Adam bambaska biri cikti, soktayim

Merhaba hanimlar,

bu konu hakkinda biseyler yazmazsam catlicakmisim gibime geliyor, zaten kimseye anlatamam rezil bir durum. cok uzun olucak simdiden söylim.

bastan hata yapmissin diceksiniz ama gelin bunu salak kafama kalbime söyleyin, iyi veya kötü her türlü yoruma acigim, isterseniz bana sövün cünkü hakediyorum. dedigin gibi biraz da icimi dökmek istiyorum.

internet üzeri 6 ay önce bi cocukla tanistim, kendisini 25 yasinda doguda astsubaylik yapan biri olarak tanitti. biz biraz konustuktan sonra bu bana benden hoslandigini söyledi, ben pek karsilik vermedim biraz bekledim cünkü cok acele etmisti ve pek inanmamistim. konusmalari cok ikna ediciydi. ben evlenmis ayrilmis birisiyim, ben seni kabullendim, ailem kabul etmez ama gerekirse yalan söylerim, evlenmemis derim, seni o kadar cok istiyorum dedi. bu cümleyi söyledikten sonra cocugun gercekten ciddi olduguna inanmistim. kisa bir süre sonra bitirdi, olmuyor dedi. ben biraz üstüne gidince ve arastirmalar yapinca agizindan laf almaya calistim ve aslinda astsubay degil, normal asker oldugunu, vatan görevini yerine getirdigini söyledi. buna pek takmadim, olabilir dedim, pembe yalan olarak gördüm. ama diger söyledigi seyler cok sacmaydi, asker arkadasi kollarinda öldügünü söyledi, yalanmis. catismada celik yelegine saplanin mermiyi boynunda tasiyordu, megerse normal mermiyi takmis, öyle catisma felan olmamis. türlü türlü yalanlar, sacma sapan seyler. askerde bambaska psikoloji olur derler ya, ona verdim. anlam yüklemedim ama o kadar hassas konularda yalan söylemis olmasina da cok sasirmistim.herseyi ortaya döktükten sonra aramiz hala limoniydi, arada bi yazisiyorduk ama bu hep mesafeliydi.

1 1/2 ay sonra tekrar benden sans istedi, benim degerimi gec anladigini it gibi köpek gibi pisman oldugunu, eger ona sans verirsem pisman olmicagimi söyledi. 1 ay boyunca cok iyi gidiyordu hersey, birbirimize söylemis oldugumuz ufak tefek yanlis ne varsa hepsiniz düzeltmistik ve artik dürüsttük.

1 ay sonra bu yine biseyleri bahane ederek bitirdi, bana karsi artik bos oldugunu, kafasinda bitirdigini benim de bitirmem gerektigini felan söyledi, beni sakina arama dedi, ben de cok agir kaldirilmayacak bir laf söyledim o an ki sinirimle ve sildim gitti.
ama hic unutamadim, o asker, ona nasil o sözü söyledin, nasil bu kadar gaddar acimasiz oldun diye diye kendimi yedim, rüyalarima girdi, üzüldüm agladim. dayanamadim, buna mesaj attim, üzgün oldugumu onu rahatsiz etmek istemedigimi sadece son söylediklerim icin pisman oldugumu yazdim.

normalde beni her yerden engellemisti, telefondan engelleyip engellemedigini bilmiyordum. mail programimda eski mailleri silerken onunla olan kaydedilmis whatsapp konusmalari cikti ortaya, bide o ara birbirimize attigimiz fotograflar, bi tane onun bana attigi ekran görüntüsüne denk geldim, facebookum yok dedigi halde üst tarafta facebook simgesi vardi. seytan dürttü ve numarasini face'ye yazdim ve BAM, hesabi ortaya cikti.

