Affedemiyorum kafam cok karisik

İlişki biraz Yalama olmuş senden daha iyisini bulacağını sanmıyorum öfke kontrolu onemli cünkü ileride öfkesini kontrol etmeyip daha kötü şeyler yapabilir
Bence kendine daha güzel yol çiz

Gerekenler söylenmiş tespitler çok doğru. Huylu huyundan vazgeçmez.Kendinizde az çok farkındasınız herseyin.Bencede uzatmayın kendi yolunuza bakın.

Bdv de konu acan esleriyle mutsuz olan arkadaslarin yazdiklarini bi oku istersen senin şu an yasadiklarini yasiyorlar ve sen daha evlenmedin bu adamla evlenince siddete de gider.
Kararından sakın vazgecme soyledigi verdigi sözlere inanma kanma sakin düzelmez düzelmeyecek.. seni seven deger veren elbet cikar karsina birak ne hali varsa görsün

Gerekenler söylenmiş tespitler çok doğru. Huylu huyundan vazgeçmez.Kendinizde az çok farkındasınız herseyin.Bencede uzatmayın kendi yolunuza bakın.

Huyundan vazgecmedi yine benden once o bitti dedi.
Yine ayni seyi yapti ayrilmak istedi sildi gitti. Bide ben seni ararim daha dedi :-0.
Belki kac kez ben senden ayrilmak istiyorum dedi inan anlatamam. Sayisi belki 50 olmustur. En sonunda hakini helal et dedi. Allahim ben ne yaptimda bunun gibi manyak birinle tanistim.
Bende manyak gibi surekli arkadindan kostum.. Bendede var aptallik onun gibi salaga surekli seni seviyorum demem. Allahindan bulsun serefsiz yaptigini ceker insAllah!!!

Neden zorluyorsunuz? Baska adam mi yok? Kendinizi uzdugunuze degmez. Zorlama, ismarlama askta olmaz sevgi de, evlilik de.

X