu uyudu sabah papatya cayi yaptim şimdide yapcam fazla konuşmuyor zaten bizde başka konulardan bahsediyoruz

Ablam gün boyu uyudu sabah papatya cayi yaptim şimdide yapcam fazla konuşmuyor zaten bizde başka konulardan bahsediyoruz

Ufff :KK50: hep yanında olmaya çalışın, yalnız kalmasın. Benim bile gözlerim doldu :KK43: Allah yardımcısı olsun........

Eşyalar için bir bilgim yok yorum yapamayacağım ama Allah ablanızın yardımcısı olsun karşısına daha hayırlı insanlar çıkar inşallah.

Rabbim hayırlısını versin , depo gibi biryer yokmu orada saklayın elbet bir gün evlenir okadar para vermişsiniz .

rabbim hayırlısını nasip etsin canım demmeki hayırlısı buymuss insallah ablan düzelir kendine gelir eşya işinide halledersinizde büyük bir yük kalkar en azından sizin için canımm

rabbim hayırlısını nasip etsin canım demmeki hayırlısı buymuss insallah ablan düzelir kendine gelir eşya işinide halledersinizde büyük bir yük kalkar en azından sizin için canımm
İnşallah hayirlisi budur yani biz biliyorduk da ablam da görmüş oldu bu yüzlerini her iste vardır bi hayir
çok üzüldüm allahın vardır bi bildiği beterinden korumuştur sizi eminim:KK31: inşallah iade alırlar yada cevrenizde satma imkanı olurmu acaba bilemiyorum

Yarin bakacaz artik bugün gecti

Bosch u arayın siz direkt almak zorundalar, memnun kalmadık deyin.

ayy valla ben yıkıldım resmen şurda ablanı düşünemiyorum bilee... allah yardımcısı olsun...

Ayyyyyyy cok kotu bir durummm.bence esyalari degil ablani dusun.:KK20:

Uf yazık ya o kadar ugras didin pazar günü düğün var herşey tamam ama iş bozuldu olmadı simdi ya hiç olmadı :18:

Ablanız için çok üzüldüm. Benim içim yandı resmen .
Rabbim hayırlısını versin inşallah ...

Toplam ne kadar vermiştiniz beyaz eşysya......fiyatının altında internetten satabilirsiniz ......üzülecek birşey yok ya evlendikten sonra olsaydı

Babanın ablanı desteklemesi iyi olmuş ablanda mantığını kullanmış bu aşkla iyi olacak birşey değil zaten, erkeğin ailesi arıza çıkarıyorsa en iyisi yüzüğü atmak sonra analarını her konuda haklı buluyorlar , kızıda eziyorlar bence o eşyaları alan olur,
çarşı pazarlarında bu tür eşyalar satılıyor kaçak pazar deniyor ancak orada satılır, neyse ablanın yanında ol ona morel ver
Ablam çok istiyordu ama ailem istemiyordu çünkü herkes iyi değil dedi ama ablamm sevdi öyle değil dedi nisan oldu 8 ay sonunda düğün olacakken ailesi herşeyden bize hakaret eder oldu ablamda kaldiramadi ve dun aksam bitti dedi biz hepimiz destek olduk babamda senin arkandayiz deyince toparlandi artik biktirdilar cunku

X