Acillll! Kayseri Prof. Dr Mustafa Başbuğ a giden var mı?

Anguskusu

"Evlat kokusu cennet kokusudur" Bal oğlum
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2016
671
612
Daha öncede yazdım ama kimseden bi cevap alamadım. Mustafa Bey e muayeneye gitmek istiyorum ama ön bi araştırma yapmak istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?. Nasıl bi Dr ilgisi falan

Ben Mustafa Hocaya ayrıntılı ultrason icin gittim. Takipli hastası olmadığım için ilgisi açısından birsey diyemem..benim kendi doktorum ayrintili ultrason icin yönlendirmisti. Hoca inceledi raporumuzu aldik ciktik kendi doktoruma gittim. Ama ayrıntılı ultrason sırasında herseyi anlatti tek tek..

Ben Mustafa Hocaya ayrıntılı ultrason icin gittim. Takipli hastası olmadığım için ilgisi açısından birsey diyemem..benim kendi doktorum ayrintili ultrason icin yönlendirmisti. Hoca inceledi raporumuzu aldik ciktik kendi doktoruma gittim. Ama ayrıntılı ultrason sırasında herseyi anlatti tek tek..
Bende gitmeyi düşünüyorum 2 erken doğumum var 2sini Dr kaybettim malesef ... Tutunacak bi dal iyi bi hekim arıyorum bi kaybı daha kaldıramaz yüreğim Dr ihmali oldu 2sindede. Onun için ince eleyip sık dokuyorm tedavi olcam iyice bi
Ben gitmedim fakat civarda en iyi olarak bilinen doktor
Bende öyle duydum yinede burda da bi araştırma yapmak istedim. İlginiz için teşekkür ederim

Daha öncede yazdım ama kimseden bi cevap alamadım. Mustafa Bey e muayeneye gitmek istiyorum ama ön bi araştırma yapmak istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?. Nasıl bi Dr ilgisi falan
Ben 19. Haftamda ayrıntılı ultrasona gittim kendisi alanında çok başarılı bir doktor sorunlu gebeliklerde uzman.çok memnun kaldım ve içimize sindi.benim 4 arkadaşım daha gitti onlar da çok memnun kaldılar tavsiye ederim

Ben 19. Haftamda ayrıntılı ultrasona gittim kendisi alanında çok başarılı bir doktor sorunlu gebeliklerde uzman.çok memnun kaldım ve içimize sindi.benim 4 arkadaşım daha gitti onlar da çok memnun kaldılar tavsiye ederim
Allah razı olsun sizden de inşallah toparlayım kendimi en yakın zamanda gitcem. O yönlendiriyo sanırım fakülteye tahliller için. Sıra beklemeden de gidiyorsun sanırım

Merhaba ben Niğde’den geleceğim randevuyu nasıl alıyoruz hastanede mi muayene ediyor kendi muayenehanesinde mi?

Bende gitmeyi düşünüyorum siz memnun kaldınız mı gebelik varmı neler yaptınız 1 yıldır bir ilerleme var mi

X