fotograflari herkese acik, bakiyorum, gördüklerime inanamiyorum, adam bildigin cübbeli ahmet hocanin kopyasi. cübbeli sakalli felan. tövbe yarabbim o degil diyorum kizim bi daha bak, gözü kasi ayni o. elim ayagim titremeye basladi, bana bambaska meslegi oldugunu söylemisti askere gitmeden önce. kalbim hizlica atmaya basladi, delirdim, sinirlendim, böyle bisey nasil olabilir. yasi da 25 degil, 22mis!!! cocuk bana yasini bile dogru söylememis. Allahim sana geliyorum dedim. ona defalarca aradim, hala engellimiyim telefonunda bilmiyorum. sonunda acti ve konusmamiz böyle gecti (kisa kesiyorum):

Ben: akilli cocuksun sana bu soruyu neden sordugumu tahmin edebiliyorsundur; kac yasindasin?#
O (duraksadi): 23 yasindayim
B: peki meslegin ne?
O: Kizim söyledim ya sana dükkanda calistigimi
B: Yani hoca felan degilsin veya imam?
O: yok müftüyüm
B: bana neden yalan söyledin bu konularda?
O: amacin ne? neden arastiriyorsun?
B: bana yalan söyledin, benim duygularima oynadin
O: inan zaten bu yaptigim hatadan dolayi cok pismanim, sabahlara kadar 2-3 paket sigara bitiriyorum, bi insan kendinden utanir mi? ben kendimden utaniyorum. cocuklara kuran okumasini ögretiyorum ve sana böyle büyük yalan söyledim
B: peki ya duygularin? hissettiklerin?
O: onlarda dogru degildi, senden hoslanmistim evet ama seni seviyorum dedigim abartiydi, bana iyi gelmistin, bana iyi davraniyordun, konusman hareketlerin bana cok tatli geliyordu, cok hoslanmistim. sen sevdin mi sanki?
B: mal gerizekali!! tabi sevdim, bosuna seni seviyorum mu der insan? deli misin sen? ocak ayinda görüsecektik yüzyüze herseyi konusmustuk, eger devam etseydi ne yalani uyduracaktin?
O: oraya kadar gelecegini düsünmemistim, fark etmedin mi? ben bu yalanimdan dolayi hep senden kactim, sana karsi yüzüm yok, cok utaniyorum, kul hakki sonucta, senin hakkini nasil öderim cok korkuyorum, bu yalani bitirmek icin senden kactim, yüzlesmek istemedim ama inan hep aklimdaydi, cok büyük pismanlik duyuyorum.

genel olarak böyle toparlayabilirim, daha uzun konustuk ama cok fazla tekrarlama vardi o yüzden hepsini yazmadim. hala inanamiyorum ya. beni dini kisi olarak algilamayin lütfen ama böyle birinin böyle bisey yapmasi beni yikti ya. nasil yaparsin diyorum, askere geldigim icin pismanim, buralar beni bozdu, ben küfür etmeyen adamdim, artik küfür ediyorum, isimi yaparken inan cok huzurluydum, ne kiz arkadasim vardi ne derdim, cok mutluydum, simdiki gibi degildim, günahkar oldum diyor.

yani....hayati kocaman bir YALAN, herseyi yalan, sadece ailesi hakkinda dogru söylemis, annesinin babasinin adini felan, yasadigi yeri memleketi vs vs.

bana videolar cekti, siirler yazdi ya, anlamiyorum, videoda baskasinin karsisinda SENI SEVIYORUM diyor...kendimi düsünüyorum dalga gectigim veya ciddi düsünmedigim biri icin video cekmeyi birak baskasinin yaninda seni seviyorum demem yaaa...bu nasil olur. nasil yaptin diyorum o zamanlar senden cok hoslaniyordum, havalarda ucuyordum diyor. nasil olur ya, saatlerce konustuk, benim icin uykusundan oldu, herseyimizi paylastik. bunlar nasil hic yasanmamis gibi olabilir ki onun icin, nasil ciddi olmadi.

bi insanin böyle konularda yalan söyleyebilmesi beni cok korkuttu. bu denli hikaye uydurabilmesi beni inandirabilmesi karsisindaki insani kandirmak ugruna saatlerce konusmayi ona video cekmeyi siirleri yazmayi göze alir mi ya? bana baska kiz mi yok, bununla mi ugrascam der ceker gider ya.

