Acil ovulasyon testimi yorumlar mısınızz ?? !!!

beyazdusler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2022
8
1
26
Bu ay 7 ocakta reglimin son günüydü ovulasyon testine başladım ama hala pik göremedim.Geçen ay dostinex kullandım.prolaktim değerim yüksekti o düştü bu ay bebiş deniyoruz.1.5 yıldır evliyim. Daha ilk defa deniyoruz. Ama yumurtlama olmuyor diye üzülüyorum. Sizce pik olması için illaki çok koyu olması mı gerekli iki çizginin de çok koyu olmadan hamile kalanlar var mı merak ediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim . Bu attığım test 12 ocakta yapıldı. En koyu o gün oldu sonra hep silikti.ve o günlerde uzayan jel kıvamında akıntılarım çoktu.Umarım yumurtlama o dönem olmuştur değerlendirdik o günlerimizi umarım rabbim hiçbirimize aratmaz kavuşuruz bebişlerimize inşallah 🙏🏻🥰

Eklentiler

• 77BC1D4E-1D00-4207-98B0-4F4E658CA72D.jpeg
    77BC1D4E-1D00-4207-98B0-4F4E658CA72D.jpeg
    44,7 KB · Görüntüleme: 356
Bu ay 7 ocakta reglimin son günüydü ovulasyon testine başladım ama hala pik göremedim.Geçen ay dostinex kullandım.prolaktim değerim yüksekti o düştü bu ay bebiş deniyoruz.1.5 yıldır evliyim. Daha ilk defa deniyoruz. Ama yumurtlama olmuyor diye üzülüyorum. Sizce pik olması için illaki çok koyu olması mı gerekli iki çizginin de çok koyu olmadan hamile kalanlar var mı merak ediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim . Bu attığım test 12 ocakta yapıldı. En koyu o gün oldu sonra hep silikti.ve o günlerde uzayan jel kıvamında akıntılarım çoktu.Umarım yumurtlama o dönem olmuştur değerlendirdik o günlerimizi umarım rabbim hiçbirimize aratmaz kavuşuruz bebişlerimize inşallah 🙏🏻🥰
Çok koyu olmasına gerek yok bence. Hamile kaldığım ayki testlerimi atayım ☺️

Eklentiler

• D567DAD1-86F8-4C9B-BFC7-CC5173B67A94.jpeg
    D567DAD1-86F8-4C9B-BFC7-CC5173B67A94.jpeg
    74 KB · Görüntüleme: 1.091
Balım bu testlere göre hangi günleri değerlendirdin :) Allah analı babalı sağ salim büyümeyi nasip etsin
Koyu çift çizgiyi görene kadar 3günde bir çift çizgiyi görünce 3 gün ard arda beraberlik. Sonrasında da bir hafta her sabah avokado yedim. O şekilde anlatıyordu testlerin sahibi kadın ☺️

Yaaaa benimde bu şekilde testim devam ediyor Pcos var bende ama tamamen koyu olmasını bekliyordum hamilelik olmaz diye düşündüm ..
Şuan hamile misiniz
Daha reglime 1 gün var ama erken gebelik testim pozitif çıktı ve beta hcg değerim 90 çıktı bakalım daha bebek görünmez dedi doktor ama ultrasonla bakınca yerinim hazırlandığını söyle kese için inşallah hayırlısıyla gelir yani sanırım hamileyim 🥰🙏🏻 Rabbim her isteyene en kısa sürede nasip eder inşallah ❤️

X