Adet düzensizliğim var yıllardır. Yeni evliyim ve 2 aydır adet olmuyorum. Hamilelik ola bilirmi? Lütfen yardım edin.

Ben kimyasal olabilir demek istemedim ama döllenmeden yakın bir süre sonra test vereceğiniz için o zaten daha yeni yeni rahme yerleşme aşamasında hcg yeni yeni artmaya başlayacak onu demek istedim 😊 Yorum yapmalarını istersenizde uzman olmadıkları için yanlış yorumlama yapabilirler ve bu da moralinizi bozar o yüzden yorumlama yaptırmayın dedim 😊 İnşallah vardır gebelik üzmeyin kendinizi ❤
İnşAllah ❤️ Çok teşekkür ederim

Kızlar testim böyle oldu
Kuruma çizgisimi bu?

Eklentiler

• 7708D635-125D-42FF-A468-FDE05CA53F2A.jpeg
    7708D635-125D-42FF-A468-FDE05CA53F2A.jpeg
    84,7 KB · Görüntüleme: 66
Merhaba kızlar. Benim prolaktinim 38 çıkmıştı ve doktorum bana dostineks kullanmamı söyledi. Geçen ay Ağustosun 12 si adet olmuşdum ve eylülün 12 si adet olucaksın dedi. Ve 12 eylül adet olmadım.. 20 eylül doktora yeniden gittimve bana duphaston verdi. 21 i başladım ve 28 i bitti. Adet yine olmadım ve ultrasona gittim 16 mm yumurtam varmış. Doktorum 2-3 güne çatlar dedi. Ve bu gün ekimin 10u hala adet değilim. Sizce hamilelik ola bilirmi?
Aynı durumu bende yaşıyorum ne yazıkki 10 Ağustos son adet tarihim ilk adet gecikmemden 6-7 gün sonra yani 18 Eylül gibi test yapmıştım negatif çıkmıştı şuan tarih 13 ekim hala olmadım birdaha da test yapmadımm doktor randevum var bakalım. Geçtiğimiz hafta kaşık ağrısı batma üşüme ve halsizlik yaşadım ama yine olamadım. Son doktor kontrolümde kist filan yoktu bakalım bu sefer ne diyecek. Biraz korkuyorum doğrusu 😞

Merhaba kızlar. Benim prolaktinim 38 çıkmıştı ve doktorum bana dostineks kullanmamı söyledi. Geçen ay Ağustosun 12 si adet olmuşdum ve eylülün 12 si adet olucaksın dedi. Ve 12 eylül adet olmadım.. 20 eylül doktora yeniden gittimve bana duphaston verdi. 21 i başladım ve 28 i bitti. Adet yine olmadım ve ultrasona gittim 16 mm yumurtam varmış. Doktorum 2-3 güne çatlar dedi. Ve bu gün ekimin 10u hala adet değilim. Sizce hamilelik ola bilirmi?
Merhaba, sonucunuz nedir testi yeniledi iz mı?

X