Affedemiyorum kafam cok karisik

Ne yap ne et ama evlenme.
Sen simdi " bana soz verdiginden sonra yapmadi boyle seyler' diye dusunuyosunya?
Bak gor en fazla 2 hafta snra yine ayni okuz olucak o adam.
O yuzden sana zamana birak diycem.
Fazlada gerekmez zaten.
En fazla 2 hafta.
Goruceksinki evlenince yada soz verincw hic bi halt olmuycak.

Allah bebegine kavustursun:)
Haklisin. Icim rahatladi yazilanlari okuyunca.
Benim ilk iliskim oldugu icin her iliski oyle saniyordum. Her erkek oyle diyor saniyordum. Ama demekki oyle degilmis.
Teşekkür ederim :) değil tabiki seven insan böyle davranmazki. Daha gençsin Allah daha iyisini çıkarır karşına. Seni sevmeyenle evlenme sakın. Sonra çok mutsuz olursun.

Fragman zaten içler acısı bari filmi bırak.

Nişanlıyken mutlu olmayan evlenince hiç olmaz. Gencecik kızsın yazık etme geleceğine. Bu adamdan bi cacık olmaz.

Şimdi ilk olarak yaşından dolayı sana söylenenleri dinleyeceksin ancak kendi aklında ne varsa onu yapacaksın.çoğu durumda da doğru olan bu...

Ancak ilişkin benden kaççç kaççç diye bağırıyor.kocalarımız çoğunluğu dört dörtlük mü? Tabiki hayır..ama senin eş adayın baştan belli etmiş kendini yani şanslısın...

Evlenmek öyle sevgililikteki gibi olmuyor.aman istemiyom demekle işler bitmiyor ...

Kim ne yazarsa yazsın ne söylerse söylesin sen bu işin peşinden gideceksin..çünkü o yaşta bi başka oluyoruz..belki bu yoldan dönmene bi parça katkısı olur diye yazdım bende işte bişeyler...evlenme ..bekle ...biraz daha sakinleş biraz daha hayatı tanı...değerine değer katacak sakin huzurlu insanlarda var hayatta bi bekle...ne kaybedersin....

• Beğen
Reactions: anu
Evlendikten sonra buz gibi soguyacaksin bu adamdan. Kendine de saygin kalmayacak. Bi insani ancak ofkelendiginde taniyabilirsin derler. Ofke kontrolu onemli. O agzina geleni sayar rahatlar. Sen her seferinde icine oturan bir suru soz biriktirirsin.

Yazdınız verdiniz isteklerinizi o da tamam dedi buna güvenilmez ki.. evlendiniz kavga ani kufretti diyelim kağıdı gösterip geri aldiramazsiniz bi daha kufreder.. çok yanlış bi evlilik olur gibi duruyor anlattiklarinizdan.. hakkınızda hayırlısı..

Sanki benim sevgililik hal imi anlatmışsın emin ol evlenince seni bosayacam diye tehdit edecek en ufak tartışmada ailesine anlatacak ailesi seni kotu bilecek gün gelecek ailesi bile seni ezecek ve esin sürekli hakaret edecek konularıma bakarsan ne durumda olduğumu görürsün çok sevdim bende belki hala nefretle karışık sevgi var icimde... mutsuzluğum seninle olsun dedim olmuyormuş öyle yol yakınken kaç kurtul senin hangi özelliğini sevmiyor yoksa hamarat mi degilsin benimki öyleydi de ondan sordum

Okudum problemlerinizi. Gercekten sizin adiniza cok uzuldum. Hic hak etmiyorsunuz. Ailesine herseyi anlatsaniz iyi ablasi varmi ona derdini anlatsan?

Bende ayni sizin gibi onca hakaret ve yaptiklarindan sonra gul almasini guzel sozler demesini bekliyorum ama hic yapmiyor.
Surekli evlendikten sonra yapmam yapmam diyor.
ve ben nisanliyken yakaladim onu uygunsuz seyler izleyerek.

Ay ne bileyim konuyu okuyunca duman dan_( kirmis kalbini ) diye bi sarki var dinleyesim ve armagan edesim geldi.. Derdine gelince iyi dok düşün evlilik kolay kurulmuyor ha deyince ayrilik olmaz bence biraz zaman tani iliskine..

