Açık ayakkabı ile ten çorabı....

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.992
4.182
Kızlar bu model ayakkabılarla ten çorabı saçma mı? Bacaklarımdaki pürüzler vs den dolayı kısa elbisenin altına ten rengi kilotlu çorap giyeceğim. Ayak parmaklarımı da açmaktan pek hoşlanmıyorum şeklinden dolayi 🙄ama komik durmasından korkuyorum. Veya ne tarz bi ayakkabi giymeliyim. Topuğu yüksek olan

Eklentiler

• Screenshot_20220722_194530_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20220722_194530_trendyol.com.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 204
Kızlar bu model ayakkabılarla ten çorabı saçma mı? Bacaklarımdaki pürüzler vs den dolayı kısa elbisenin altına ten rengi kilotlu çorap giyeceğim. Ayak parmaklarımı da açmaktan pek hoşlanmıyorum şeklinden dolayi 🙄ama komik durmasından korkuyorum. Veya ne tarz bi ayakkabi giymeliyim. Topuğu yüksek olan
Hoş durmaz Bnce ama sanırım böyle ayakkabılar içinde çoraplar var hiç belli olmuyor

ay çok vasat duruyor bi tanıdığım sürekli açık ayakkabıya çorap giyiniyor off gözümde canlandı .

Önü kapalı yada kalin bantlı modeller tercih edebilirsiniz. Aslinda kimse sizi incelemez 1 kez kendinizi assaniz hiç sorun olmaz bir daha rahat rahat gidersiniz. Pürüzler için bacaklar için kullanılan kapatıcilar var belki onları arastirabilirsiniz

Kızlarr teşekkür ederim yorumlarınız için. Peki bana ucu kapalı modeli güzel topuğuda en az 8 cm olan ayakkabı linki atabilir misiniz. Gerçekten bulamıyorum güzel bi ayakkabı yaa. Bordo kısa elbisenin altına giyeceğim. Bu nasıl modeli sizce bu tür ayakkabılar orta yaşa mı uygun? 24 yaşındayım ben

Eklentiler

• Screenshot_20220811_213950_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20220811_213950_trendyol.com.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 115
  • Screenshot_20220811_213709_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20220811_213709_trendyol.com.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 113
Önü kapalı olursa daha iyi olur veya parmakları açıkta bırakan çoraplar da var ama bu ayakkabıya uygun değil. Çorap giyerseniz de komik olmaz ama çorapsız daha hoş olur

Önü kapalı olursa daha iyi olur veya parmakları açıkta bırakan çoraplar da var ama bu ayakkabıya uygun değil. Çorap giyerseniz de komik olmaz ama çorapsız daha hoş olur
Merhaba bu ayakkabı parmakları açık olan ten çorabına uyar mı sizce. Aldım bunu çorapsız giyeceğim pantolon vs ile ama olurda elbıse ıle gıymek istersem dediğiniz çoraba uyar mi

Eklentiler

• Screenshot_20220830_170328_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20220830_170328_trendyol.com.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 89
Çorap hem hoş durmaz hemde kaymaya sebep olur. Ben bir gün denemiştim ayağım önden dışarı fırlayacaktı öyle kayıyor ki. Bacak için fondötenlerde oluyor bronzlaştırıcı gibi onlara bi bakabilirsiniz ama ayakkabıyı da önü kapalı tercih edebilirsiniz :)

Çorap hem hoş durmaz hemde kaymaya sebep olur. Ben bir gün denemiştim ayağım önden dışarı fırlayacaktı öyle kayıyor ki. Bacak için fondötenlerde oluyor bronzlaştırıcı gibi onlara bi bakabilirsiniz ama ayakkabıyı da önü kapalı tercih edebilirsiniz :)
Haklısınız, Çok teşekkürler 🤗

Merhaba bu ayakkabı parmakları açık olan ten çorabına uyar mı sizce. Aldım bunu çorapsız giyeceğim pantolon vs ile ama olurda elbıse ıle gıymek istersem dediğiniz çoraba uyar mi
Asla corap giyilmez acik ayakkabiyla, onu kapali acik farketmez berbat duruyor bence😐

X