Adete 3 gün kaldı yardım edermisiniz acil

Haber veririm canım inşallah senin de en kısa sürede ve en hayırlı vakitte sağlıklı bir gebeliğin olur üzülme boş yere kafanı boşaltmaya bak acil kendine bir uğraş bul bunları düşünme her şey daha güzel olur umarım 🥰

Benim negatif çıktı canım çok yoruldum biraz ara vericem psikolojik çok çöktüm. İnsanların sürekli sormaları da yıprandırdı beni 😔 İnşallahhh senin bebişin seninledir Allahın duası üzerine olsun haber ver olurmu sevineyim moral olsun ❤
Hamileyimmm bugün kan testi verdim ve 44 çıktı 2 hafta sonra gel dedi kalp atışını duymak için ve keseyi görmek için Allah tüm isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu 🙏🥰♥️umarım bu sefer sağlıklı olur

Hamileyimmm bugün kan testi verdim ve 44 çıktı 2 hafta sonra gel dedi kalp atışını duymak için ve keseyi görmek için Allah tüm isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu 🙏🥰♥️umarım bu sefer sağlıklı olur
Ve benimde geçen hafta cumartesi yaptığım test 0.100 dü

Ben yoğun belirti yaşadığım için kan vermek istedim
Anladım. Maşallah güzel haberler almışsınız 😇 Benim de adetim bittikten 1 hafta sonra falan ilk defa gebelik testim çift çizgi çıktı. O kadar sevindim ki hemen hastaneye koştum ama kan sonucu 0.1 çıktı.. Mantığım test bozuktu diyor, gönlüm böyle sizinki gibi güzel haberler okudukça ümit doluyor 😇

Anladım. Maşallah güzel haberler almışsınız 😇 Benim de adetim bittikten 1 hafta sonra falan ilk defa gebelik testim çift çizgi çıktı. O kadar sevindim ki hemen hastaneye koştum ama kan sonucu 0.1 çıktı.. Mantığım test bozuktu diyor, gönlüm böyle sizinki gibi güzel haberler okudukça ümit doluyor 😇
Ya çok iyi anlıyorum aslında sizi Allah bir an önce size de ve tüm isteyenlere bu mucizeyi yaşatsın sabretmek çok zor kendimden biliyorum ama kendimize stres yapmaktan baska birşey yapmıyoruz malesef

X