Tipik kendin hizmetçi arayan erkek tipi.. evi çekip çeviremezsin ne demek ya kendi kıçını kaldırıp evi toparlayamam demiyor da sana yıkıyor tüm işi.

bence yol yakınken dön bu tipler değişmez.

Aranizda gecen sorunlari ailesine anlatiyorsa, demekki bu adam aileci bir tip.. bu sahizin 30 yasinda olduguna inanamiyorum.. olgunluktan nasibini almamis.. dusunmene bile gerek yok, evlendikten sonra daha kotusunu yapacaktir emin ol.. tecrubelerimden yola cikiyorum..

• Beğen
Reactions: anu
Şimdi ilk olarak yaşından dolayı sana söylenenleri dinleyeceksin ancak kendi aklında ne varsa onu yapacaksın.çoğu durumda da doğru olan bu...

Ancak ilişkin benden kaççç kaççç diye bağırıyor.kocalarımız çoğunluğu dört dörtlük mü? Tabiki hayır..ama senin eş adayın baştan belli etmiş kendini yani şanslısın...

Evlenmek öyle sevgililikteki gibi olmuyor.aman istemiyom demekle işler bitmiyor ...

Kim ne yazarsa yazsın ne söylerse söylesin sen bu işin peşinden gideceksin..çünkü o yaşta bi başka oluyoruz..belki bu yoldan dönmene bi parça katkısı olur diye yazdım bende işte bişeyler...evlenme ..bekle ...biraz daha sakinleş biraz daha hayatı tanı...değerine değer katacak sakin huzurlu insanlarda var hayatta bi bekle...ne kaybedersin....

Teşekkür ederim guzel konustugunuz icin..
Evet ilk basta ailemi bile dinlemiyordum simdi anliyorum ne kadar hakli olduklarini. Biraz kafami dinleyince dusununce ailemi hakli buldum..
Cunku ailem hic benim kotu olmami istemez!

Evet zaten evlenmek istemiyorum artik.. Cunku yasim cok kucuk okumak istiyorum kendimi gelistirmek..
Ve ailem cok destek oluyor bana kimseye muhtac degilim allaha sukur:KK66:!!!

Okudum problemlerinizi. Gercekten sizin adiniza cok uzuldum. Hic hak etmiyorsunuz. Ailesine herseyi anlatsaniz iyi ablasi varmi ona derdini anlatsan?

Bende ayni sizin gibi onca hakaret ve yaptiklarindan sonra gul almasini guzel sozler demesini bekliyorum ama hic yapmiyor.
Surekli evlendikten sonra yapmam yapmam diyor.
ve ben nisanliyken yakaladim onu uygunsuz seyler izleyerek.

Sevgililikte nisanlikta neyse evlenince 1000 kati daha kötü oluyorlar bu yüzden evlenince düzelir diye aklından bile geçirme hayat toz pembe değil ben öyle sandım toz pembe sandım herşeyi o issiz di ben çalışıyordum o zamanlar onu asla bırakmadım 3 yıl boyunca farklı sehirlerden onca hakaret yedim yin3 bırakmadım bebeğim oldu isi birakmak zorunda kaldım bebeğine bakıyorum çok şükür ama simdi o beni bırakıyor pzt is başvurusu yapicam inşallah tekrar toparlanmaya çalışıyorum bana çok kişi kail verdi kimse istemedi kimse ben asi ve kendine guvenen biriydim çok gururluydum simdi halıme bak görmediğim hakaret asagilanma kalmadı özgüven desen eksilerde bebeğim için kendime gelmem lazim

Aşk katlanmak değil ki, aşk hayatı kolaylaştırabilmektir. Birisi bunu zorlaştırıyorsa ortada aşk maşk yok ezilen bir kadın vardır. Şekil A da ki gibi.
Yazık yapma bunu kendine. Adam özgüvenini toz duman etmiş. Senin hakettiğin ilişki bu mu...

Merhaba hanimlar.

Sizinle bir derdimi paylasmak istiyorum.

Yaklasik 4 ay once nisanliydim daha.
Nisanin 3uncu ayinda kavga ettik. Nisanlim benden hep ayrilmak istiyordu. Ailelerde araya girince yuzugu birakti gitti evden.
O gunden sonra iki ay hic konusmadi surekli ben tekrar deniyelim dedi.
O 2 ay bana cok kirici konustu. Surekli benim istedigim gibi degilsin, sen evi cekip ceviremessin, benim gibi konuskan degilsin, kafami dinleyecem sonra karar verecem dedi.

