Adana snrlarn at, bulumada r at, Antep'e yol ald

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
6.086
95
37
Evet canlarım başlıktan anlaşılacağı gibi biz Adana uyeleri Adana ya sığamadık bir Antep turu yapacağız inşallah bayramdan sonra gelmek isteyenler olursa lütfen isimlerini yazdırsınlar eminim çok güzel vakit geçireceğiz kış girmeden böyle bir aktivite yapmak istedik katılın bize hayatınızı yaşayın :eek: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3​

GELECEK OLANLAR
NILBERA
azra_sila
_EsCaPe_
TUUBA
fatoşbrn
erinona
ŞıRıNE88

Son düzenleme:
:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
Antepin Hamamlari sallanir Külhanlari
hosgör Mahallesinin dip dibedir damlari

cig köftenin adina baklavanin tadina

ye derler muradina

hele hele hele anteplim gel yanima dili datlim
cifte telli caliyor kalkinda oynayalim
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:
:nazar::nazar::nazar:
:eek::eek:
turkbayragi​

Son düzenleme:
benden bayramdan sonra antebe gideceğim bari benim orda oldugum döneme rast ğetirin anneme bırakır kızları sizleri gezdirim allahtan bir sey cıkmazsa veya cıkarmazlarsa
hem memleketim diye söylemiyorum cok güzeldir bedestenleri kapalı carsıları hayvanat bahcemiz parklarımız tabi yemekleri söylemiyorum ama benden tavsiye yanınıza bol para alın sonra pişman olmamak adına

benden bayramdan sonra antebe gideceğim bari benim orda oldugum döneme rast ğetirin anneme bırakır kızları sizleri gezdirim allahtan bir sey cıkmazsa veya cıkarmazlarsa
hem memleketim diye söylemiyorum cok güzeldir bedestenleri kapalı carsıları hayvanat bahcemiz parklarımız tabi yemekleri söylemiyorum ama benden tavsiye yanınıza bol para alın sonra pişman olmamak adına

:lepi::lepi::lepi::lepi:Şeniz

çok güzel olur hadi bakalım inşallah denk geliriz :eek:

insallah canım cok isterim
ben biliyorsunuz buluşmalara gelmek cok istiyorum ama bu isler kocacığımın tekelinde oldugundan son dönemde sadece resimlerinize bakmakla yetiniyorum ne zaman bulusmalardan bahsetsem hep bir bahane buluyor cocuklarla ğelemeyeceğim icinde bende susup oturuyorum ama antebi adım gibi biliyorum yani kendisine hic ihtiyacım yok bu konuda (insanın memleketi gibi yok ya )seve seve sizlerle olmayı isterim

ben biliyorsunuz buluşmalara gelmek cok istiyorum ama bu isler kocacığımın tekelinde oldugundan son dönemde sadece resimlerinize bakmakla yetiniyorum ne zaman bulusmalardan bahsetsem hep bir bahane buluyor cocuklarla ğelemeyeceğim icinde bende susup oturuyorum ama antebi adım gibi biliyorum yani kendisine hic ihtiyacım yok bu konuda (insanın memleketi gibi yok ya )seve seve sizlerle olmayı isterim

evet evet janetide görmek istiyoruz buluşmalarda.. kızlar keyfli buluşmalar hepinize...

adana çığır açmış kızlar müsait olursam gelicem inşallah ozamna bişeler çıkmaz:Saruboceq:

ana ne ara actınız topıc be..
hızınıza yetısemıyom vallahı:)..
ayy hanı ıstanbula gelmıycekmısını:KK43:

Ben Antebe gidiyorum siz Adana da buluşuyorsunuz!!!
Nişanlım antepte olsaydı bende gelirdim sizinle :KK43:

Özellikle organizatör Nilbera ya diyecektim..Burdan Önereyim bariiii....

Nilbera bi ara hamam sefası yapalım kaydirigubbakcemile3 (Adanada)

akannehirakannehir

bı ara kayserıyede beklerız..
ne guzel bır arkadaslıgınız var..
inşallah canım benim ALLAH ım nasip ederse neden olmasın opuyorumnanaktan
Ben Antebe gidiyorum siz Adana da buluşuyorsunuz!!!
Nişanlım antepte olsaydı bende gelirdim sizinle :KK43:

Özellikle organizatör Nilbera ya diyecektim..Burdan Önereyim bariiii....

Nilbera bi ara hamam sefası yapalım kaydirigubbakcemile3 (Adanada)

inşallah canım benim inşallah opuyorumnanaktan​

alkisalkisalkisalkisalkisalkisjanettt janettt
isterizzzzzzzzzzz:sm_cool:

ne biri antepmi dedi:sinifsinif::eek:lmaz:
bende geliyorum bi aksilik çıkmazsa:lepi::lepi:
tarih uyarsa eşim iş için gidiyor antepe o bırakıp alacak süpeeer oluur:teytey::teytey:

slm sevgilili ablalarım sanırım bende geliyomuşum azra_sila ablam nerdesin kız sen demiş ama benide top10 listesine koymuş napalım artık bu kadar talep üzerine allahtan bi mani çıkmazsa gelirim inş. çünkü bugünlerde tatlı heycanımız var küçük yiğenim bizde kalıyor eğer o zamna kadar gitmiş olurlarsa yani ekimde 40ı çıkmış olacak daha sonrada giderler sanırım inş. görüşmek üzere hepinizi çooooooook öpüyoruuumopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile2:asigim:a.s.:nazar:

X