Ağırlık ve Şınav Göğüsleri Küçültür mü?

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar tecrübe ettim bunu göğüslerim için yarım şınav var bi süre çektim. benim göğüslerim de değişim pek olmazdı kilo v.s den dolayı. şınav çektim ölçüm doksan yine aynı ama önceden sutyeni doldurur ve asla ayrık durmazdı bitişik olurdu hep doksan beden takınca şimdi öyle değil hafif ayrık doldurmuyor:1no2:önceden küçülüsün isterdim ama küçülünce çok üzüldüm.:1no2: allahtan hemen farkettim de bıraktım şınavı. aklınızda olsunyerimseniben

kızlar tecrübe ettim bunu göğüslerim için yarım şınav var bi süre çektim. benim göğüslerim de değişim pek olmazdı kilo v.s den dolayı. şınav çektim ölçüm doksan yine aynı ama önceden sutyeni doldurur ve asla ayrık durmazdı bitişik olurdu hep doksan beden takınca şimdi öyle değil hafif ayrık doldurmuyor:1no2:önceden küçülüsün isterdim ama küçülünce çok üzüldüm.:1no2: allahtan hemen farkettim de bıraktım şınavı. aklınızda olsunyerimseniben

ne kuculdumu :uhm:yasasınn mucıze bulundu demek:sm_cool:

farkındaysanız hani vucut calısmıs kadınlarda hıc gögüs yok kafamçokkarıştı
demekki spor kücültüyor ama sarkıkları toparlamaz benceyasakkelime

Ya sporu birakinca ne olur tanrim ..........................................

Ya sporu birakinca ne olur tanrim ..........................................
sporu bırakma canım niye bırakıyorsun sadece ağırlık şınav gibi türden şeyler yapma diğerlerinin bi zararı olmasa.s.

ya büyür diyolardı ama :S
benim göğüslerim çok çok küçük diye spor yapıyordum ben. acaba büyükse küçülüyor küçükse büyüyor olabilir mi? :p

of yaaa.
sabah sabah ne kötü bir haber bu böyle:KK43:ben kollarım kas yapsın diye ağırlık çalışmayı düşünüyordm..
hatta 2.5 ltlik su şişşelerim bile hazırdı :))
göğüslerimi zayıflatcaksa hayatta başlamam..
zaten birtek göğsüm var onu da kaybetmek istemiyorum :KK43:(
offf...

X