Bende bekledim ve karari tekrar barismak eskisi gibi olmakti. Ben biraz zaman istiyorum tabi dedim. Bir iki hafta eskisinden daha neseli olmaya calistim onun yaninda ama sadece kendimi maffetmisim. Hic kendimi dusunmemisim. Sonra hep ustune gittim sen bunu dedin bunu yaptin bana filan fisman.

Simdi bir aydir konusmuyoruz izine geldigim icin zaman verdi. Bende ondan tum isteklerimi yazdim bir kağıda verdim eline. Hepsi olumlu dedi yaparim dedi. İcine cok sey yazdim: bana hakaret etme, yuzugu cikarip durma parmagindan (bu olay bir kac kez daha oldu), aileni karistirma her problemde filan filan.

Bende bu bir ay nefretler basladi. Goruruma yediremiyorum ama seviyorumda. Ailesinin karsisina birdaha cikmak istemiyorum cunku ezilmektem korkuyorum. Ve onun beni ezmesinden de korkuyorum. Ne yapmam lazim bu durumda. Ailemle paylasamiyorum cunku artik istemiyorlar.

Kendisinin iyi biri oldugunu biliyorum ama öfke problemi var. Ofkelendigi zaman ne dedigini bilmiyor. Ertesi gun anliyor kirdigini. Ama hakeret kufur etme dedigimden sonra demedi birdaha. Ama surekli iliskimizde kavga ettigimizde ben senden ayrilacam derdi. Bunu cok kizgin dile getirmedigim icin galiba surekli yapti.
En sonunda dedigini yapti ve ayrildi benim bir huyumdan oturu. Ben onun her huyunu goze almistim ve evlenecektim.
Artik Bende ona bu huylarinla evlenmem dediyorum. Kabullenmek zorunda degilim diyorum bu huylarini. Haklisin diyor benim bir anlik sinirim diyor. Ee bende yapma o zaman diyorum. Tamam diyor ve yakin zamanda evlenelim diyor. Onun hep aklinda iliski uzun surdugu zaman kavgalar artiyor var. Kendisi 30 yasinda ve ben 23.

Evlensem daha da buyur diye korkuyorum bu huylari ve benden o zamanda bosanmak istiyorum derse?

Bana yardimci olurmusunuz kafam cok karisik.
Ilişkiniz fazla zorlama duruyor ....

birbirinizden vazgeçemiyosunuz ama

evlenirseniz sevginiz geri planda

kalicak ve bu sorun dahada büyüyup bütun hayatinizi ele geciricek .....

Sevgililikte nisanlikta neyse evlenince 1000 kati daha kötü oluyorlar bu yüzden evlenince düzelir diye aklından bile geçirme hayat toz pembe değil ben öyle sandım toz pembe sandım herşeyi o issiz di ben çalışıyordum o zamanlar onu asla bırakmadım 3 yıl boyunca farklı sehirlerden onca hakaret yedim yin3 bırakmadım bebeğim oldu isi birakmak zorunda kaldım bebeğine bakıyorum çok şükür ama simdi o beni bırakıyor pzt is başvurusu yapicam inşallah tekrar toparlanmaya çalışıyorum bana çok kişi kail verdi kimse istemedi kimse ben asi ve kendine guvenen biriydim çok gururluydum simdi halıme bak görmediğim hakaret asagilanma kalmadı özgüven desen eksilerde bebeğim için kendime gelmem lazim

Hayata tek tutumunuz bebeginiz olsun.. Ona en guzel anne olacaginiza inaniyorum! Bir adam nasil boyle bir sey yapabilir inanamiyorum.. Ve kendisi de artik bir BABA!!!
Annesine cok anlattigi icin aklini celiyorlar ona daha da oz guven veriyorlar galiba.
Birine muhtac olmak cok pis bir sey insAllah iyi bir is bulursun ve en azindan kendi ayaklarin uzerinde olursun. Sana deger vermeyen biri icin oz guvenini alcaltma.

Benim cok sukur iyi ailem var bana bir sey olursa ellerinden gelen herseyi yaparlar. Ve boyle benim oz guvenim simdi cok cok iyi:KK66:. Keske seninde ailen oyle olsaydi. Ailenin destegi cok onemli boyle durumlarda. Biz dustukmu sadece onlar kaldirir bizi.