bana bi kez ses kaydinda baska bi isimle seslenmisti, onu bilerek yaptim, sen benden vazgec diye diyor...:oha: kafayi yicem, bu korkunc degil mi ya? ne kadar igrenc davranislar bunlar? bide adam dini bir kisilik yaaa...nasil olur aklim almiyor.......

ya ben cok cok cok fazla safim bu dünya icin ya da o cok iyi bir oyuncu/yalanci. su an kendime cok kiziyor ve sasiriyorum. ben bu adam...pardon 22 yasindaymis, bu cocuk icin saatlerce agladim ya. Allaha dua ettim bana onu geri versin diye. neler cektigimi bi Allah bi ben bilirim....bu nasil bir vicdansizliktir.

cok uzun oldu kusura bakmayin, hakkinizi helal edin ama icimi dökmem gerekiyordu....

insallah bir gün aklim basima geldiginde bu konuyu okudugumda bu hallerime gülerim, ne salakmisim derim ama su an icin cok zor, cok kötü hissediyorum kendimi:KK43:
İnanamıyorum bu cüppeliye
Boşver ben de çok safım unut gitsin dert diil bu yalancı birimden asla hayır gelmez

Bir hata varsa o kişinin bozuk ahlakından kaynaklanır ve islamı gerçek manasında yaşamadığını gösterir bi yönden haklısınız, doğru görünüp yanlışı yapmak çok çirkin buda islamı karalıyor bende tabiki kızıyorum bu insanlara ama bu islamı ve ‘hacı hoca’ dediğiniz insanları genelleyerek bunlar kötü diye damgalanacağı anlamına gelmiyor. Mükemmel olan müslümanlar değil İslam’dır. İslamiyeti yaşıyor gibi görünen birisi bi hata yaptığında bu hata islamın değil o insanın ta kendisinindir. Ayrıca neye tepki gösterip göstermeyeceğim benim kararım ki bu şekilde sizin yorum yapmanız kötüyü genelleyip hacıysa yapar demeniz islam düşmanlığı değilde ne oluyor. Kötü her yerde kötü cübbe giymesi veya kot giyip dar gömlek giymesi hiç bişeyi değiştirmez.

yanlışınız buradan belli din mükemmel ama inananları değil derseniz orada sıkıntı doğar çünkü bu şekilde inanan her şeyi yapabilir algısını körüklersiniz. şu forumda ideal erkek diye sorulunca çoğunlukta allah korkusu maddesini görürsünüz ama aynı forumda yine sözde allah korkusu olduğunu iddia eden pek çok kişinin de kazık yediğini, zulüm gördüğüne şahit oluruz. demek ki din bu pislikleri yapanlar için bir kamuflaj görevi görüyor çünkü örnekler 1-2 değil sürüyle. iyi örnekler zaten bu dediğimi üstüne alınmazlar. neye tepki göstereceğim beni bağlar lafınız da saçma çünkü asıl tepki göstermeniz gerekenlere susup gereksiz hassasiyetlerle uğraşmak bu hacı hoca kılıklı pisliklerin üremesine ortam hazırlıyor.

K kalplerbirsedunyaguzel

Aynen öyle, ben tam uzaklasicaktim gercekten ama sonra bi düsündüm islamin bunda ne sucu var ama bi yandan da neden firsat veriliyor? Belki de kocaman bir imtihandi benim icin

Ben inancimi kaybetmedim böyle bir serefsiz yüzünden, hatta dahada baglandim diyebilirim, Allahin adaletine güveniyorum gün gelicek beni arayip hüngür hüngür aglayacak nolur beni affet diye cünkü cok ah ettim canimi bilerek cok yakti

yukarıda da dediğim gibi hırsızı uğursuzu sapığı din kisvesine bürünmüş durumda çünkü bu şekilde bizim camidan diye korunup kollanıyorlar. işte gündeme bakın yurtlardaki el kadar çocuklara yapılanların üstünün nasıl kapatıldığına bakın. bu yüzden dinden soğumak normal değil mi?
demek ki din bir kalkan haline gelmiş durumda. diyanet uyuyor mu mesela?
ne yapıyor o kadar parayı?

