ADVİCTOR KULLANANLAR

Kızlar bende pcos eşimde sperm sayısı düşük 1 aşılama 3 tüp bebek negatif sonuç aldık sonra.. Dr Mfk bütün ilaçlarını aldık pcos için advictor kullanıyorum bide yumurta rezervi için athena 50 gündür kullanıyorum. Tüp bebekten sonra 2 ay adet görmedim.. Bu ilaçları içmeye başlıyalı 1 ayda 3 kez adet oldum.. Bu ilaçları içip benim gibi yaşayanlar var mı?
Benimde ögle oldu canim hamile kaşmişim ondan ama kimyasal oldu malesef😔adviktor 20 gun kullandim hemen hamile kaldim takvimler etkili inşallah bundan sonraki gebelik saglikli ilerlicek inaniyorum eşpaketi aldim eşimle birlikte kullanmaya başladi 5 gun oldu 3 aya tamamlayıp Bülent tıraş hocaya gidip tup bebekle emrıo ayıtlama yaptıracagim tekrarlayan düşüklerim çünkü 15 yıl oldu hiç çocuk yok Rabbim isteyen herkesin kucagini doldursun

Kızlar bende pcos eşimde sperm sayısı düşük 1 aşılama 3 tüp bebek negatif sonuç aldık sonra.. Dr Mfk bütün ilaçlarını aldık pcos için advictor kullanıyorum bide yumurta rezervi için athena 50 gündür kullanıyorum. Tüp bebekten sonra 2 ay adet görmedim.. Bu ilaçları içmeye başlıyalı 1 ayda 3 kez adet oldum.. Bu ilaçları içip benim gibi yaşayanlar var mı?
Bu arada adviktor şeker dengesini sagliyor zayıflatıyor tabi diyet yaparak yürüyüşle

Kızlar merhaba uzun zamandır araştırıyorum ama yine de sormak istedim advictor kullanıp da pcos a çare bulan,kilo veren çocuk sahibi olan derdine çare bulan varmı acaba? Sipariş verdim ama yinede kararsızım 😔
kızlar selam nasılsınız? 44 yaşındayım ve 5 aylık evliyim ilk evliliğim amh değerim çok düşük 0.08 anne olmak istiyorum çocuğum olsun istiyorum eşimde istiyor ama değerlerim düşük :KK43:( ne yapmam lazım kullanan veya bilgisi olan var mı ?

Advictor ve WOMAN REZERV ANNH PAKET kullanan varmı​

X