ablamın düğünü iptal oldu

Babanın ablanı desteklemesi iyi olmuş ablanda mantığını kullanmış bu aşkla iyi olacak birşey değil zaten, erkeğin ailesi arıza çıkarıyorsa en iyisi yüzüğü atmak sonra analarını her konuda haklı buluyorlar , kızıda eziyorlar bence o eşyaları alan olur,
çarşı pazarlarında bu tür eşyalar satılıyor kaçak pazar deniyor ancak orada satılır, neyse ablanın yanında ol ona morel ver

Aynen öyle adam her konuda Annem annem dyp duruyor tamam herkes annesini sever saygi gösterir ama bunun ki annem nisanlima istediği lafi eeder sonuçta büyüktür nisanlim agzini acip tek bise söyleyemez

Toplam ne kadar vermiştiniz beyaz eşysya......fiyatının altında internetten satabilirsiniz ......üzülecek birşey yok ya evlendikten sonra olsaydı
8 bin TL civari artik bakacaz. Evet zaten evlenseydi de mutlu olamayacaktı herkes biliyordu uyariyordu da ama sevdiği için hep alttan aldi sürekli agliyordu ya insan en güzel en özel günlerinde ağlar mi biz kimi aradiysak iptal oldu diye herkes biz size diyemiyorduk ama bitmesine sevindik size gore değillerdi diyorlardı biz farkindaydik da allah tan ablamda fark etti

Son düzenleme:
Ablam avukat zaten hemen konuyu arastirip basvuracak

e o zaman kolay.ablanız adına uzuldum ama eğer karsı taraf arızaysa en ıyısını yapmış.bu arada bence eşyaları gerı vermeyın.benım kuzenım dugune 2 ay kala terkedıldı eşyalar hersey tamamdı sonra o esyaları bı tanıdıgın evınde yer var dıye oraya koydurdu gel zaman gıt zaman 2 sene sonra baskasıyla evlendı ve o esyaların borcu bıle kalmadı.ablanızda nasıpse bırıyle evlenecek hayat kusecek degıl ya.....hem taksıtını odenmış olur en azından.Rabbım hayırlısını versın

e o zaman kolay.ablanız adına uzuldum ama eğer karsı taraf arızaysa en ıyısını yapmış.bu arada bence eşyaları gerı vermeyın.benım kuzenım dugune 2 ay kala terkedıldı eşyalar hersey tamamdı sonra o esyaları bı tanıdıgın evınde yer var dıye oraya koydurdu gel zaman gıt zaman 2 sene sonra baskasıyla evlendı ve o esyaların borcu bıle kalmadı.ablanızda nasıpse bırıyle evlenecek hayat kusecek degıl ya.....hem taksıtını odenmış olur en azından.Rabbım hayırlısını versın

Zaten almazlarsa bizde öyle yapacaz artik kim evlenirse ona verilecek

kurulumu yapılmadan memnun kalıp kalmamak mümkün değil ki zaten, tüketici hakem heyetini arayın daha geniş bilgi verirler
Aradik onlarda ayni cevabi verdi iade kurulum yapildiysa alinmaz diye. Bizde hepsini evin bi odasında tutariz artik diye karar aldik

kızlar belki yadırgayacaksınız ama ben böyle durumlarda nişanlıyken ayrılanlara çok fazla üzülmüyorum. hatta daha büyük hayalkırıklıklarının önüne geçtiği için bu ayrılıklar bana hep hayırın habercisi gibi geliyor. sonuçta böyle bir ayrılıktan sonra insanlar daha seçici olup karşısındakinin eksilerini daha iyi görebiliyor. nişanlılık dönemi zaten evlilik için bir prova gibi değilmidir? belkide faciaya dönüşecek bir evlilik engelledi. o yüzden vardır Allah ın bir bildiği demek gerekiyor. tabi ki bu söylediklerim eften püften sebeplerle biten nişanlılıklar için değil yanlış anlaşılmasın.. Allah herkesin karşısına iyi insanlar çıkarsın.

beyaz eşya hakkında bir şey yazamadım çünkü bilgi sahibi değilim. inşallah en az zararla halledersiniz arkadaşım

Enişteyi adayı kaçmış kurtulmuş
Darısı senin sevgilinin başına

Neden ayrıldılar özel değilse ya ortadaki uyumsuzluk ne onu merak ettim doğrusu bizlere de ders olsun diye

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Her şeyin hayırlısı olsun canım vardır bunda da bir hayır.Ben de nişanlılık sürecinde nnişanı atmayı çok istedim çünkü nişanlımın evleneceğim insan olmadığını düşünüyodum Allah tan hep hayırlı değilse bitsin istiyodum içimde sürekli sıkıntılar vardı sürekli ağlıyordum ancak engel olamadım düğünden sonra depresyona girdim eşimin bana hallettiğim dediği askerlik sorunu çıktı yıkıldım tabii işimi bırakma noktasına geldim her gün kavga tartışma yeri geldi dayaklar yedim 8 aydır evliyim sadece katlanıyorum şu an ise boşanmaya cesaretim yok kabullendim sanırım en kötüsü de bu...Şu an geçmişe gidip keşke nişanı atabilseydim son gün olsa bile her şeyim isteksizce oldu hep hayırlısını istedim ama hayırlı mı değil mibilmiyorum bildiğim sadece bu evlilikte yüzüm gülmedi eminim ablan sonradan iyiki bitmiş diye çok sevinecektir

X