yanlışınız buradan belli din mükemmel ama inananları değil derseniz orada sıkıntı doğar çünkü bu şekilde inanan her şeyi yapabilir algısını körüklersiniz. şu forumda ideal erkek diye sorulunca çoğunlukta allah korkusu maddesini görürsünüz ama aynı forumda yine sözde allah korkusu olduğunu iddia eden pek çok kişinin de kazık yediğini, zulüm gördüğüne şahit oluruz. demek ki din bu pislikleri yapanlar için bir kamuflaj görevi görüyor çünkü örnekler 1-2 değil sürüyle. iyi örnekler zaten bu dediğimi üstüne alınmazlar. neye tepki göstereceğim beni bağlar lafınız da saçma çünkü asıl tepki göstermeniz gerekenlere susup gereksiz hassasiyetlerle uğraşmak bu hacı hoca kılıklı pisliklerin üremesine ortam hazırlıyor.

yukarıda da dediğim gibi hırsızı uğursuzu sapığı din kisvesine bürünmüş durumda çünkü bu şekilde bizim camidan diye korunup kollanıyorlar. işte gündeme bakın yurtlardaki el kadar çocuklara yapılanların üstünün nasıl kapatıldığına bakın. bu yüzden dinden soğumak normal değil mi?
demek ki din bir kalkan haline gelmiş durumda. diyanet uyuyor mu mesela?
ne yapıyor o kadar parayı?

Hayır demek istediğim din mükemmel evet ama her inanan maalesef mükemmel olamıyor evet müslimanım diyor bi kötülük yapıyor ama bunun suçunu dine atamayız müslüman olduğu için bunu yapıyor diyemeyiz. Veya diyemeyiz ki hoca olduğu için bunları yapıyor. Haksızlık her yerde haksızlık ve islam her türlü haksızlığın karşısında durur. Gerçek müslümanda öyle. Bi yerde bi haksızlık varsa ha bu hoca o zaman yapabilir çünkü o aslında bi hoca diye bişey yok pislik her yerde pislik ve bu kabul edilemez. Siz öyle bi konuşuyorsunuz ki dünyadaki tüm kötüler dinin arkasına sığınıyor. Gerçekten Allah korkusu olan bi insan bu dediklerimizin hiç birini yapmaz. Evet aslında ideal erkek gerçekten içinde allah korkusu olan insan ama maalesef devrimizde islam o kadar kalıplaşmış ki insan evet Allahtan korkuyorum diyor ama aslında layıkı ile dini ve islamın gerekliliklerini tanımıyor, İslamın kadını nereye koyduğunu bilmiyor. Namaz kılıyor ama içine sindirerek değil oruç tutuyor ama nefsini körükleyemiyor sadece aç kalıyor. İşte mükemmelden kastım bu. Bütün bunlar inananların dini gerçek manası ile hayatlarına geçiremediğini gösteriyor buda düşmanlık yapanlara çanak tutuyor.hacı hoca yapar diyor hep bu türbanlılar böyle zaten diyor. Hayır öyle değil aslında birkaç örneği eline delil olarak alıp onlar yapar demek çok yanlış. Bu düpedüz düşmanlık ve aslında çok korkunç. Ha bu arada asıl tepki göstermeniz gereken şeylere susuyorsunuz demenize gelince de beni tanımıyorsunuz ki neye tepki gösterip göstermediğimi bilesiniz. Baba göre kötü hep kötüdür bunu inanan birinin yapması da daha kötüdür çünkü güzel dinimizin ismini karalıyor bu gibi hareketler.

Birinin bi kötülük yapmış olması bunu sizin tabirinizle hacı hoca olduğu için yaptığı anlamına gelmez. İnsanları bu şekilde yaftalamanız çok çirkin. Adamın yaptığı pislik adamı bağlar “hacıyı hocayı” değil .
Yaftaliyorum ve üzerine basa basa söylüyorum ne çıkıyorsa hacidan hocadan çok dindar sandığımız insanlardan çıkıyor.
Size ne benim dusuncemden acaba ?
Bi Dağılın hadi .

