Mutfak Dekorasyonu acil yardım ara fayans için nolur bi bakın

handealan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
1.123
8
kıslar mutfagım böyle.tezgah ile dolap arasına fayans yaptırıcas ama karar veremedim.bu mutfaga nasıl bi ara fayans gider ben bi kac örnek buldum resmin üstüne koyup baktım sizin örnekler varsa elinisde yardım edin de karar vermem kolaylaşsın

Son düzenleme:
cimg1500p.jpg

4 tane böyle buldum netten.bunları yakıstrıdım ilk ikisi bordörleri ile beraber takılacak sizin elinisde resim falan varsa görmeyi isterdim.haydi kısçeler bana bi el atınn:eek:

3.sü çok güzel olur. Hem şimdiki moda mozaik desen hemde dolaplarının rengine çok uyar.

cnm benım önce hayırlı olsun mutfagın
benım görumcemde yen, mutfak yaptırdı şimdi hepmozaık desen onunkıde mozaıktı senın en son resmını koydugun na benzer ama o dıkdörtgen şeklınde biraz

bana kalırsa en son resımde kı uygun duruyor dolaplarınaa
kolay gelsın tatlımm

cnm benım önce hayırlı olsun mutfagın
benım görumcemde yen, mutfak yaptırdı şimdi hepmozaık desen onunkıde mozaıktı senın en son resmını koydugun na benzer ama o dıkdörtgen şeklınde biraz

bana kalırsa en son resımde kı uygun duruyor dolaplarınaa
kolay gelsın tatlımm

tesekkür edrim canı şimdi hep mozaik desen biliom ama sanki mozaik desenlerde hep krem yada beyaz tesgahlara uygulanıo gibi bem tesgaha gidr mi bilmiom cok karısık ve kalabalık bişi olmasın

mozaikleri sadece tezgahla dolap arasındaki boşluğa yaptırın. diger yerler krem rengi düz fayans olsun daha ferah bir hava verir bence.güle güle oturun .

bence en sondaki cam seramiklerin krem renginden döşetin.yeterince kahve rengi ağırlıkta zaten dolaplarınızda.arasını da kahve ağırlıklı döşerseniz boğar gibi geldi bana.bende yeni yaptırdım mutfağıma.alt dolaplarım mürdüm ve üstler beyaz.araya çok açık lila ve krem cam seramik döşettim çok güzel oldu.

aslında kafam karısık cunku en nihayetinde su an moda ama ilerde cam mozaiğin de modası gececek die de düşünmüo deilim hani.tesekkür ederim fikirler için

bence en sondaki cam seramiklerin krem renginden döşetin.yeterince kahve rengi ağırlıkta zaten dolaplarınızda.arasını da kahve ağırlıklı döşerseniz boğar gibi geldi bana.bende yeni yaptırdım mutfağıma.alt dolaplarım mürdüm ve üstler beyaz.araya çok açık lila ve krem cam seramik döşettim çok güzel oldu.

Canım senin mutfağını çok merak ettim fotolarını paylaşırmısın lütfen.Sevgiler

öncelikle yeni mutfağın hayırlı olsun canımmm
geçen yıl bende yeni evim için aynı telaştaydım seni çok iyi anlıyorum
fikir vermesi amacıyla kendi kendi mutfak fayans resmimi koyuyorumm dolaplarımın her tarafı koyu ceviz başka renk veya cam yok
birebir resimleri görmek daha iyi olur diye düşndümm
kolay gelsin canımmm

ates ve su mutfagını ben de merak ettim bitince eklersin valla ii olur.kamilece canım cok sağol vakit ayırıp resim eklediğin için.bakalım daha vaktim var fayansları yaptrmak için bu arada fikirleri topluom ben de.kıslar mutfagıma uyacagını düşündüğünüs fayans modelleri varsa ekleyin resimlerini de bakalım hep beraber olar mıopuyorumnanaktan teşekkür ederim herkeşşşlere

ates ve su mutfagını ben de merak ettim bitince eklersin valla ii olur.kamilece canım cok sağol vakit ayırıp resim eklediğin için.bakalım daha vaktim var fayansları yaptrmak için bu arada fikirleri topluom ben de.kıslar mutfagıma uyacagını düşündüğünüs fayans modelleri varsa ekleyin resimlerini de bakalım hep beraber olar mıopuyorumnanaktan teşekkür ederim herkeşşşlere

valla ben gözümü kararttım,iddalı bir renk seçtim çok düşündüm olurmu mürdüm dolap diye ama çok içime sindi.mutfağımda canlılık ve hareketlilik istedim.cıvıl cıvıl bir şey oldu.bilgisayarda bitmiş halini görünce hiç pişman olmadım.kaydirigubbakcemile2 dekarosyoncuya çizdirdim bitmiş halini gördüm sonra gittim marangoza yaptırdım.:roflol:sinsimiyim ne :kedi: biraz zaman alır ama benim eklemem. eklemediğim için ihmal ettiğimi düşünmeyin sakın.şuan dolapların kasaları ve cam seramikler döşeli, doğal gaz borularının takılmasını bekliyorum.tezgahı bile taktırmadım üstüne çıkar ustalar diye:) biter bitmez ilk haliyle eklerim.

X