Acil yardım burnum kırıldı sanırım

veletlerle uğraşıyoruz.. güzellikle anlatmışlar herkes dr'a git diye defalarca üslubundan gitmeyeceğinde belli kafa tutuyorsun
Velet sensin üslubuna dikkat et bu birincisi gitmeyeceğim demiyorum gideceğim elbet ama şu saatte değil arabam yok sabah olunca gideceğim şu an duracak durumdayım zaten üslup her şeydir ve lütfen bunu da öğren :)

Tekvandocu,salonunuzun böyle bir durumda politikası nedir ?
Müdahale edecek sertifikalı bir ilk yardimciniz yok mu ?
Sporcuların daha bilinçli olduğunu sanirdim,gelip buraya sormakta ne bileyim... 😒
Maalesef yok hocamız kendi bakıyor baktı benimkine aşağı yollayıp buz aldırttı buz koyduk biraz bir şeyin yok iyisin dedi yolladı zaten sağlıkçı orada olup baksaydı buraya yazmazdım değil mi?

Sana çok vurmuşlar sanırım ordan biliyorsun böyle seviyesiz yorumları direkt bildireceğim muneye
Seviyesiz değil ki,benim adım Hıdır elimden gelen budur demis kadın.
Biz iyisin desek,dipçik gibisin diyerek eklesek ve iç kanama geçirsen ne olacak ?
Aksine sana iyilik yapılıyor.
Bol keseden atılmıyor diye mi gönül koydun sen bize ?

Kız öğrenciler sevgilileriyle kavga edince ambulans çağırıyor bu öğrenciyi acile gitmeye ikna etmeye çalışıyorlar
çık siviyisizziniz diyor :)
Bakın sizde haklısınız ama ne bileyim hak yemiş gibi hissederim burun kırığına acile giden çok saçma biliyorum ama ben öyle alıştırıldım ayakta durmayacak haldeyken bile götürmezdi ailem

Birileri burnu aksa acile koşar birileri kırık burunla meşgul etmek istemem der. Çok ayarsız bir milletiz çoook.
Hazır acil nöbetindeyken olanı söyleyeyim. Beli ağrıdığı için acile gelen hasta “ burada psikiyatri var mı, varsa ona da bi görüneyim , lütfen çağırır mısınız “ diyor, ve benim canım meslektaşlarım olan acil hekimleri, hastanın bu isteği üzerine bize konsültasyon atıyor, ve zavallı otri acil şartlarında hastaya Lape hizmeti vermek üzere alana gidiyor………. :işsiz:

Hazır acil nöbetindeyken olanı söyleyeyim. Beli ağrıdığı için acile gelen hasta “ burada psikiyatri var mı, varsa ona da bi görüneyim , lütfen çağırır mısınız “ diyor, ve benim canım meslektaşlarım olan acil hekimleri, hastanın bu isteği üzerine bize konsültasyon atıyor, ve zavallı otri acil şartlarında hastaya Lape hizmeti vermek üzere alana gidiyor………. :işsiz:
O da tam terbiyesizlikmiş yani yuh keşke şikayet edip hastane hakkını alsaydınız elinden

Bakın sizde haklısınız ama ne bileyim hak yemiş gibi hissederim burun kırığına acile giden çok saçma biliyorum ama ben öyle alıştırıldım ayakta durmayacak haldeyken bile götürmezdi ailem
Ben küçükken düştüğümde aynı sizin gibi burnum kanamadı ve sadece üstü yara oldu diye hastaneye götürmediler. Şimdi iç kıkırdak kısmı eğri, burnum eğri ve bir tarafından sınırlı nefes alabiliyorum. Bu yüzden gidin acile (acilde sarı kod ile işlem yaparlar size, hızlı yürütülür) veya yakın zamanda polikliniğe.

Ben küçükken düştüğümde aynı sizin gibi burnum kanamadı ve sadece üstü yara oldu diye hastaneye götürmediler. Şimdi iç kıkırdak kısmı eğri, burnum eğri ve bir tarafından sınırlı nefes alabiliyorum. Bu yüzden gidin acile (acilde sarı kod ile işlem yaparlar size, hızlı yürütülür) veya yakın zamanda polikliniğe.
Oha cidden mi sabah ilk iş kahvaltı bile etmeden gideceğim korktum şimdi iyi kötü eğri de olsa bir burnum var elimde onu da kaybetmeyeyim

X