Adana snrlarn at, bulumada r at, Antep'e yol ald

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
6.268
91
34
Evet canlarım başlıktan anlaşılacağı gibi biz Adana uyeleri Adana ya sığamadık bir Antep turu yapacağız inşallah bayramdan sonra gelmek isteyenler olursa lütfen isimlerini yazdırsınlar eminim çok güzel vakit geçireceğiz kış girmeden böyle bir aktivite yapmak istedik katılın bize hayatınızı yaşayın :eek: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3​

GELECEK OLANLAR
NILBERA
azra_sila
_EsCaPe_
TUUBA
fatoşbrn
erinona
ŞıRıNE88

Son düzenleme:

AzRASILAM

Guru
Pro Üye
26 Nisan 2008
19.274
4.503
35
:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
Antepin Hamamlari sallanir Külhanlari
hosgör Mahallesinin dip dibedir damlari

cig köftenin adina baklavanin tadina

ye derler muradina

hele hele hele anteplim gel yanima dili datlim
cifte telli caliyor kalkinda oynayalim
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:
:nazar::nazar::nazar:
:eek::eek:
turkbayragi​

Son düzenleme:

janet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
2.638
8
45
benden bayramdan sonra antebe gideceğim bari benim orda oldugum döneme rast ğetirin anneme bırakır kızları sizleri gezdirim allahtan bir sey cıkmazsa veya cıkarmazlarsa
hem memleketim diye söylemiyorum cok güzeldir bedestenleri kapalı carsıları hayvanat bahcemiz parklarımız tabi yemekleri söylemiyorum ama benden tavsiye yanınıza bol para alın sonra pişman olmamak adına

AzRASILAM

Guru
Pro Üye
26 Nisan 2008
19.274
4.503
35
benden bayramdan sonra antebe gideceğim bari benim orda oldugum döneme rast ğetirin anneme bırakır kızları sizleri gezdirim allahtan bir sey cıkmazsa veya cıkarmazlarsa
hem memleketim diye söylemiyorum cok güzeldir bedestenleri kapalı carsıları hayvanat bahcemiz parklarımız tabi yemekleri söylemiyorum ama benden tavsiye yanınıza bol para alın sonra pişman olmamak adına

:lepi::lepi::lepi::lepi:Şeniz

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
6.268
91
34

çok güzel olur hadi bakalım inşallah denk geliriz :eek:

janet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
2.638
8
45
insallah canım cok isterim
ben biliyorsunuz buluşmalara gelmek cok istiyorum ama bu isler kocacığımın tekelinde oldugundan son dönemde sadece resimlerinize bakmakla yetiniyorum ne zaman bulusmalardan bahsetsem hep bir bahane buluyor cocuklarla ğelemeyeceğim icinde bende susup oturuyorum ama antebi adım gibi biliyorum yani kendisine hic ihtiyacım yok bu konuda (insanın memleketi gibi yok ya )seve seve sizlerle olmayı isterim

Daxgx Çiçexgxim

hayat gezince güzel::
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2007
5.072
4
50
insallah canım cok isterim
ben biliyorsunuz buluşmalara gelmek cok istiyorum ama bu isler kocacığımın tekelinde oldugundan son dönemde sadece resimlerinize bakmakla yetiniyorum ne zaman bulusmalardan bahsetsem hep bir bahane buluyor cocuklarla ğelemeyeceğim icinde bende susup oturuyorum ama antebi adım gibi biliyorum yani kendisine hic ihtiyacım yok bu konuda (insanın memleketi gibi yok ya )seve seve sizlerle olmayı isterim

evet evet janetide görmek istiyoruz buluşmalarda.. kızlar keyfli buluşmalar hepinize...

meldam

Kaderimin Efendisiyim
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2007
14.925
21
38
adana çığır açmış kızlar müsait olursam gelicem inşallah ozamna bişeler çıkmaz:Saruboceq:

kar

içim buz tutmuş..
Pro Üye
27 Kasım 2007
5.351
10
ana ne ara actınız topıc be..
hızınıza yetısemıyom vallahı:)..
ayy hanı ıstanbula gelmıycekmısını:KK43:

Yuse

Bir MELEK gördüm sanki
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2007
1.773
6
39
Ben Antebe gidiyorum siz Adana da buluşuyorsunuz!!!
Nişanlım antepte olsaydı bende gelirdim sizinle :KK43:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3216 gün geçti.

Yuse

Bir MELEK gördüm sanki
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2007
1.773
6
39
Özellikle organizatör Nilbera ya diyecektim..Burdan Önereyim bariiii....

Nilbera bi ara hamam sefası yapalım kaydirigubbakcemile3 (Adanada)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3216 gün geçti.