AÇILIN HANIMLAR BEN GELDİM

Adam problemli çıktı Rıza Baba İlginç bir tecrübe oldu. Galiba şu instagram olayı hayatımda karşılaştığım ilginç şeylerde ilk üç sıraya oynar. Kaç yaşında adamın uğraştığı şeylere bak. Ciddi ego problemleri var. Ve bunu karşısındaki insan üzerinden tatmin etmeye çalışıyor. Çok tehlikeli bir model.

Öyle vallahi ya. Neymiş ne kadar önyargılıymışım, kötümsermişim ve çekilmez biriymişim vs. Neyse ki nasıl bir olduğumun farkındayım. Bu sözler beni etkilemez.

Amaaan Allah uzak etsin böylelerini, insana kendini de sorgulatıyorlar. İnşallah bundan sonra gönlünüze göre biriyle tanışırsınız

Adamla birebir konuşan sizsiniz. Dolayisiyla sizin sohbetinizdeki butun hissi biz alamayiz.
Bana "belki heyecanlidir ve ortak nokta olusturma cabasina girmiş gibi" gelmişti. Bazen kendim de farketmeden asiri konuştuğum durumlar olmuştu.

Erkenden kurtulmaniz iyi olmuş öyleyse adiniza sevindim.

Teşekkürler

Ufak ipuçları konusunda çok haklısınız.

Kompozisyon gibi yazmişsin valla helal olsun

Aslında bize ufak ufak ip uçları veriliyor ama biz görmezden geliyoruz bazen. Anladığım kadarıyla henüz ilişki aşamasına geçmemişsiniz. O aşamaya geçip bir süre beraber olsanız ayrılsanız anlattığınıza göre sizin peşinizi bırakmazmış kolay kolay. Flört aşamasında bile adam ınstadan hesap açıp bide bir sürü şey yazmış. Olabilir yani frekans tutmamış herkes kendi yoluna diyebilirdi çok çocukça.adam hazmedememiş reddedilmeyi. Boşverin ucuz kurtulmuşsunuz.

Kesinlikle ucuz kurtulduğumu düşünüyorum. Tanışma seviyesinde bile böyle garip bir tepki veren adam, büyük bir ilişkinin ardından daha saplantılı davranabilirdi.

eski sevgilime ne çok benziyor..anasını satayım spor eğitmeni (ücretli öğretmen/antrenör) diye her haltı biliyor,ben ne söylesem bir antitezi var. Hem bana kalkıp "sen aslında en iyisini yapmışsın " diyip sonra da sen birşey bilmiyorsun...Sevmek,flörtleşmek ve hatta tutku dahi yetmiyor sonrasında o ilişkiyi kurtarmaya... Yetişkin olabilmiş adamlara ihtiyacımız var!

Olayları doğru analiz etmeniz ve kendinize inanmanız ne kadar güzel. Benim de hissettiğim şeyler oluyor ama çoğu zaman karşı tarafın itirazlarıyla kendimi suçlu hissediyorum. Kafamda kuruyormuş gibi.

Adam kesin ekşici , her şeyi ben bilirim tavırları, eski nişanlısının arkasından sallaması her şeyi orada yazanları hatırlattı.(onlar da kadınlar şöyle böyle diye nefret saçıyor , bence kadınlar dememesinin sebebi de o an sizle sevgili olması) Boyle toplumda beyefendi internette kadın düşmanı erkekler karşıma çıkmaz umarım diye çok dua ediyordum ama siz karşınıza çıkınca bile ustalikla anlamışsınız ,tebrik ederim .

Bilmiyorum, ekşici olup olmadığını konuşmadık; ama bu adamda "Kedi uzanamadığı ciğere mundar der." mantığı işliyor tam olarak. Bugün eski nişanlısının arkasından sallayan adam, yarın benim arkamdan çok rahat atıp tutar. Allah bizi karakter zafiyeti yaşayan insanlardan korusun

Olayları doğru analiz etmeniz ve kendinize inanmanız ne kadar güzel. Benim de hissettiğim şeyler oluyor ama çoğu zaman karşı tarafın itirazlarıyla kendimi suçlu hissediyorum. Kafamda kuruyormuş gibi.
Teşekkür ederim. Hissiyatlarımız boşuna oluşmuyor diye düşünüyorum. Onlara kulak vermek gerekiyor.

İçindeki eksiklikleri size yansıtıp, sizi aşağı çekme çabası işte bu. Aşağılık kompleksini kapatmak için üstünlük çabası içine giriyor. Bunu da karşısındakini aşağılayarak yapmaya çalışıyor.

Yetişkin bir bireye rastlamak, kesinlikle buna ihtiyacımız var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…