Merhaba hanimlar.

Nisanin 3uncu ayinda kavga ettik. Nisanlim benden hep ayrilmak istiyordu. Ailelerde araya girince yuzugu birakti gitti evden.
O 2 ay bana cok kirici konustu. Surekli benim istedigim gibi degilsin, sen evi cekip ceviremessin, benim gibi konuskan degilsin, kafami dinleyecem sonra karar verecem dedi.

Bende bekledim ve karari tekrar barismak eskisi gibi olmakti. Ben biraz zaman istiyorum tabi dedim. Bir iki hafta eskisinden daha neseli olmaya calistim onun yaninda ama sadece kendimi maffetmisim. Hic kendimi dusunmemisim. Sonra hep ustune gittim sen bunu dedin bunu yaptin bana filan fisman.

Simdi bir aydir konusmuyoruz izine geldigim icin zaman verdi. Bende ondan tum isteklerimi yazdim bir kağıda verdim eline. Hepsi olumlu dedi yaparim dedi. İcine cok sey yazdim: bana hakaret etme, yuzugu cikarip durma parmagindan (bu olay bir kac kez daha oldu), aileni karistirma her problemde filan filan.

Bende bu bir ay nefretler basladi. Goruruma yediremiyorum ama seviyorumda. Ailesinin karsisina birdaha cikmak istemiyorum cunku ezilmektem korkuyorum. Ve onun beni ezmesinden de korkuyorum. Ne yapmam lazim bu durumda. Ailemle paylasamiyorum cunku artik istemiyorlar.

Kendisinin iyi biri oldugunu biliyorum ama öfke problemi var. Ofkelendigi zaman ne dedigini bilmiyor. Ertesi gun anliyor kirdigini. Ama hakeret kufur etme dedigimden sonra demedi birdaha. Ama surekli iliskimizde kavga ettigimizde ben senden ayrilacam derdi. Bunu cok kizgin dile getirmedigim icin galiba surekli yapti.
En sonunda dedigini yapti ve ayrildi benim bir huyumdan oturu. Ben onun her huyunu goze almistim ve evlenecektim.
Artik Bende ona bu huylarinla evlenmem dediyorum. Kabullenmek zorunda degilim diyorum bu huylarini. Haklisin diyor benim bir anlik sinirim diyor. Ee bende yapma o zaman diyorum. Tamam diyor ve yakin zamanda evlenelim diyor. Onun hep aklinda iliski uzun surdugu zaman kavgalar artiyor var. Kendisi 30 yasinda ve ben 23.

Evlensem daha da buyur diye korkuyorum bu huylari ve benden o zamanda bosanmak istiyorum derse?

insan anlaşamadığı biriyle evlenmemeli . bak evlendin diyelm başkasının yanında küçük düşürürse kırarsa sen kötü olursn hiç hoş bşy deil bu ben bole bşeyi kaldramam sen bi ömür çekecksn evlen am snra istemese sendn daha iyisni bulup bn istemym seni derse busefr sen çok kötü olrsm iyi düşn hastada olursn gerçkt bak

Felaket bagira bagira geliyorum diyor, ayrilmayip bu adamlarla evleniyorsunuz sonra vay benim kotu kaderim diye agliyorsunuz.

Teşekkür ederim guzel konustugunuz icin..
Evet ilk basta ailemi bile dinlemiyordum simdi anliyorum ne kadar hakli olduklarini. Biraz kafami dinleyince dusununce ailemi hakli buldum..
Cunku ailem hic benim kotu olmami istemez!

Evet zaten evlenmek istemiyorum artik.. Cunku yasim cok kucuk okumak istiyorum kendimi gelistirmek..
Ve ailem cok destek oluyor bana kimseye muhtac degilim allaha sukur:KK66:!!!
Yerinde bir karar vermişsin canım.:KK9:ailen tek gerçeğin unutma.onların her dediği senin iyiliğin için.onları herzaman dinle.
Okulunu bitir mesleğini yap bak hayatta ne kadar farklı insanlarla tanışacaksın ozaman ne kadar doğru karar verdiğini anlayacaksın.yaşamda başarılar.Allah iyilerle karşılaştırsın ..

Merhaba hanimlar.

şimdiden ne olduğu belli adam gerçek yzünü evlenmeden göstermiş bence yol yakınken dön

X