ACABA BEN Mİ YANLIŞ ANLADIM ?

starcty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2017
18
4
39
merhabalar, yakaşık bir yıldır hayatımda olan birisi var, ama sürekli msj atar ilgi gösterir ama benim çok tarzım olmadığı için ayrıldım,bendede durumlar tam tersi aramızda maddi olarak çok fark var,mezhep farklılığından ayrılmanın doğru oldugunu söyledi, bende kabul ettim bitti, bir kaç gün sonra msj attı tekrar barıştık,3 yada 5 ay sonra bu yine bu şekilde olmayacagını sonumuzun olmadığını ikimizinde bu şekilde önümüze bakamadıgımızı söyledi ve bitti, ama sadece 2 hafta sonra yine dönen kendisi oldu,o beni aramadan ben asla aramam mesaj atmam,1 yıldır tek emin oldugum aşırı dengesiz,
aradan aylar geçti ve bana yaşını yalan söylediğini ögrendim çünkü farklı şeyler kurdum kafamda acaba evlimi nişanlımı vs, ama maselef durum dahada farklı benden tam 7 yaş küçükmüş ve bana gerçeği söyleseymiş beni kazanamazmış,bu olayı ögrendim yalan söylediği için ayrıldım,1 aydan fazla küs kaldım her yerden bloka yaptım,bu tekrardan intagramdan yeni hesap açıp bana uzunca birşeyler yazmış barıştık tekrar,ama bu sefer arkadaş gibi oldu sanki daha mesafeliydik bendende ondanda kaynaklıydı sanırım.
Neyse son bir haftadır hareketlerinde bana karşı soğukluk var yanımda ama aklı bende değil bunu sordum evet dedi, anlattı birşeyler seninle alakası yok ,ama soğuk durması bana ilginç geldi msj atmaları azaldı,maddi sorunları var biliyorum ama benden uzak durması bi anda bana yabanci gibi davranmaya başladı sanki tamamen arkadaş moduna çevirmeye başladı zaman ver dedi.Bekledim baktım olmayacak sen soğuksun dedim ayrılalım,sanki msj atmak aramak seni heyecanlandırmıyor artık dedim,asıl sen böyle düşünüyorsan sen uzak dur benden diye tepki verdi bende bunun üzerinde cvp vermedim msj ertesi gün aradı beni neden msj yazmıyorsun,sonrası konuştuk bende bitti dedim,bir gün msj atmadım sonra sevdiğimi ilk defa söyledim,eğer seni seviyorum diye kaybediceksem umrumda değil diye güzel bir msj yazdım gönlünü almak için.
Bana aynı gün cvp vermedi ertesi gün ,verdiği cevap şok oldum;
Seninle bir daha artık hiçbir şekilde görüşmek ve konuşmak dahi istemiyorum
ben sana her gelişimde arkadaşça gelirken,sen hep farklı yönlere çektin,istediğin boyuta taşımaya çalıştın,daha sonra ben buna karşılık vermeyince beni suçladın,kendini artık benim için germe lütfen ...
yazdı resmen şok oldum ,,,,
sonra ona çok seviyeli bir msjla seviyesine düşmeyecegimi basitleşmiycegim ve hakkımıda helal etmiyceğimi söyledim, heryerden engelledim bana cvp yazarken..

Lütfen bir daha barışma.Çocuk oyunu mu bu.Gel diyor geliyorsun,git diyor gidiyorsun.Büyümesi lazım küçük beyin,zira ergenliğe yeni girmiş.

intagram hesabınıda komple kapatmış, neden böyle bir kanıya vardınız ?
Yazdığı mesaj çok açık.

Sizin gönlünü almak için yazdığınız mesaj yakalanmış belli ki, yanındakine de peşinde dolanan sizsiniz bu hiç bişey hissetmedi hiç ümit vermedi ama saplantı yaptınız gibi göstermek için senaryo yazmış mesajda.

Numaranı değiştir engellemek yerine ..karşılıklı dengesiz davranmissiniz. .ayrıl barış ayrıl barış yalama olmuş artık napsaniz tutmaz .. başka bir ilişki yerine kafanı toplayıp bir müddet sonra doğru kişiyle denemeye odakla kendini ..zamanına yazık ..çoluk çocukla vakit kaybetme ,yaş farki için söylemiyorum ama olgunlasamamis, evcilige çevirmiş senin de yardimlarinla. .

evet garip geldi zaten,ama sürekli arıyordu yüzyüze vakit geçiriyorduk,ne ara sevgilisi vardıda yakalandı,bu son zamanlar intagram hesabınıda komple kapatmasıda ilginç geldi bana

Belliki bilmemkacıncıydınız, 1 numara sizi yakaladı ve oda oyun olsun diye böyle msj attı.
Kurtulduğunuza şükredin, size gidip gidip gelmesinden belli ztn

aynı şeyi düşündüm o kadar belliki durum :)

evet garip geldi zaten,ama sürekli arıyordu yüzyüze vakit geçiriyorduk,ne ara sevgilisi vardıda yakalandı,bu son zamanlar intagram hesabınıda komple kapatmasıda ilginç geldi bana
Düşünün sevgilinizin etrafında saplantılı manyak bi kız var. Heryerden stalklıyor bi şekilde biliyorsunuz. Tabi birazda güvensizlik var işin içinde.
Siz hala sosyal medya kullanmasına izin verirmisiniz?

Belliki bilmemkacıncıydınız, 1 numara sizi yakaladı ve oda oyun olsun diye böyle msj attı.
Kurtulduğunuza şükredin, size gidip gidip gelmesinden belli ztn
ailevi sorunları,ne zaman ailevi sorunları çıksa aniden ayrılma kararı alıyor,benden başka görüştüğü varsada memleketinde var burda oldugunu düşünmüyorum,çünkü biz sürekli msjlaşıp görüşüyoruz,yaşı itibariylede evlilik vs düşünmüyorum ama garip olması birden bire her ihtimali aklıma getiriyor

Ailevi sorunlar denir hep ama her zaman aklını çelen başkası olur, sizin tam tersi özelliklerinizde biri, muhtemelen artık evlenmek istiyordur, yakında davetiye görürsünüz, çarçabuk ta evlenir sizle tüm bağını koparmış artık dönmez.

mümkün değil şuan evlenemez çünkü maddi sorunları var,buna eminim

Düşünün sevgilinizin etrafında saplantılı manyak bi kız var. Heryerden stalklıyor bi şekilde biliyorsunuz. Tabi birazda güvensizlik var işin içinde.
daha önceden böyle birşey yoktu,son bir haftadır böyle oldu

o manyakta benmiyim,ben onu asla aramam o aramadan bitti dese bile ok der önüme bakarım,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…