Adete 3 gün kaldı yardım edermisiniz acil

Ne zaman stresten uzak durur, aklına gebelik gelmeden devam edersen o ay emin ol gebe kalıyorsun. Hamile kaldığım ay yumurtlama dönemini( uygulama da dahil) hiç bir şekilde takip etmedim, 2 kez ilişki olmuştu, geleceği varmış yavrumun oldu. Ondan önceki ay ise yumurtlama sürecinde gün aşırı birliktelik vardı, ama belirtiler bile yoktu .

Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.
Gerçekten öyle ben nisan 29da düşük yaptım boş gebelikti 8. Haftada düştü nasip değilmiş dedik üzüldük 2 3 ay korunduk sat 18 temmuzdu aslında denedik olur mu dedik tekrar ama hiç hamile kalmak için ekstra çaba göstermedim ve eşimin fındık bahçesinde o kadar dal eğdik kaldırdık nasip işte Allah tekrar nasip etti inşallah herkese nasip eder stresten uzak dur

Kızlar merhaba öncelikle 2 senedir korunmuyoruz ve hamile kalamadım eşimde çok küçük derecede varikosel var ve en son regl tarihim 6 ağustostu afedersiniz 18/21 de ilişki oldu tahminen 20 de yumurtladım. Yumurtlamadan sonra bayağı kasık ağrısı sonrasında bel ağrısı eşlik etti. Şuanda 3 gün var adetime bormalde bir hafta kala adet belirtilerim başlardı ve göğüslerim yürürken bile acırdı şuanda dokununca bastırınca ağrı oluyor ve ilk defa damarlar bu kadar belirginleşti şuanda tek belirtim bu kasık ağrım geçti bu durumu yaşayan varmı acaba bundan 4 gün önce rüyamda test yapıp çift çizgi olduğunu gördüm lütfen deneyimlerinzii paylaşırsanız sevinirim 🙏🏻
Bende sizinle aynı durumdayım bat 6 Eylül test yapıyorum silik çizgi görmekten bıktım alıp yapmıyorum artık bir güvenirliği yok en iyisi gecikmeyi bekleyip kan testi vermek benimde aşırı göğüsumde damarlasma sızlama ve ağrı uçları çok hafif kararmaya başladı sanki sadece dün yoğun baş dönmesi ve miğde bukantisi yaşadım bir daha olmadı bugün de miğdem bir tuhaf eksiyor sanki soda içicem şimdi 🤗

Bende sizinle aynı durumdayım bat 6 Eylül test yapıyorum silik çizgi görmekten bıktım alıp yapmıyorum artık bir güvenirliği yok en iyisi gecikmeyi bekleyip kan testi vermek benimde aşırı göğüsumde damarlasma sızlama ve ağrı uçları çok hafif kararmaya başladı sanki sadece dün yoğun baş dönmesi ve miğde bukantisi yaşadım bir daha olmadı bugün de miğdem bir tuhaf eksiyor sanki soda içicem şimdi 🤗
Benim negatif çıktı canım çok yoruldum biraz ara vericem psikolojik çok çöktüm. İnsanların sürekli sormaları da yıprandırdı beni 😔 İnşallahhh senin bebişin seninledir Allahın duası üzerine olsun haber ver olurmu sevineyim moral olsun ❤

X