Acemi birliği

tuce_tuce

❤️
Pro Üye
Anneler Kulübü
11 Mart 2013
32.470
52.184
31
kızlar merhaba :) sevgilim 8 mayısta burdura acemi birliğine teslim olacak orda sevgilisi eşi nişanlısı askerlik yapan varmı yanında neler götürmeli endişeleniyorum sıkıntı çeker mi bilgisi olan varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirim :)

Burdur'da askerlik güzel derler genelde..
Aslında yanında götürmesi gereken pek birşey yok, iç çamaşırları, bi çift sivil kıyafet, tıraş takımı olsa yeterli. Çünkü zaten askeriyenin kantininde herşey mevcut iç çamaşıra kadar alıyorlar yani :KK31:
Acemilikte askerler ilk önce yemek konusunda sıkıntı çekerler.. Sonra zamanla alışırlar :KK34:
Allah kavuştursun En Büyük TÜRKİYE

Burdur'da askerlik güzel derler genelde..
Aslında yanında götürmesi gereken pek birşey yok, iç çamaşırları, bi çift sivil kıyafet, tıraş takımı olsa yeterli. Çünkü zaten askeriyenin kantininde herşey mevcut iç çamaşıra kadar alıyorlar yani :KK31:
Acemilikte askerler ilk önce yemek konusunda sıkıntı çekerler.. Sonra zamanla alışırlar :KK34:
Allah kavuştursun En Büyük TÜRKİYE

inşallah dediğiniz gibi olur güzel gider zaten 28 gün acemi birliği teşekkür ederim:)

Benimde abim burdur da yapti acemi birligini cok tozlu biyermis en ufak ruzgarda toz kalkarmis ve serin oluyor biraz biz gitmistik te temmuz ayinda oglene kadar hava isinamamisti bi turlu :)) hayirli tezkereler

slm kızlar.. benım nısanlımda burdur da yapmıstı. sımdı usta bırlıgınde yazıcı oldu allahtan rahat edıyo da aklım kalmıyo cok fazla. burdurun tozu pıs yemeklerı kotu onun dısında pek sıkıntısı yok dıye anlatmıstı nısanlım. 21 gun acemılıkte 7 kılo vermıstı kuzucum :) ama bedellılerın askerlık yaptıkları yer oldugu ıcın tabı hıjyen olarak da daha ıyı dıye bılıyorum ben.. allahtan o yogun kosusturmalı egıtımlerbıttı.. hakkımızda hayırlısıı :):nazar:

X