Yaftaliyorum ve üzerine basa basa söylüyorum ne çıkıyorsa hacidan hocadan çok dindar sandığımız insanlardan çıkıyor.
Size ne benim dusuncemden acaba ?
Bi Dağılın hadi .
O kadar seviyesizsiniz ki Diyecek bişeyim yok size

Hiç üzülmeyin çok şansılısınız ki çok erken göstermiş gerçek yüzünü.. benim kuzenim gayet modern bi kızdı kendi gibi modern bi adamla evlendi ilk 4 sene falan hiç renk vermedi.. biz açıl bi aileyiz ama alkol kullanan pek yoktur içen varsa da sosyal içicidir bu bu adam her geldiğinde elinde bira şişeleri rakı şişeleriyle alem yapmaya gelirdi bize... sonra bi kızları oldu bu arada o da sohbetlere derdi ailesi muhafazakar insanlardı çokta iyilerdi seviyoduk yani.. bu adam bir sabah bi kalktı şalvar sarık giydi kuzenimi zorla çarşafa soktu.. çok zenginlerdi bende para var en iyi avukatları tutar kızımı senden alırım dedi!! Kızın adını nehir koymuşlardı artık hangi cemaattenseler onlar beğenmemiş kızın adı değişti sonra kuzenimin adı kuranda geçmiyo diye ismini deiştirdi hiçbirimizle görüştürmüyo! Kuzenim evden alışveriş için bile çıkamıyo kendi eksikleri gelirken getiriyo ve yıllardır bu durum böyle kızlarını hiç normal okula vermedi tam bilemiyorum ama işte bu işlere uygun okullar varmış onlarda okudu ve kız tam 10 yaşında falandı o da çarşaflandı... cocuk panik ataklar yaşamaya başlamış evdeki eşyaları kesip delmeye başlamıştı en son artık pek haberde alamıyoruz...
düşün böyle bi adamla karşılaşabilirdin hiççç ağlama Allah’ın sevgili kuluymuşum de...

Hiç üzülmeyin çok şansılısınız ki çok erken göstermiş gerçek yüzünü.. benim kuzenim gayet modern bi kızdı kendi gibi modern bi adamla evlendi ilk 4 sene falan hiç renk vermedi.. biz açıl bi aileyiz ama alkol kullanan pek yoktur içen varsa da sosyal içicidir bu bu adam her geldiğinde elinde bira şişeleri rakı şişeleriyle alem yapmaya gelirdi bize... sonra bi kızları oldu bu arada o da sohbetlere derdi ailesi muhafazakar insanlardı çokta iyilerdi seviyoduk yani.. bu adam bir sabah bi kalktı şalvar sarık giydi kuzenimi zorla çarşafa soktu.. çok zenginlerdi bende para var en iyi avukatları tutar kızımı senden alırım dedi!! Kızın adını nehir koymuşlardı artık hangi cemaattenseler onlar beğenmemiş kızın adı değişti sonra kuzenimin adı kuranda geçmiyo diye ismini deiştirdi hiçbirimizle görüştürmüyo! Kuzenim evden alışveriş için bile çıkamıyo kendi eksikleri gelirken getiriyo ve yıllardır bu durum böyle kızlarını hiç normal okula vermedi tam bilemiyorum ama işte bu işlere uygun okullar varmış onlarda okudu ve kız tam 10 yaşında falandı o da çarşaflandı... cocuk panik ataklar yaşamaya başlamış evdeki eşyaları kesip delmeye başlamıştı en son artık pek haberde alamıyoruz...
düşün böyle bi adamla karşılaşabilirdin hiççç ağlama Allah’ın sevgili kuluymuşum de...
Sonuç ?
Tüm bu pislikler bu tür insanlardan çıkıyor yazık acidim kuzeninize ya :KK43:
10 yaşındaki kizcagizi çarşafa burumekte neyin nesi acaba ..

X