ablamın düğünü iptal oldu

lindse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2014
493
90
34
Merhaba arkadaşlar ablamın pazar günü düğünü vardı ancak bi kaç gündür suren problemler yüzünden ablam ayrildi. Ceyizde 4 gün önce gitmişti biz bütün beyaz esyalari almistik ve hepsinin kurulumu oldu sorum su bu beyaz esyalari ne yapacaz hepsini bosh dan almistik kredi karti ile ne yapılabilir fikri olan varmi

hiç mi tekrar birleşme durumları yok:26:

Merhaba arkadaşlar ablamın pazar günü düğünü vardı ancak bi kaç gündür suren problemler yüzünden ablam ayrildi. Ceyizde 4 gün önce gitmişti biz bütün beyaz esyalari almistik ve hepsinin kurulumu oldu sorum su bu beyaz esyalari ne yapacaz hepsini bosh dan almistik kredi karti ile ne yapılabilir fikri olan varmi

Aldığınız yerle hiç konuştunuz mu? Yani kurulumu da yapıldıysa en fazla internette satılabilir durum anlatılıp. Umarım arkadaşların daha parlak fikirleri olur.

Benim arkadaşım da düğüne çok az bir zaman kala ayrıldı, tüm beyaz eşyaları, mobilyaları iade ettiler. Sizin de böyle bir şansınız varsa iadede bir sorun çıkmaz sanıyorum:26:

Eşyalar paketlerinden çıkip kurulumlari yapildi simdi aldigimiz bayiye gidiyoruz bakalim ne diyecekler

En fazla 2 hafta oldu

tam tarıhı çok onemlı.zira 7 gun olan cayma hakkı 14 gune cıkarldı.ama karar yayınlandımı yenımı çıkarıldı bılmıyorum.siz genede bastırın alsınlar.almazlarsa Tuketıcı Mahkemelerınde hakkınızı arayacagınızı soyleyın.

Birini daha duymuştum teyzemin üst katına gelecekti gelin. Düğüne bir hafta kala ayrılmışlar. Eşyaları geri vermişler hemen.
Ay ama çok çok zordur ablanız için Allah kolaylık versin, bundan sonra hayırlı insanlarla karşılaştırsın :KK31:

Ya bu evlilik ne zormuş geriliyorum vallahi. her iki tarafta unutamaz şimdi üzücü bir durum.Allah hayırlı kapılar açsın herkese.

tam tarıhı çok onemlı.zira 7 gun olan cayma hakkı 14 gune cıkarldı.ama karar yayınlandımı yenımı çıkarıldı bılmıyorum.siz genede bastırın alsınlar.almazlarsa Tuketıcı Mahkemelerınde hakkınızı arayacagınızı soyleyın.

8 Gun olmuş su an bayideyiz kurulan üründe iade alinmiyor diyorlar

Çok üzüldüm canım.. Ablanın hakkında hayırlısı olsun.
Umarım bayiden olumlu cevap alırsınız.

Ablamda yanimda ben esyaa derdinde değilim o arastir dedi diye sormak istedim bililp bilmeden gergin durumlarda yorum yapmaya gerek yok

Evet gergin olduğun belli zira kötü bi'şey yazmadım.
Pazar günü düğünü olacak birinin son anda iptal olması feci yıkıcı olur gibi gelmişti bana.
Demek ki durumlar başka başkaymış.
Hayırlısı olsun.
Ancak paketi açılan ürün ikinci el durumuna girer.

X